Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Pāvests pauž atbalstu homoseksuālu pāru civilajām savienībām

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Sulīgā Anda
S
Īsta mīlestība ir skaista!
KURA
K
ir īstā un kura neīstā. Tā ar to sulu?
 • 4
 • 2
Skolnieciņš no svētbirzs
S
Kristietība pie mums tika ievazāta ļoti varmācīgā veidā. To nedrīkst aizmirst. Ilgus gadsimtus mūsu senči bija vergi. Tagad ir laiks būt brīviem. Manuprāt, Latvijai pāvests - bībeles viltus dieva vietnieks Zemes virsū - nav vajadzīgs. Mums ir savi Dievi, ko lūgt. Lūgsim Latvju Dievus un saglabāsim savu senču spēku sevī. Būsim saticīgi un draudzīgi. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes, lai ienestu Dabas Mātes svētību. Lūgsim Dabas Mātes viedumu, lai Dabas Māte mums palīdz mūsu dzīvēs. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Sirsnīgi, Skolnieciņš no svētbirzs (Latvju Skaudības Dievs)
Jozus
J
Atradies īstais spriedējs par miesas kārībām (nejaukt ar mīlestību). Ne viņš pats ne viņa padomdevēji nav ne pliku sievieti redzējuši ne kur nu viņas krūtis glāstījuši, tik vien kā puiku dibenus čamdījuši. Bet ir arī starp katoļu garīdzniekiem goda vīri, tie homoseksuālismu neatbalsta.
Un tu esi pliku bābu redzējis?
U
Un pliku pežu laizījis, un vai tā labi smirdēja? Un vai katoļu GODA vīri to pašu dara?
 • 6
 • 3
Itamars Toledano
DIEVS IR MĪLESTĪNA. Pāvests ir mīlestību ATPAZINIS. Toties visa pasaule grimst ļaunumā un izvirtībā, un tieši tāpēc to mēris piemeklējis.
Skolnieciņš
S
Kāda mīlestība? Pie mums bībeles viltus dievu, kuru Tu sludini, ievazāja ļoti, ļoti vardarbīgā veidā. Es neticu bībeles viltus dievam un Taviem vārdiem. Ar nelokāmu un stipru skaudību, Skolnieciņš no svētbirzs (Skauģu Skauģis) (Latvju Skaudības Dievs)
 • 2
 • 7
Beidzot!
B
Pateicoties svētajam Asīzes Franciskam arī pāvests nācis pie prāta, ka tieši homoseksuālie cilvēki ir patiesie Dieva bērni, kas nes Kristus krustu, un kuriem nav nekāda sakara ar maucībā grimušo cilvēci! Tagad atliek vien Zbišekam un Pujāta pappā vai nu trieku ķert vai pakārties vai nu arī pāvestu nošaut, jo pedofīlie katoļu maukuri MĪLESTĪBAS nepazīst!
Kārlis Tāļrīts
K
Izskatās, ka ir iesaistījies lezbiešu un geju organizāciju reklāmas kampaņā.
vēsture
v
Dažās kultūrās vēsturiski ir izveidojusies izteikti negatīva attieksme pret homoseksuālām attiecībām. Bet reti kurš mēģina noskaidrot, kāpēc šāda attieksme ir radusies, kāpēc ir radušies dažādi aizliegumi. Muļķīgi to pamatot ar reliģijām. Reliģijas ir tikai sekas kaut kam, kas bija pirms tām. Loģiski iztēloties, ka dažādās vietās pasaulē sabiedrība kādā savas attīstības posmā veidojās gana liberāla, kur cilvēki varēja brīvi īstenot savas seksuālās tieksmes. Un acīmredzot, ka dažām šādām izpausmēm varēja būt izteikti negatīva, pat graujoša ietekme uz sabiedrības attīstību. Kā rezultātā daži līderi, kuri bija sapratuši (vai pārpratuši) nelaimju cēloni, bija spiesti ieviest stungrus aizliegumus, lai glābtu sabiedrību no posta. Ļoti iespējams, ka dažreiz šie aizliegumi bija stipri pārspīlēti vai arī kļuva pārspīlēti vēlāk. Katrā ziņā, šiem aizliegumiem bija kāds racionāls pamats. Mūsdienās būtu jāsaprot, kas tieši kaitē un būtu aizliedzams, un kas nekaitē un būtu atļaujams.
hmm
h
Nu re, arī pāvesta amatā ir sorosītu stipendiāts...
edvins
e
Lai viņi tur tirinās savā starpā! Bet nekādā gadījumā nedrīkst adoptēt bērnus šādā kroplīgā ģimenē, lai nekropļotu nesamaitātam bērnam pasaules uztveri. Tas būtu noziegums pret bērniem! Viņiem nav piespiedu kārtā jāiedzīvojas šādās ģimenēs ar lielām psihiskām un fiziskām novirzēm no normas. Bet par katoļiem jau sen skaidrs, šādas ticības cilvēki, kuri nedrīkst precēties ar sievieti un radīt cilvēcei turpinājumu, jau ir amorāli gatavoti attiecībām vīrietis ar vīrieti. Es neatzīstu šādu ticību, ar nepatiku dažreiz gadās apmeklēt šīs ticības baznīcas, tieši šī iemesla pēc.
metodists
m
Pāvests ir muļķis.
n
n
Trūkst par vārdu, lai to komentētu. Homoseksuālas attiecības ir grēks un nav atbalstāmas nekādā veidā-Bībelē par to skaidri un gaiši ir teikts vairākās vietās. Savukārt celibātam (liegumam precēties un veidot ģimeni) gan Bībelē nav nekāda pamatojuma.
Grēks ir maucība.
G
Brāļu un māsu mīlestība ir Dieva pavēle. Un Dieva bērnu ir maz, toties mauku ir pilna pasaule. Ar tavu muti vēl viena mauka savu esību apliecina.
 • 15
 • 1
vārsts
v
Nezinu kas viņš ir bet skaidri zinu vienu, kristietis viņš nav. Kristietis nevar atbalstīt sodomiju.Žēl ka visi pāvesti pēc Jāņa Pāvila II ir izvirtības atbalstītāji, pastardienai jābūt!
Itamars Toledano
Kristieši ir tie, kas Kristū dzīvo.Un mīlestībā. Tie, kas naidā nav kristieši. Sodomas grēks ir naids un izvirtība un Latvijā Sodomu atbalsta lielākā daļa cilvēku.
 • 15
 • 3
Vesturiskais taisnigums
V
krievu iebruceju ordas joprojam atrashanas LR zem nepilsonju un "naturalizeto" statusiem ir nekas cits kaa nozieguma pret cilveci un latvieshu tautu turpinashana,par ko tadiem kaa godmanim tiks ielaistas lodes pieree pec Tribunala lemuma?
Sarah Kaeppel
S
Google maksāja par katru nedēļu darbu tiešsaistē no mājām 6000 līdz 10000 eiro. Esmu saņēmis Google pirmajā mēnesī 27416 eiro lielu algu. Es 3 stundas dienā strādāju brīvajā laikā. Tas ir patiešām lietotājam draudzīgs, un es esmu tik ļoti priecīgs, ka uzzināju par to. ...............>>>>>>> w­­­w­­w.M­­­a­­­g­­n­­­i­f­­y­I­­n­­c­­­o­­­m­e.C­­­o­­m
Tiesnesis Naudiņš
T
Iespējams, ka Zeiļam dodas pal8gā.
Zeiļam sakari bija svarīgāki
Z
kā mīlestība, un tāpēc iekrita, Kas būtu, ka zinātu ko dara Stankēvičs, Pujāts un pārējā banda?
 • 6
 • 2
Ušakovs
U
Es atbalstu Pāvesta domu.
 • 5
 • 8

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits