Laika ziņas
Šodien
Smidzina
Rīgā +7 °C
Smidzina
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis

Turpmākajos astoņos gados valsts aizsardzības mācības ieviešanai skolās nepieciešami 73,5 miljoni eiro

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ejat nost jenotu kropli
E
Tūdalu bomžu komunististiskajā karalistē partijas elite jūk prātā.Idioti jūs.Jā sāktos karš-neviens jūs pederastus nesizstāvēs tieši otrādi mugurā iešaus.Ko jūs cūkas esat izdarījuši kopš 1990 gada-izzaguši un nolaiduši valsti līdz kliņķim.
Irlielāmērāticams
I
ka militāristiem raizes rada jaunatnes ievērojamais tizluma stāvoklis ar kuru militāristi ir spiesti rēķināties. Es pinīgi varu saprast to virsnieku, kurš komandē t.s. jaunsargus apmest kūleni, bet ... trešdaļa no tiem NEZINA , KAS IR "KŪLENIS" (!!!) Jautājums tomēr paliek - vai t.s. militārajai apmācībai iztērētie resursi attaisnos sevi?
Pravietisnejaukais > pуSSкий "мир"
P
Tu esi ievērojis, ka notiek dīvainas rituālas darbības ap ieročiem? Izpēti labi, vai tas ir patiešām "mācītājs". Var gadīties, ka tas ir "kulta kalpotājs". Es varētu atbildēt uz Tavu jautājumu - ko par to saka Kristus... bet būs desmit reizes drošāk, ja Tu pats izlasīsi, ko Viņš saka. Ja Tev nav Bībeles, uzklikšķini man uz inboksu, es Tev uzdāvināšu.
TrollisJT > Taisnība
T
Redzi, saimnieki jūs gan bijāt, bet saimniekojāt neveiksmīgi. Vai Tu arī ar to leposies, ka Tava tauta pavilkās uz boļševismu? A vēsturē tā ir iekārtots - uzvarētājus netiesā, tiesā zaudētājus. Vot.
Taisnība
T
МЫ РУССКИЕ ВСЕГДА БЫЛИ ХОЗЯИВАМИ ЛАТВИИ ! Латвия до 1918 принадлежала России. 50% Риги построено до 1918 и 50% с 1940 по 1991. ЛАТВИЯ СЕГОДНЯ. Это 1,6 мил.чел. 800 тыс. говорящих на лат. , 800 тыс. русскоязычных (русские, белорусы, украинцы и их дети). Общество латышей представляет матриархальную, деклассированную массу. 70% госслужащих женщины. Общество латышей это пустое, а порою психически неадекватное создание.Фактически без своих национальных интересов.Русскоязычные на 60% рожденные после 91 года.Совершенно не похожи на людей живущих в славянских странах. Учеба в местной школьной по программе 40%лат.языка,60 родного.С этих людей 80% не когда не были в России, не учились по программе обучения Российских школ.60% этих людей не дня не где не работали.Как бы это печально не звучало! Поведение, лексика, мышление, мировоззрение очень низкого уровня. Они даже внешне, отличаются от жителей трех вышеупомянутых стран. Вот такое общество в этой маленькой стране. Фактически страна БОМЖ.
Scorseze>Pasaules karte
S
Ir tikai trīs valstis, kurām faktiski nav savas zemes un nekad nav bijis, tās ir Austrālija, ASV un Izraela, tas pirmkārt. Otrkārt, visi bļāvēji sen nav paņēmuši rokās vēstures grāmatu un palasījuši, ka tieši Krievijas impērijas laikā Latvija kļuva par attīstītu un industriālu valsti, jo lielās pilsētas (neskaitor Rīgu) izveidoja tieši cariskā Krievija (Daugavpils, Liepāja...), tieši cariskās Krievijas laikā Krišjānis Voldemārs, saņemot finansējumu no cara, varēja dibināt pirmo jūrskolu Latvijā, kas bija sākums Latviešu invāzijai pasaules kuģniecībā. Ulmaņā valdībai pietika prāta šo visu pārņēmt un attīstīt, PSRS (lai kāda arī tā nebūtu bijusi iekārta) laikā šī attīstība turpinājās un uzņēma apgriezienus (Valmiera, Līvāni, Aizkraukle, Ventspils...), taču šī brīža valdība noveda līdz kliņķim visu, kas šeit bija izveidots vairāku simtu gadu garumā. Tāda ir tā patiesība!
 • 4
 • 1
Pasaules karte
P
Kur Krievijas federācijā atrodas "Krievu republika" ? Krievi ir bez savas etniskās zemes. Blandoņas un laupītāji. Kur krievs iet pāri tur posts un nelaime.
 • 1
 • 3
Scorseze
S
Kad vienreiz pie varas esošie idioti apdomāsies? Atbilde jau ir zināma, taču tas jau ir retorisks jautājums. Framcijā un Beļģijā, izskatās, ka tautai jau ir panicis.
Kristus ēras cilvēks, ne mežonis
K
Man preiekšlikums: kas tic mežoņu pagānu elku "dieviņiem", tam jādzīvo kokā vai alā. Tad būs pilnīgas harmonija!
Tur
T
neviens nemācīs aizstāvēties pret prettautiskiem kangariem Saeimā un valdībā.
Vai
V
tie gatavota barotne 45 gados pensijā aizgājušajiem armilas kāzu ģeneāļiem un visu pārējo nodokļu maksātāju rēķina - de ja vu sajūta - PSRSā katrā skolā bija šāds "oficieris", kas rīkoja inrindnas skates un dresēja skolēnus...
Apčidrinskis
A
Bērnu (!!!) paliatīvajai aprūpei tiek vākti ziedojumi, jo valstij neesot naudas. Tūkstošiem bērnu dzīvo pusbadā un nabadzībā. Bet te lielgabalu gaļas ražošanai ir 73 miljoni. Šajā gadījumā tā tiešām ir "lielgabalu gaļa", jo mūsdienu karošanā visu izšķir profesionāļi un tehnoloģijas. Quo vadis???
Янис
Я
Вот жизнь ведь некоторых вообще не учат, в Советское время ведь все это уже было, и военные уроки и парт уроки, и какое отношение к ним было, и тогда ведь била хоть какая то республика. Что есть сейчас? Про какую страну вы говорите?))) Ее нет. Старый бизнес, который был более менее прибыльным скупили русские, финансовый бизнес принадлежит скандинавам, экономические решения принимает Евросоюз и все это под строгим управлением америкосов.
Kremlins
K
Кремлеботы (от Кремль и боты, кремлёвские боты, ольгинцы, кремлевские тролли) — это: • активные в интернетах (кухонные борцы) и яро, по личным предпочтениям, выражающие свои политические взгляды заражённые через ТВ и больные «ватой головного мозга» пациенты-патриоты Этойстрании; • специально нанятые злокачественные антропоморфные новообразования которые в интернетах, естественно за деньги, причем наши с вами уплаченные в виде налогов, то есть бюджетные, заражают общество «путиномой» и «ватой головоного мозга» — славят нашего бессменного кормчего царька, лижут жопу вороватому правительству ЕдРа, несут в массы сурковскую паршивую пропаганду, то есть всеми силами пытаются повлиять на общественное мнение в стиле «жить стало лучше, жить стало веселее», не только в этой стране, но и даже в мире.
 • 1
 • 2
Es
E
Kapēc tā propogandē, ka mums kāds uzbruks?
Adams
A
Latvanija tauta, lielaka tas dala, tai skaita berni dzivo nabadziba, pusbada, bet Latvanijas karalistes vadiba tikai gatavojas karam.... Nu çık ilgi vel var turpinat izlaupit latvijas valsti un apzagt latviesu tautu ar izdoamtu pseido karu?
Kārklu vācietis
K
Arī mums ir kapelāni.Šie laikam nodarbojas ar lāsta uzlikšanu ieroču nēsātājiem ...
 • 0
 • 0
Beidz
B
idiotiski bļaustīties par Krieviju! Mēs izmirstam arī bez kara.
 • 13
 • 0
pуSSкий "мир"
p
Krievijā nāvi nesošus ieročus svētī mācītājs, Nez, ko Jēzus par to domā ?
 • 5
 • 10
Labais
L
Noziedznieki valsts pārvaldē negrib zināt ka Latvijā ir 36%iedzīvotaju,kuri dzīvo zem istikas minimuma.Ka Latvijā 12,000 kuriem pensijas ir zem 100eur. mēnesī.Tas ir GENOCĪDS ! ! !
Янис
Я
Так ты же сам их и выбираешь
 • 3
 • 2
spiesta lieta
s
Kur tad lai citur to auto novieto,ja esi atbraucis no provinces uz Rīgu darīšanās?
 • 5
 • 5
pуSSкий "мир"
p
Pie jebkura lielveikala nav kur novietot automašīnu,visas vietas aizņemtas. Kur genocīds ?
 • 5
 • 6
Pravietisnejaukais
P
Reiz biju iegriezies vienā lauku skoliņā un gribēju bērniem uzdāvināt Bībeli. Direktore visādi izvairījās un atteica. Ejot laukā redzu - vestibilā bagātīgi izvietoti aicinājumi stāties armijā. Secinājums - bērnus drīkst aicināt kļūt par profesionāliem slepkavām, bet nav labi aicināt ticēt uz Jēzu Kristu, kurš spēj novērst ikvienu karu.
cony
c
"kas tic mežoņu pagānu elku "dieviņiem"" .. Tam, kurš gāna savas tautas tradīcija un lavē senebreju folkloru ir tikai viens vārds. Kangars.
 • 0
 • 3
Kārklu vācietis
K
Tev taisnība,tie ir gadījumi,kad valsts un baznīca nav šķirti ...
 • 0
 • 0
hmmm
h
Reliģija sākas tur, kur zūd veselais saprāts. Klau tu, senebreju folklora propogandist, atgādināšu, ka laikos kad šie mīti tapa, tika uzskatīts, ka zeme plakana, gaismai nepiemīt dispersijas īpašība un 99% iedzīvotāju neprata rakstīt-lasīt. Cilvēks, kuram autoritāte ir seno aitkopju pasaules redzējums, šķiet pats ir auns.
 • 0
 • 2
Pravietisnejaukais
P
Valsts bieži vien ir šķirta no veselā saprāta.
 • 4
 • 1
hmmm
h
idiotiski ir ticēt dieviem vispār. Reliģija nav kaut kādu specifisku zināšanu esamība - tā ir elementāro zināšanu par pasauli trūkums. Starpcitu, pretrunas pašu galvās ir tipisks kristietības rezlutāts, piemēram, tu raksti "tam jādzīvo kokā " - ka tik tu, manu reliģiozo draudziņi, neesi vienlaicīgi arī sera Čārlza Darvina ideju piekritējs par evolūciju no pērtiķveidīgā uz cilvēku. Mjā, tas ir reliģijas standarts - savstarpēji pretrunīgu, pat izslēdzošu ideju rosols.
 • 3
 • 3
No hmmm
N
visidiotidskākais koments. man preiekšlikums: kas tic mežoņu pagānu elku "dieviņiem", tam jādzīvo kokā vai alā. Tad būs pilnīgas harmonija!
 • 3
 • 3
hmmm
h
Direktors rīkojās pilnīgi pareizi. Mums ir valsts šķirtība no baznīcas un priecājies par to. Jo, ja gadītos, ka valsts reliģija ir, teiksim, Zoroastrisms, vai dižais Islams tev būtu jāatsakās no Kristietības. Vai arī kāda tautiskā reliģija - neesi lūdzis Pērkonu un Ūsiņu trīsreiz dienā - pēriens. Tu neatzīsti dievu Pērkonu? Ka tik tu neesi ateists, draudziņ!
 • 8
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas