Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Briti, viltus ziņu maldināti, dedzina 5G torņus

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Cilvēciskas būtnes sindroms
C
Ir skaidri pierādīts fakts, ka alkohols nonāvē smadzeņu šūnas, tabaka ar nav nekāds vitamīns. Kaitē gan patērētājiem, gan cilvēkiem ap viņiem. Kāpēc tāda aktivitāte nav novērojama pret alkohola, cigarežu, azartspēļu vietām? 5G bubulis, johaidi. Ko tad darīs paši 5G ieviesēji, arī taču dzīvos un izmantos to pašu pakalpojumu.
xio
x
Jūtūbā vai google ierakstot "Thomas Cowan", nonākam pie video, kur amerikāņu ārsts izklāsta savu versiju, kā pēkšņas un spēcīgas izmaiņas elektromagnētiskajā laukā sakrīt ar "neizskaidrojamiem" gripu, vīrusu uzliesmojumiem. Dažu minūšu video, kā es saprotu, bijis detonators Covid-19 "vienīgās pareizās" līnijas apšaubītāju kustībai. Atsaucas uz Rūdolfu Šteineru, kurš savulaik izteicās par spāņu gripu. PS. Interesanti vērot, kā latvju žurnālistikā atteikšanās no otras puses viedokļa pieminēšanas (ar atrunu, "jo tie taču pilnīgākie stulbeņi" utt) kļūst par normu.
...
.
Democracy Dies in Darkness
 • 5
 • 0
ratimors
r
Lielbritānijā, kā arī Latvijā ir savairojušies krievvalodīgie.
.
.
Tie ir klaji meli,ka nav kaitīgi!!! IR KAITĪGI UN PAT ĻOTI. Malači briti,ka dedzina.
Informer
I
Noklausamies visu, ne tikai par 5G, ko stāsta Latvijas zinātnieks par šo tēmu. https://www.facebook.com/groups/2950234261659670/permalink/3447427205273704/
source
s
Dude trust me
 • 1
 • 2
Edvins Eglitis
5G 50-90 MegaHertz energijas frekvences ir bez saubam bistami , pat navejosi katrai biogiskai sistemai. Kapec valdibas, ieskaitot Latvijas to ignore un to 5G baaz musu riikles???
 • 15
 • 10
, visu
,
Britu izglītības sistēmā kaut kas nav izskaidrojams. Mana kolēģe ar rūpju bērnu pārcēlās uz Angliju. Ja viņas bērns Latvijā mocījās palīgskolā, tad Anglijā pabeidza normālu skolu. Stostās, drusku raustās, visu liku gruž nagus un, iespējams, plāno sagraut tos torņus.
Zoja
Z
Sanāk, ka briti ir absolūti muļķi...?!
Pareizāatbilde
P
Briti nav absolūti muļķi, bet fakti rāda, ka muļķu tur ir vairāk, nekā tajās zemēs, kur nededzina torņus. Jo briti dedzina.
 • 10
 • 8
ruksis
r
Es domāju, ka tikai krievi bija tik stulbi.
bet
b
Būtu loģiski katrā pilsētā vai pilsētas daļā sarīkot referendumu. Ja iedzīvotāji nobalso par G5, tad viņi to lietos un paši uzņemas bīstamības risku. Bet ja nobalso pret G5, tad paliek bez ātrākā interneta un bez bīstamības riska.
xio
x
Būtu arī loģiski Saulkrastu novadā sarīkot referendumu, vai iedzīvotāji vēlas gāzes termināļa būvniecību jūrā - nu tādu, 9 stāvu mājas augstumā -, kā to cenšas panākt izmanīgā Teksasas biznesmeņa nolīgtie tekainīši eglīši, bordāni un pārējais tiesiskuma un demokrātijas apsmiekls JKP. Par 5G torņiem - piekrītu
 • 7
 • 3
hmm
h
"Mediķi un veselības eksperti regulāri ir norādījuši, ka 5G datu pārraides tehnoloģija nav kaitīga cilvēku veselībai" --- To varēs zināt pēc 20-30-40 gadiem, šodien to neviens nevar zināt. Tas nozīmē, ka šie mediķi un eksperti ir pērkamas prostitūtas, kuras par maksu ir gatavas apgalvot visu.
okupacijas muzejs
o
krievi ir vel drausmigali par 5G,jo pilnibaa izvarojushi veselas tautas un valstis,un to visu vel nirdzigi svin 9. maija?
okupacijas muzejs
o
Par vāciešiem,zviedriem,angļiem,amerikāņiem utt Man nav ko teikt ! Naida kurinātāji - krievi !
 • 3
 • 3
Ass
A
Par vāciešiem,zviedriem,angļiem,amerikāņiem utt Tev nav ko teikt?Naida kurinātājs!
 • 7
 • 4
Protams, nav izslēgts,
P
ka tehnoloģijas var būt vairāk vai mazāk kaitīgas. Šinī gadījumā vainīgs gan būs attiecīgo cilvēku stulbums un nekas cits!
Gā piecītis
G
Vajag dauzīt savus viedtālruņus, tur jēgas būs pavairāk.
Zina
Z
Nedomāju, ka tās ir viltus ziņas. Lasīju, ka tieši tajās vietās, kur ir tie 5 G torņi ir vislielakais skaits saslimušo.
Atbilde Zinai
A
Tas ka vietās, kur ir 5G torņi, ir vairāk saslimušo, ir pilnīgi loģiski. Gan jau tos torņus vispirms uzstāda vietās, kur ir vairāk apkalpojamo patērētāju. Līdz ar to loģiski, ka jebkādas grupas cilvēku tur būs vairāk. Piemēram, tur pavisam noteikti būs vairāk arī pilnīgi veselo cilvēku, ne kā vietās, kur 5G torņus vēl neuzstāda. Tas ir parastais mūsdienu gadījums, kad sniedzot patiesus faktus, var nodot nepatiesu ziņu (izvēloties attiecīgus faktus attiecīgā kontekstā).
 • 7
 • 9
Nezina
N
Pati izplati viltus ziņas ?!
 • 18
 • 10
Patiesības balss
P
Muļķības, kā var tā manipulēt ar info. pirmais variants ir, kad daudzi uzskta, ka Ķīnā vīrusa aizsegā milzīgs daudzums cilvēku tika nogalināti ar G5 pēkšņi pieslēgtu milzīgu elektromagnētisko spriegumu. Otra versija ir pilnīgi pamatota, ka arī oficiālā jauda negatīvi ietekmē imunitāti un padara cilvēkus vīrusuzņēmīgu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ķīna brīdina par jaunu auksto karu(4)

Lai arī divu pasaules varenāko valstu attiecības nekad nav bijušas izteikti draudzīgas, tās ievērojami pasliktinājušās Donalda Trampa prezidentūras laikā. Jaunus saasinājumus maijā izraisīja ASV ...

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits