Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Nāvējošā aptauja: Instagram sekotāji Malaizijā nobalso par pusaudzes pašnāvību

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jan
J
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - http://bit.ly/electrolv - Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!x
Enģeļa viesis
E
vienkārši draudzējos ar galvu - domā ar galvu...no daļas lietu ir jāatsakās: piem., no auto ar iekšdedzes dzinējiem, pārejot uz ūdeņradi, bet tas neko neatrisinās. Viss ko darām ir jātransformē pareizā virzienā, kas saglabā veselību un dzīvību ne tikai tev, bet taviem kaimiņiem, valstij! Progresu nevar apturēt, bet tam ir jābūt ar vektoru - attīstībai uz racionālo. Starp citu, dažs labs sektas guru (sekta ir atzars), var mainīt domāšanu pa savam...ar to pietiek bez garīgā spēka esošam jaunam cilvēkam...Piedod to var un tāpēc viss tas nav joki - dzīvība ir vērtība!
bet>Eņģeļa viesis
b
Ar Tevi ir savādi: Ja tev dzīvība ir vērtība, ko tu te caurām dienām slāvē Rossiju, kur dzīvībai nav un nekad nav bijusi vērtība?
 • 0
 • 1
vienkārši draudzējos ar galvu
v
Neviens ne no kā neatteiksies un ne uz ko nepāries tikai tāpēc, ka kāds dos komandu. Vecās tehnoloģijas izzūd tikai tad, ja jaunās ir labākas, bet arī ne visur. Piemēram, mājā/dzīvoklī automātiski veramas ''gudrās durvis'' nav vajadzīgas, jo ir dārgākas, ekspluatācijā nedrošākas un sarežģītākas par parastajām. Starp citu, sektas guru statuss nenodrošina ne ''ģarīgo spēku'', ne pārākumu. Pirms 100 un velreiz pirmsa 75 gadiem pasauli izglāba parasti jauni puiši, tādi paši kā mēs, ne labāki un ne sliktāki.
 • 2
 • 0
>:-)
&
Te tev nu bija, simtiem, tūkstošiem, onaboj, bļļ... , "draugu " internetā !!! Palīdzēs, vienmēr, jebkurā laikā .
rom4novpi
r
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - bit.ly/electrolv - Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks! s
Enģeļa viesis
E
Kā pasargāt jaunatni? ir jābūt spējai būt vienam un to var saukt par individuālismu fakts
vienkārši draudzējos ar galvu
v
Tātad jāatsakās domāt pašam un jāsāk domāt ar sektas līdera galvu? Bet ja sektas līderis pavēlēs griezt vēnas, atteikties no asins pārliešanas vai nodurt civilās aviācijas lidotāju, sagrābt lidmašīnu un ietriekt to debesskrāpī? Visi piemēri no dzīves.
 • 2
 • 1
Enģeļa viesis
E
vienkārši draudzējos ar galvu pusaudžiem krīze brīdī ir jautājums par nāvi un ir brīži jebkurā vecuma kad cilvēks saprot, ka ir mirstīgs. Tiem jauniešiem, kam ģimenē ir runāts par šīm tēmām, arī piemērs, veidojas izpratne, ka dzīvība ir vērtība un ka ar to nejoko. Ja apkārtējie nobalso par nāvi, tad vaina nav šajā cilvēkā, bet 67% to kam nāve ir svarīgāka par dzīvību un kam nav iemācīts tas par ko katram un par katra dzīvību mums jācīnas. Nav lielākas vērtības - tikai dzīvība par katru enerģijas cenu. Piedodiet, kristiešu funkcionāri to nemāca un ja ģimene nav ielikusi pamatu, tad sociāli šis notikums ataino vairuma destruktīvo attieksmi pret augstāko vērtību - dzīvību!
vienkārši draudzējos ar galvu
v
jūs domājat, ka jūsu sektas funkcionāri, bārstot citātus, varētu kādam kaut ko iemācīt un atturēt jaunieti no pašnāvības? Dzīve ir visa cilvēka pieredze un dzīvi nevar iemācīties, izlasot vienu grāmatu, apmeklējot vienu semināru vai dažas minūtes paklausoties sektas guru.
 • 3
 • 0
Kā pasargāt jaunatni?
K
Mācīt bērniem individuālismu, nevis domāšanu un dzīvošanu barā (arī Tīmeklī).
Enģeļa viesis
E
vienkārši draudzējos ar galvu mēs visi zinām faktus par draudzīgajiem katoļu mācītājiem ....īpaši pret pusaudžiem...Nefantazēsim. Zombēšana ar kristietību nav garīgas izpratnes akts, jo kristietībā garīgums ir tikai tiem, kas neko nelasa no tās literatūras, bet tic dabai....pēc būtības esot ar dabu dievturības garā un labestības gaismā ... Rituāls ir pat pusdienas, kur nu vēl kristietības liturģijas, kas fundamentāli ir konkrētas. Tieši jaunieši kas ir jūtīgi saskaroties ar grēka jēdziena murgu, var sākt vainot sevi . Viņi nezina ka grēka nav un ka to izdomāja, lai izkrāptu naudu!
vioenkārši draudzējos ar galvu
v
Tātad jūsu kulta līderis strādā parastu darbu un kultu praktizē tikai no darba brīvajā laikā bez atlīdzības un ziedojumiem? Brīnums ''Komentārs netiek pievienots'' - komentāru atkārtoju.
 • 1
 • 1
ļuļa
ļ
meitene godam nopelnījusi darvina balvu. ja godīgi - cik debīlam jābūt, lai rīkotu tādas aptaujas.
vienkārši draudzējos ar galvu
v
Kādi rituāli, acīmredzot pusaudze bija krīzes situācijā un vai nu valstī nebija krīzes centra vai viņa nezināja, kā ar to sazināties, un starp draugiem/tuviniekiem nebija neviena adekvāta cilvēka, lai paskaidrotu, ka tādus jautājumus vispār neuzdod un uz turieni steigties nevajag. Nu un protams sociālie tīkli, kur jebkurš jautājums ir spēle un iemesls lai pasmietos un uzrakstītu muļķības. Kad tu nelem pats par savu vienīgo dzīvi, tad ir viegli sarakstīt muļķības, bet reizēm muļķībām ir nelabojamas sekas - kā šajā gadījumā. Runājot par reliģiju - ja pusaudzei būtu mācītājs un viņš nebūtu tikai bībelstāstu retranslators, bet gudrs cilvēks ar dzīves pieredzi, kādiem vajadzētu būt visiem mācītājiem, tad viņš prastu pārliecināt, ka no katras bezizejas ir izeja, bet sociālo tīklu publikai vispār nav balsstiesību tādos jautājumos.
Enģeļa viesis
E
Pareizi:Kristietība un daudzas arī tai skaitā Āzijas un Āfrikas kultu reliģijas ir nāves, tumsas un upura rituālu reliģijas. Tikai Baltijā un arī citur pastāv garīgās sistēmas, kas kalpo saulei un dzīvībai kā piepildījumam. Pasaule vairums ir nozombēta ar nāves kultiem un tāpēc tāda domāšana - tāds balsojums! Arī Latvijā iespējams nobalsotu par nāvi, jo mēs savus gaismas, saules kosmiskās Dievības pienācīgi negodājam! Ja daudzus gadsimtus katrā kulta vietā ir piesists līķis pie krusta, tad domāšana arī ir konkrēta - pret dzīvību!
Smadzenes
S
Vispār jau kristietība māca par šī "līķa pie krusta" augšāmcelšanos un to, ka šis "līķis pie krusta" nomira tāpēc, lai cilvēce iemantotu mūžīgo dzīvību debesu valstībā. Vai nu Tev patīk vai nepatīk kristietība, bet nosaukt to par nāmes un tumsas reliģiju var tikai cilvēks, kas neko par to nezina vai - drīzāk - negrib zināt. Visi kristietības aspekti ir vērsti uz mīlestību, dzīvību un patiesību, vienlaikus apzinoties, ka katra cilvēka dzīve šai pasaulē beidzas ar nāvi - vai nu mēs godājam kosmiskās saules dievības vai nē.
 • 1
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Burova kļūšanu par Rīgas mēru vērtēju

Kopā nobalsojuši: 1534

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits