Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Valsts pārvaldē nodarbināto skaitu līdz 2020.gadam ik gadu samazinās par 2%

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
alias
a
Ja 3000 ir tikai 6%, tad varat paši parēķināt, cik tad kopā šo ierēdņu vispār ir! Pie tāda ierēdņu skaita valsts un pašvaldību pakalpojumus būtu jāsaņem stundas laikā un vēl pienestus uz sudraba paplātes! Bet šobrīd pat 30 dienas atbildei uz iesniegumu bieži vien ir par maz! Ir jāsamazina par vismaz 50% un atlikušajiem ir jāiemācās beidzot apkalpot iedzīvotājus nevis augstprātīgi atšūt!
ARGO
A
Manuprāt LR valsts pārvaldē ir par daudz mīkstu un iztapīgu polīšu.
Ex libris
E
Nez kāpēc man liekas, ka būs kāŗtējā "liela brēka, maza vilna". Mūsu valstī, ja skaļi un dedzīgi par kaut ko spriež, to parasti nerealizē. Kaut vai piemēram administratīvo reformu.
Palermo
P
Pilnīgas muļķības, pie SILES tik sūcas klāt jaunas sejas,šofera dēli, pašu dēli, znoti,zilie brūtgāni utt.Stāsta te pasakas,ko OIK afēra vien nozīmē.Katru gadu pāris simti miljonu eur maksājumos zagļiem ,tikai tāpēc ka pieņemts likums APZAGT LATVIJAS IEDZĪVOTĀJUS.
Kaspars
K
Es par efektīvāku valsts pārvaldi. Būtu labi arī citās publiskā sektora jomās uzstādīt šādus mērķus - par 2% samazināt arī pedagogus, mediķus un pašvaldību darbiniekus. Noteikti nepieciešams samazināt arī deputātu skaitu, lai izpildvaras un lēmējvaras proporcija nemainītos.
INTA STOLERE
Nu smiekli nāk par tik lielu samazinājumu! Drīz pietrūks naudas viņu algošanai.
trusis nejaukais
t
Nu līdz 2020 gadam faktiski ir tikai 2 gadi. Hmm.. Tas nu gan ir varens samazinājums.
Šalle
Š
Varēt jau var, bet šļura to nepieļaus.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli

Vēsture Dienā: Prieks bez medaļām

Jāsaka skaidri: 2014. gada ziemas olimpiskās spēles Sočos Latvijas sporta fanus bija izlutinājušas ne pa jokam. Pat ja neņemam vērā pēc dopinga skandāliem veiktās izmaiņas, Sočos tika izcīnīts medaļ...

Ziņas

Vairāk Ziņas

Politika

Vairāk Politika

Rīgā

Vairāk Rīgā

Novados

Vairāk Novados

Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas