Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Strīdi reformas dēļ var ietekmēt Varakļānu nākotni

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ltg
l
"...tomēr vietējā folkloras kopa atteikusies uz Jāņiem dziedāt latgaliešu dziesmas." Viens teikums, kas raksturo Madonas virziena aizstājvu vērtības, briedumu un gatavību iesaistīties dialogā.
lasītāja
l
Reforma reformas pēc! Katra Saeima imitē darbošanos. Nāks nākamie un tie vēl izgudros citu variantu un atkal reformēs! Vēl tikai nedaudz gadu pagājis, kā notika novadu veidošana. Kāds var tagad pateikt, cik valsts naudas tad tika iztērēts ( izrādās, nelietderīgi, jo atkal jāreformē) un cik tagad tiks iztērēts? Kuram no tā labums? Visi kā viens iedzīvotāji ir sašutuši, bet kurš to ņem vērā! Labāk jau nebūs 100%!
Aina
A
"Esot cilvēki, kas gatavi deklarēties pie bērniem, lai viņu nodokļi nenonāktu Rēzeknes novadā." Kaut ko tik, atvainojiet, stulbu sen nebiju dzirdējusi. Tātad viņi ir gatavi spļaut akā no kuras pašiem būs vien jādzer. Ja Rēzeknes novadam netiks viņu nodokļi, tad no kurienes novadam būs nauda, ko piešķirt Varakļāniem? Paši savu nelielo ieguldījumu "gudri" pārrakstījuši Madonas, Jēkabpils, Rīgas vai kurā nu tur novadā dzīvo viņu bērni, sēdēs pārējām Rēzeknes novada pašvaldībām uz kakla un vēl pieprasīs, lai viņus atbalsta? Fu, cik maziski un tuvredzīgi.
Irlielāmērāticams
I
ka Šveicē, kuru pārvalda gudri cilvēki, par šo reformu būtu jau sarīkoti pieci tautas nobalsojumi. Referendumi ir labi gan tavaika nolaišanai, gan viedokļa noskaidrošanai. ja tautas viedoklis kādu interesē... .

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Jauno pienākumu nasta(1)

Ja nacionālā mēroga medijiem jaunā koronavīrusa izraisītā pandēmija galvenokārt iezīmējās ar strauju ienākumu sarukumu un attālinātu strādāšanu, tad reģionālajiem izdevumiem klāt nāca virkne negaidītu...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas