Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Trīs pilsētas saglabās statusu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ance
A
Vakar noskatījos LTV1 ,,Tieša runa’’, kas bija kā divkosības un negodīguma paraugstunda! Nekad nebalsotu vēlēšanās par veco blēžu jauno veidojumu Attīstībai par, bet kad sāka runāt par pašvaldību reformu, sāku bezmaz Pūci cienīt, jo redzēju, cik viņš neatlaidīgi iet uz mērķi, bet nu atkal esmu ļoti vīlusies, jo šitādu divkosību negaidīju! Vakar raidījumā piedalījās sesks Nr. 2, vai kā viņu tur sauc, un ņirdzīgi pateica , mēs negribam, ka Liepājai pievieno apkārtējos novadus! Tad kā to saprast, ka Liepāja būs kā atsevišķa pašvaldība, bet kaut kāds tur lejaskurzemes novada centrs arī būšot Liepājā? Kādēļ nabaga apkārtējās pašvaldības nedrīkst pievienot bagātai Liepājas pašvaldībai, bet attīstītās nelielās Rūjienas, Naukšēnu u.c. grib pievienot atpalikušai Valkai, kuru jau gadiem vada oranžās partijas biedrs? Kādēļ šīs pašvaldības, t. sk. grimstošo Valku nevar pievienot Valmierai? Ar ko tad Liepāja tā pārliecināja, ka tika atstāta kā neatkarīga karaļvalsts? Nedomāju, ka tai jākonkurē
Lāsma
L
Sakarā ar to, ka reforma nav pamatota uz kādiem parēķiniem, tad vieta politiskajam tirgum. ja būtu precīzi noteikti kritēriji, kuriem jāatbilst attiecīgam nosaukuma - viss būtu viegli un saprotami
Fredis Meņģelis
F
Nesaprotu, ar ko Jelgava un Ventspils ir sliktākas par Liepāju un Rēzekni. Nav loģikas Kariņa valdības darbā. Tāpat ar Muižnieku. No vienas puses saka, ka neesot jātiesājas, no otras-atbalsta tiesāšanos. Pats nezina ko grib-neko sev premjers!
Jēcis
J
Nu Ventspils ir mazpilsēta. Jelgava divreiz lielāka par Rēzekni. Varbūt Pūce nezina?
 • 1
 • 0
to Fredis
t
Loģikas nav visā tājā reģionu reformā, un patiesībā tādas nekad tur ar nav bijis, toties ir viena - otra kabatas interese...Kāds jau laikam sapratis, ka lielākos novados vairāk būs savējo,m lielākas naudas, vairāk būs ko zagt...Citas loģikas tur pagaidām neredz.
 • 7
 • 2
Didzis
D
Nevis 3, bet 5. Tomēr būtu jāļauj par tādām kļūt arī Jelgavai , Valmierai un iespējams Neretai kā Zemgales, Vidzemes un Sēllgales centriem, kas mazinātu R8gas kā ūdensgalvas efektu.
Ja
J
Valmiera arī ir mazpilsēta. Mazāka par Rēzekni, mazāka par Ventspili.
 • 0
 • 0
antiņš
a
Vai tad pilsētniekiem neaugtu pašapziņa kļūstot lielākiem ?
Māris
M
Trīs vipendroni
Pareizaisvirsraksts
P
Visi ceļi ved uz Romu!
ciānas gudrā skaidrīte
c
Visi ceļi ved uz šizofrēnijas palātu
 • 9
 • 0
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Lielākās pilsētas "nosūc" lauku iedzīvotājus, bet par lauku teritorijām neko nevēlas zināt... kāda "patriotiski - valstiska" rīcība!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vēmiens nāk no jūsu spīdīgajiem purniem !!!!!!!!!!!!!
grai
g
Atbilde >> ko nu atkal runā muļķības: Vakar, 9:40. >> Ja apstākļi ir nomākuši gribu, kā tas ir pārāk daudziem cilvēkiem Latvija, tad aizsūkšana, aizbraukšana, noklīšana neceļos, izbeigšanās ir parasta lieta.
 • 1
 • 0
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Pats runā muļķības! Ja visu laiku attīstība tiek koncentrēta atsevišķos punktos... cilvēki automātiski pavelkas līdz. Protams, ka viņus nesūc ar putekļusūcēju, bet rezultāts ir tāds pats! Ieklausies Rīgas iedzīvotāju valodā... trešā daļa runā ar viegli dzirdamu latgalisku pieskaņu!
 • 14
 • 1
ko nu atkal runā muļķības:
k
nevienu pret paša gribu nevar nekur ''nosūkt''...
 • 4
 • 5
ja
j
Un interesanti kāpēc tad ne Jelgavai arī, kas ir teju divreiz lielāka par Rēzekni.
tapēc>ja
t
ka Jelgavai nav tik daudz blatu kā citiem, acīm redzot. LV jeb kura reforma vispirms tiek taisīta to vai citu aizkulišu spēku interesēs, ne valsts un tautas intereses....
 • 18
 • 0
Saeima
S
Parasti pēc šadiem mērkaķiem domātajiem debīlcirkiem zagts tiek vairāk.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas