Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +1 °C
Viegls lietus
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija
Algu paaugstināšanas grafika nepildīšanas dēļ 2. septembrī daudzas skolas var būt slēgtas

Streikos ne jau četrdesmit eiro dēļ

Tas ir valdības, ministrijas un ministres attieksmes, nevis 40 eiro bruto algas paaugstināšanas jautājums – gandrīz vieniem un tiem pašiem vārdiem pedagogu gaidāmā streika situāciju Dienai raksturoja divu starpnovadu arodorganizāciju vadītājas. Pedagogi ir sašutuši par to, ka ir tik viegli atteikties no saskaņota grafika un nepildīt likumu.

Top komentāri

???
?
Pedagogu arodbiedrība ir mirāža. Patiesībā no šī bezzobainā PSRS aparāta piedēkļa ir izstājušies milzum daudz dalībnieku. Galvenās tās funkcijas bija atlaides veikalos, tūrisma braucienu organizēšana, biedru naudas iekasēšana, dāvanas jubilejās. Normāla arodbiedrība cīnītos nevis par 40 eur pielikumu, bet vismaz vidējās algas valstī līmenī. Celtnieks. bez izglītības jau saņems vairāk, nekā pedagogi pēc pielikuma, pie tam saņems garantēti, ja nebūs lohs, 50% par virsstundām. Savukārt arodbiedrība par virsstundām, kurās pedagogi pavada, gatavojoties stundu vadīšanai, apgūstot arvien jaunas metodes, tehnoloģijas, kompetenču izglītību, obligāto kursu apmeklēšanu kuras nemaz netiek apmaksātas, nerunā.
Krišjānis Silavnieks
Patiesība tāda, ka ne jau visu skolu skolotāji piedalās šajās bļaurošanas akcijās. VIDUVĒJīĪBAS (skat foto) tur auro! NAV neviena profesionāla žurnālista, kas spētu UZDOT KONKRĒTU jautājumu: - Cik liela ir tava alga? Visi skribenti tik ATGREMO ziņās vienu un to pašu - skolotāji streiko ...un ttttttt...
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Cienījamie skolotāji, vēlu jums veiksmi... ar saviem streikiem tā iedvesmot jaunatni, lai jūsu skolnieki var ar streiku reaģēt uz jūsu darbiem un ne-darbiem!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Neizkaisīt 250 000 eiro vējā(16)

Ar zināmu skepsi un pat uzjautrināšanos ir uzņemta ziņa, ka Finanšu ministrija (FM) turpmākajos trijos gados (līdz 2022. gadam ieskaitot) no sava budžeta 251 500 eiro tērēs valsts pētījumu pr...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas