Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Algu paaugstināšanas grafika nepildīšanas dēļ 2. septembrī daudzas skolas var būt slēgtas

Streikos ne jau četrdesmit eiro dēļ

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Irlielāmērāticams
I
ka skolotāji - nejēgas un skolotāji - sadisti nekļūs ne par matu labāki, pat ja viņus apbērtu ar naudu lūdz acīm... .
Krišjānis Silavnieks
Patiesība tāda, ka ne jau visu skolu skolotāji piedalās šajās bļaurošanas akcijās. VIDUVĒJīĪBAS (skat foto) tur auro! NAV neviena profesionāla žurnālista, kas spētu UZDOT KONKRĒTU jautājumu: - Cik liela ir tava alga? Visi skribenti tik ATGREMO ziņās vienu un to pašu - skolotāji streiko ...un ttttttt...
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Cienījamie skolotāji, vēlu jums veiksmi... ar saviem streikiem tā iedvesmot jaunatni, lai jūsu skolnieki var ar streiku reaģēt uz jūsu darbiem un ne-darbiem!
Kad redzu to trako PIZDAS
K
Vanagu, tā vemt gribas. Kad vienreiz šī nepiepildāmā elle aizvērsies?
Itamars Toledano
Protams, jo tiek nožēlojamiem 40 euro pedagogas uztaisa! Streiko tāpēc, ka PIERASTS, bet no darba - ATRASTS. 28 gadi ir pagājuši vienos vienīgos streikos, kā kā, jaunā valdība ir ierosinājusi : nākamos 28 gadus streikos sētnieki, jo tiem alga vispār nekad neesot paaugstināta, bet darbs valstij un tautai DAUDZ ģeldīgāks kā pedagogas darbs.
Itamars Toledano
Pardon! 1-jā rindkopā: TIEM nožēlojamiem...
  • 2
  • 1
ivaasd
i
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - https://utka.su/saveenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!
???
?
Pedagogu arodbiedrība ir mirāža. Patiesībā no šī bezzobainā PSRS aparāta piedēkļa ir izstājušies milzum daudz dalībnieku. Galvenās tās funkcijas bija atlaides veikalos, tūrisma braucienu organizēšana, biedru naudas iekasēšana, dāvanas jubilejās. Normāla arodbiedrība cīnītos nevis par 40 eur pielikumu, bet vismaz vidējās algas valstī līmenī. Celtnieks. bez izglītības jau saņems vairāk, nekā pedagogi pēc pielikuma, pie tam saņems garantēti, ja nebūs lohs, 50% par virsstundām. Savukārt arodbiedrība par virsstundām, kurās pedagogi pavada, gatavojoties stundu vadīšanai, apgūstot arvien jaunas metodes, tehnoloģijas, kompetenču izglītību, obligāto kursu apmeklēšanu kuras nemaz netiek apmaksātas, nerunā.
!!!
!
Nu tu brauc galīgi šķērsām,gudrais ,,pedagog"
  • 1
  • 3
Irlielāmērāticams
I
ka nevajag skaļi runāt par lietām kuras nezini. Ja Tu nezini, ka CCCP laikos nekādas "atlaides" nebija iespējamas principā... tas nozīmē, ka Tev nav vairāk par 25 gadiņiem un dzīves pieredze aprobežojas ar pāris reizēm sasteigta seksa.
  • 7
  • 4
par atlaidēm
p
Beidz šļupstēt PSRS laikos atlaides valsts veikalos nebija. Pielieto gebelsa paņēmienus jauci patiesību ar meliem. 99 % sēdi ministrijā un ta īsti nezini savus pienākumus. Laikam palīdzi savam/vai priekšniekam/cei novilkt virsdrēbes un regulāri atnes kafiju. Jūtu līdzi...
  • 10
  • 5
oi pārgudrā
o
Nostrādā vienu dienu uz stalažām,tad te tā nepļūtīsi.
  • 15
  • 7

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas