Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +2 °C
Smidzinošs lietus
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra
Partijas EKRE iekļaušana valdībā un tās ministra atkāpšanās plaši atspoguļota ārvalstu medijos

Igaunijai liela publicitāte galēji labējo dēļ

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Andris
A
Baltijas valstu nacionālisti nepatīk Sorosam un Zurofam.
Tā turpināt!
T
Neko galēji labēju te nesaskatu!
skandaals tikai saakas
s
Gan Kuusik, gan vinja sieva gatavojas suudzeet tiesaa visus melnaa PR izplatiitaajus; cerams, arii biedreni prezidenti. https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/marti-kuusik-kavatseb-laimajatele-rahalised-nouded-esitada?id=86102313&com=1
Pareizaisvirsraksts>ļuļa
P
Nacionālisms ir labs, ja indivīds to lieto kā garšvielu, bet...ja to lieto kā pamatēdienu - nacionālisms izraisa vemšanu... tiem kas to vēro.
Pravietisnejaukais>Alla..
P
Vai tiešām neko nav atstājis? Un ko nozīmē _ "Dodiet Dievam, kas Dievam un ķeizaram, kas ķeizaram..."? Un Kristus Gars taču bija klāt kad tapa 1.Samuēla grāmata... ielūkojies 8.nodaļā... .
 • 1
 • 1
Pravietisnejaukais>Sagrozīta..
P
Tas, ka sātanisms, tas pareizi, bet ko tad tur brīnīties? Vai tad Sātans būtu atmetis pedāļus reizē ar Blavatsku?
 • 1
 • 1
Sagrozīta budisma
S
Nu, ideja, ka kristietība ir sagrozīts budisms, nāk no 19.gs sātanistiem - Blavatskas, etc. Brīnos vienīgi, ka tā tik ilgi nodzīvojusi.
 • 2
 • 1
Alla Borisovna Pravietim
A
Diemžēl Jēzus Kristus nav atstājis nekādus norādījumus par pareizu valsts iekārtu. Tātad jāpieņem, ka arī veselīgam nacionālismam ir sava vieta.
 • 5
 • 1
Pravietisnejaukais
P
Ja cilvēks apgalvo, ka kristietība ir sagrozīts budisms, tad ir pilnīgi skaidrs, ka viņš nepazīst nedz vienu, nedz otru. Tas ir līdzīgi, kā amerikāņu ķēkša, ar vienu ausi brīžiem klausīdamās radio ziņas, uzskata, ka Latvija ir Krievijas sastāvdaļa un starp latviešiem un krieviem nav nekādas atšķirības... .
 • 6
 • 2
pravietim
p
Kristietība ir stipri sagrozīts (līdz nepazīšanai) budisms. Budisms ir kā svaigs sulīgs tomāts, bet kristietība ir kā kečups, pilns ar dažādiem konservantiem, krāsvielām un garšas uzlabotājiem.
 • 2
 • 8
Pravietisnejaukais
P
Nacionālisms kā pamats ir ļoti nedrošs. Droši ir būvēt uz klints, kas ir Jēzus Kristus. Nacionālisms ir karš, bērniņi.
 • 4
 • 8
precizējums
p
Nacionālisms ir drošs pamats, uz kura var visu uzbūvēt. Ja nav nacionālisma, tad viss tiek būvēts uz smiltīm.
 • 10
 • 4
Melis Ķezbers
M
Patiesībā utra radikāli labējie ir VISA DIENA.LV REDAKCIJA, kas neatbrīvo meli Ķezberi no darba par feik ziņu rakstīšanu un birku kabināšanu. Subjekts Ķezberis ir galma rakstnieks, jo par žurnālistu viņu saukt nevar: kas tieši ĒKRā ir ultra radikāli labējais, to viņš, veselā saprāta trūkuma dēļ, pateikt nav spējīgs
ivaasd
i
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!
Feminazi metodes
F
Lai uzbruktu politiskajiem pretiniekiem, liberālie feminazi izmanto jebkādus melus: "Kaljulaid lubab vabandada inimese ees alles siis, kui selgub, et ta polegi süüdi. President kes peab seisma põhiseaduse, inimõiguste ja sealhulgas ka süütuse presumptsiooni eest lubab vabandada inimese ees alles siis, kui selgub, et ta polegi süüdi. Täielik idiootia! " https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/kumne-naiste-tugikeskuse-juhid-taunivad-marti-kuusiku-arvatava-perevagivalla-kajastamist-politseile-tuleks-teatada-mitte-lugu-teha?id=86092175
Esiet tak liberāli
E
Putins: Krievijai un Igaunijai objektīvi ir kopīgas intereses Baltijā. (C)
Poll
P
Igauņi uzskata, ka Maksimovska gultasbiedrene ir nodevusi Igauniju. https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/kersti-kaljulaid-tihti-kuulen-et-eestivenelased-olla-oht-meie-julgeolekule-need-vaited-on-minu-jaoks-solvavad?id=85964387&com=1
ļuļa
ļ
ķezbers vienreiz varēja uzcept rakstu, kurā tiktu paskaidrots, kāpēc nacionālisms ir tik slikts.
Britu publicitāte daudz garāka
B
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6986817/Tories-braced-local-election-wipeout-millions-polls-England-Northern-Ireland.html#comments
Estlasedontargemad
E
Postsovjetlikus riigis on maine kui ministri tagasiastumise põhjus... see on sündmus, mille eest maailm oma hinge kinni hoidis.
Gunārs
G
Pēc analoģijas arī Latvijā vajadzēja Saskaņai atrasties vienā koalīcijā ar NA. Diez kad tas notiks
Irlielāmērāticams
I
ka post-sovjetiskā valstī ministra atkāpšanās reputācijas dēļ ... tas ir notikums, kura dēļ pasaule aizturēja elpu.
Alla Borisovna
A
Zini, postsovjetiskās valstīs ministru atkāpšanās reputācijas dēļ tiešām bieži nenotiek. Postsovjetu ministri turas pie krēsla ar zobiem un nagiem un par atkāpšanos no amata nedomā pat tad, kad pieķerti, piemēram, pārvadājot savas mēbeles ar ministrijas auto.
 • 3
 • 1
Eva
E
Man darba darīšanās bieži sanāk būt Igaunijā, un visu laiku uzskatīju par progresīvāku nekā Latviju, nodokļu, demokrātijas un visādā citā ziņā. Tagad manas domas pamazām mainās, un arī daudzi igauņi nesaprot, kā igauņu Saskaņa (Centra partija) var atrasties vienā koalīcijā ar radikālajiem populistiem EKRE, vieni nemitīgi cilā jautājumus, ka cittautiešiem ir jāatvieglo pilsonības iegūšana, jāsaglabā bilingvālā apmācība, otri iestājas pret bēgļiem un slikti izsakās par krieviem. Ļoti interesants kokteilis, bet tas nevar vienlaicīgi pastāvēt uz ilgu laiku
Spain
S
Spānijā labējiem ir vissliktākais rezultāts vēlēšanu vēsturē. Viņu balsis aiziet daļēji liberālcentristiem un daļēji galēji labējiem. Tagad Spānijā notiks pašvaldību, reģionālās un eiroparlamenta vēlēšanas. Labējo vēlētāji, redzot, ka labējo partija ir zaudējusi vairāk nekā pusi vēlētāju, plāno vēl vairāk novērsties no tās. Jautājums, ko viņi izvelēsies - liberālcentristus vai galēji labējos.
 • 3
 • 1
evai
e
Igauņu Saskaņa (Centra partija) bija jau iepriekšējās valdībās. Igauņu Vienotības un Attīstības jau bija iesaistījušas igauņu Saskaņu valdībā. Līdz ar to konservatīvajiem ir izvēle starp šādām valdībām: "igauņu Vienotība + igauņu Saskaņa" vai "igauņu konservatīvie + igauņu Saskaņa". Otrais variants tomēr ir acīmredzami mazākais ļaunums.
 • 5
 • 0
Pareizaisvirsraksts
P
Igauņi ir gudrāki... .
 • 8
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits