Laika ziņas
Šodien
Smidzina
Rīgā +6 °C
Smidzina
Sestdiena, 4. aprīlis
Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
Konservatīvā valdība ir apsūdzēta demokrātijas, tiesu varas un sabiedrisko mediju vājināšanā

PiS centīsies nosargāt vienvadību Polijā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Antirusists
A
piderussu ivanu savienība - PIS .
taalbrauceejs
t
PiS viņu raibais!
:)hahahaha
:
PiS projām!
 • 6
 • 3
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
PiS pareizi!!!!!!!!!!!!!
>:-)
&
PiS tevi zirgs un 7 tatāri!
 • 4
 • 3
:)hahahaha
:
PiS projām!
 • 6
 • 3
mēģināts nav zaudēts
m
Pēc absolūti pēdējām aptaujām, no Seima 460 vietām, Likums un taisnīgums (PiS) konservatīvā partija ieņems 247 vietas, tas ir absolūto vairākumu. Lai arī tai nebūs konstitucionālā vairākuma, likumprojektu pieņemšanu tādu, kādus vajag Polijas valstij un poļu tautai pieņemšanu nevarēt traucēt ne bijušie komunisti, ne vietējie KGB darboņi, ne Krievijas sponsorēto partiju biedri. Latvijā par tāda mēroga konservatoriem var tikai brīnīties. Latgaļu partija ir latgaļu partija, kas viņi par "konservatīvajiem". Viņiem ir sava "latgaļu valoda", ar lauku profesorēm. Tas nosaka nožēlojamo vietu skaitu, un biedrus, kas tvītero par karu.
aptaujas
a
Aptaujas rāda, ka 2022.gada Francijas prezidenta vēlēšanās 77% vēlētāju ir gatavi piedalīties protesta balsojumā. 56% ir gatavi nenākt uz vēlēšanām vispār vai arī balsot ar tukšu aploksni. 49% ir gatavi balsot par kādu no tā saucamajām populistu partijām.
aptaujas
a
Fakts, ka 77% vēlētāju ir gatavi piedalīties protesta balsojumā, nozīmē, ka tikai 23% vēlētāju atbalsta tās partijas, kuras līdz šim bija pie varas Francijā (labējie, sociālisti, makronisti, centristi, zaļie).
 • 1
 • 3
aptaujas
a
Ja nepiedalīšanās vēlēšanās ir parasta prakse, un tā neko nemaina, tad gatavība balsot par populistu partijām (49%) ir jauna tendence Francijas politikā.
 • 1
 • 4
fakts
f
Katra Eiropas tauta sapņo par tādu valdību, kāda ir Polijā. Neviens negrib sev ausī makronu vai merkeli.
>:-)
&
PiS tevi zirgs un 7 tatāri!
 • 4
 • 2
ne manā vārdā
n
Tauta nav viens indivīds - tauta sastāv gan no izglītotiem, gan neizglītotiem, gan konservatīviem, gan liberāliem, gan vienkārši manipulējamiem indivīdiem.
 • 4
 • 1
mēģināts nav zaudēts
m
PiS atbalsta procenti patlaban ir 72%. Iespējams, ka skaitlis kritīsies, taču Polijā šīs partijas piekritēju ir daudz, un 13. oktobra vēlēšanās tie dabūs 50+1 balsi Seimā. Komunistiskie revanšisti, par spīti kāda biedra Timmermansa nesavtīgam atbalstam (?), nespēdamas atkal vadīt Poliju pretī saulei, un ir spiestas skaidroties par īpašumu dīvaino izcelsmi ar Polijas KNAB analogu un tiesībsargājošām iestādēm, zaudējot valstī vienu atslēgas posteni pēc otra, meklē glābiņu EK, gaudojot par to, ka kā tad tā var - viņi bijuši par demokrātiju, arī militārā apvērsuma laikā, kad kolaborējuši tikai apstākļu spiesti, bet Solidaritātes bosi arī ir "maisos", bet tagad lieli demokrāti. Tiesu sistēma vairs viņu "labo darbu čempionus" nosegt un aizstāvēt īsti nevar, jo arī paši ir iedzīvojušies nesaprotamās naudas summās neskaidrā veidā. Kačiņskis ir liels politikās stratēģis, un Ursulas von der Laijenas pavērsiens pret Austrumeiropu komisāru ziņā ir Polijas un Višegradas 4 nopelns.
>:-)
&
Jā, tieši tā : … viņu zirgs un 7 tatāri !

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits