Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Valsts faktiski pasaka – slīcēja glābšana ir viņa paša rokās

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Zigis L
Z
Drīzāk lai samazina priekšniecības galu, tur ofiņš uz ofiņa sēž, bet reāli uz ielas nav kam strādāt..
Rolands
R
Policijas izmeklētāji aizņemti ar galīgi bezcerīgām lietām. Pāvasarī netālu no manas mājas bija meža ugunsgrēks. Jūlija sākumā man pienāk paziņojums, lai ierodos policijā kā liecinieks, vispirms aicinājums, tad otrajā rindkopā aprakstīti visi ispējamie sodi, ja neieradīšos(izņemot nošaušanu). Ne ko redzēju, ne zinu, bet dzīvibai briesmas lielas, nācās vien tērēt laiku un degvielu, lai grūtajā brīdī policijai palīdzētu. Izmeklētāji nodarbojas ar tukšu salmu kulšanu, bet nopietnas lietas netik izmeklētas. Lieta galīgi skaidra-kāds autobraucējs izmeta činčiku un tā arī sākās degšana, bet es gan līdzās nestāvēju Kļuvu par piespiedu liecinieku, jo vienkārši netālu dzīvoju. Brīnumaina liecinieka izvēle.
Vecsčekists
V
Brīnumaina muldēšana! Ko tad Tu liecināji... ka dzīvo punktā "A"?
 • 2
 • 2
.
.
Latvija ir! noziegumu lielvalsts. Nav jēgas vērsties policijā- neko neizmeklēs.
Vecsčekists>.
V
Ko ir iespējams darīt ar t.s. "gāzes ieroci"? Kam Tev tas sūds ir vajadzīgs?
 • 4
 • 0
.
.
Policija nesen izlobēja likumu, ka nu ieroča turēšanas atļauja būs vajadzīga arī gāzes ieroču īpašniekiem. Tas ir nenopietns ierocis noziedznieku atbaidīšanai, bet nē- vajadzīga atļauja! Tādejādi policija atbalsta noziedzīgās struktūras, tām atvieglojot darbību.
 • 3
 • 0
ta nu gan
t
Ja policistu ir par maz, tas, protams, negatīvi ietekmē lietu izmeklēšanu. Bet tas jau nenozīmē, ka lietu pavirša izmeklēšana, vai apzināta gumijas stiepšana ir atkarīga tikai no policistu skaita. Esošo sastāvu kvalitatīvi pafiltrēt neesat domājuši?
Irma
I
Karteja tuksdirsana un bez jel kada pamata.
Enģeļa viesis
E
Ar šādiem uzstādījumiem, tā nav valsts un katrs no mums to saprot. Izņēmums ir tie zagļi , kas tagad ir pie varas un turpina apzagt savu tautu uzrīdot latviešus krieviem un manipulējot ar visu ko, lai tik turpinātu zagt!
Interesanti secinājumi
I
Ja gadu amatpersona nereaģē uz iesniegumu par naudas viltošanu, viņš, visticamāk, bijis pārslogots. Nevis nolaidīgs, slinks utt. Parasti tomēr iestādēs izlasa visus iesniegumus un sašķiro steidzami un ne tik steidzami risināmos. Ja iesniegumus vienkārši noliek kastītē, pat neizlasot, tas jau prasās pēc disciplinārlietas nevis attaisnojuma: laikam bija aizņemts.
Pravietisnejaukais
P
Valsts gan ir Dieva kalpone (Rom.13.), bet tomēr valsts nav Dievs. No valsts, kura sastāv no nepilnīgiem cilvēkiem nevajag sagaidīt Dieva pilnību. P.S. Vai tad tas ir slikti, ka slīcējam ir vara pār savu likteni?
ps
p
Ja valstī nedarbojas likumi, tad iedarbojas linča tiesa. Diez cik advokāti vai tiesneši vēl jānogalina, lai valsts sāktu sakārtot bardaku šajā sistēmā?
Dostojevskis>ps
D
Atbildi nesaņēmu, tāpēc skaidrošu sīkāk. No Tava teksta izriet, ka advokāti un tiesneši ir nogalināti pēc linča tiesas sprieduma. Un, ka Tu sagaidi, lai valsts sakārto ar linča tiesas sistēmu saistīto bardaku. No Tava teksta tas skaidri izriet! Mans padoms - domā vispirms!
 • 1
 • 1
Dostojevskis>ps
D
Es saprotu, ka Tu esi ļoti uztraucies... bet Tu neatbildēji uz manu jautājumu. Jo arī Tavs "protams, ka nē!" nav saprotams. Kas "nē"?
 • 1
 • 1
Dostojevskim
D
Protams ka nē! Bet ko darīt cilvēkam, kuru tiesu sistēma aplaupa atklāti pretlikumīgi atņemot visu? Kāds šādā kritiskā situācijā izvēlas aizbraukt no valsts neatskatīdamies, kāds izvēlas striķi kaklā, kāds cits iešaut pāridarītājam galvā. Stāsts ir par beztiesiskumu valstī, kuru cietušie risina dažādi. Ja kādam pretlikumīgi atņem miljonu un iznīcina visu dzīvē sakrāto? Vai cilvēka dzīvība Latvijas tiesu izpratnē nemaksā vien kādus desmit tūkstošus un nosacītu sodu, kā tas bija gadījumā, kad Latvijas cietuma apsardze pēc pasūtijuma noindēja ieslodzīto Rīgas centrālcietumā? Tā drīkst tiesiskā valstī? Vai šis gadījums nepasaka, ka drīkst visu?
 • 4
 • 1
Dostojevskis>ps
D
Atvaino, no Tava teksta netop skaidrs vai Tu advokātu un tiesnešu nogalināšanu uzskati par pozitīvu, vai negatīvu fenomenu?
 • 1
 • 3
kas dārzā
k
Kamēr valstī nebus likumi un tie nedarbosies, tikmēr būs apdraudēta šis valsts pastāvēšana, jo šobrīd Latvija nav demokrātiska, bet gan bandītiski tiesiska valsts! Policijā lietu vilcināšana izskatās pēc maksas pakalpojuma un tā patiesībā strādā noziedznieku aizsardzībai, ne sabiedribas interesēs. Sākumā radikāli jāmaina VISI likumi, jo Ulmaņlaika diktatūras adaptētie likumi neder demokrātiskai valstij - tie vairāk atgādina Raiņa dzeju.. Korupcija un lietu sarunāšana visos tiesu departamentos un visos līmeņos norāda uz vasts nespēju nodrošināt kaut elementāru tiesiskumu!
Nu,nu
N
Viens no pašreizējo jaunLatvijas likumu izstrādātājiem dotajā brīdī IR jaunais Latvijas Republikas prezidents.Ja kas.
 • 5
 • 3
tiesu izpildītāju mafija
t
Latvijā tiesu izpildītāju, maksātnespējas administratoru u.c. juristu mafijas ir ielobējušas sev nenormāli lielus kumosus no nelaimē nonākušajiem cilvēkiem un uzņēmumiem
.
.
Valsts to jau sen ir pateikusi, pie tam praktiski visās nozarēs. Par savu drošību jāmaksā pašam- apsardzes firmām par mājokļa drošību, par medicīnu, ja tā nepieciešama- arī. Par bērnu izglītību arī jāmaksā pašam.
GoodMaan&ParexK&K
G
Slīcēji, bridēji un pārējie pirdēji savās rokās var paturēt mīksto, ko valsts uz viņiem uzlikusi. Taču sen jau pateikts, ka uzmestajai tautai atmaksājot izrītos miljardus ir jānodrošina PSRS krievbandītu bratanu un nacionālo dižlopu dzīvošana laimē un bagātībā, bet tiem kuri negrib to saprast ir jāmērkaķojas.
Šitam es neuzticos
Š
!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas