Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Putins: Krievija ir gatava sadarboties ar NATO

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
X
X
Троллинг 80-го уровня! :) Все понимают, что НАТО нужно прежде всего США. Возможность законно находиться войскам США на оккупированной территории Европы. Возможность продавать свои вооружения и содержать свои войска за счет членов альянса. Возможность силового давления на политические и экономические решения. Возможность обеспечивать свое верховенство в мире. Поэтому и Трамп позволяет себе диктовать Европе свои условия. Страшилки насчёт агрессивности России, это для тупого обывателя. А для политиков, желающих избавиться от черезмерного диктата США есть санкции, майданы, или "печеньки". Союз России, Франции и Германии - это страшный сон наглосаксов, они этого постараются не допустить. Нас, в Европе, снова пытаются столкнуть лбами. Остается только надеяться на здравомыслие политиков Европы. США платят Европе за русофобию, но сколько придется Европе заплатить за русофобию? И не только деньгами! Все же помнят чем прошлый раз кончился!
Kims
K
Mazais kremla punduris karteja sizofrenijas agonija, kad vins ir apjukuma tad vins nedabiski smaida un savas cuku acteles plikskina..........kremla saimnieks sak zaudet paslepnumu un izturibu...
tas
t
pediiks izrādās viltīgs: LV galvenais drauds ir milzu latviijcu skaits kas te balso un atbalsta Krieviju.
sesks
s
Es esmu vislielākais pedjiks!
 • 1
 • 0
sesks
s
pediiks-tu gan šos sugas īpatņus atpazīsti ,jo esi no viņu sugas
 • 0
 • 1
Pipars
P
Lielisks trollings no Putina puses...! Kā zināms starptautiskā terorisma NAV ... Viss terorisms ar ko mēs sastopamies pēc fakta ir konkrētu valstu specdienestu darbības rezultāts... Vēlreiz atkārtoju "terorisma nav"... kā parādības! Un kā redzam Putins rietumu ģenerēto feiku par terorismu lieliski izmanto pret pašiem rietumiem... labs gājiens...
Ass
A
Zivs pūst no galvas!Nato dienas ir skaitītas.Si dzimene tapa par patiesas ainas uz peldēšanu gaisma.Nato dalībvalstis rejas sava starpa,NATO armijas daļas ir krietni atpalikušas no modernizācijas,ASV pieprasa dolārus ,turki sadarbojas ar ārpus bloka sabiedroto,franči konstatē patieso situaciju(NATO komas tuvošanos) utt.Un galvenais nebūs NATO nebūs naida kurinātāju latvija(airis,laiva,jūra) un varbut kas mainīsies uz labo pusi!
Suna
S
Laikam francu brute Makrons sim ir piezvanijis un devis signalu Putlerim paplerkstet...Francija nav uzticams partneris ne ES un vel mazak NATO.
:)hahahaha
:
Makrona vēcā peža nespēj makronu apmierināt un šis izgājis uz putinhujlo.
 • 1
 • 0
Seska Smaka
S
Kur krietnais huilo tādas paģiras rāvis???
VVZ
V
Krievija faktiski sadarbojas ar NATO, jo Turcija ir NATO dalībvalsts. Un ne tik senā pagātnē Francija grasījās pārdot Krievijai MISTRAL klases karakuģus, lai tos varētu izmantot pret citām NATO valstīm. Vācija iepērk Krievijas dabasgāzi, un par saņemtajiem EURO Krievija iepērk darbgaldus ieroču industrijai un elektroniskās komponentes. Ja nebūtu NATO valstu atbalsta, krievi savus lielgabalus tēmētu caur stobru.
Ass
A
Un no kurienes rad Latvijai nāk dabasgāze?Sanak ka Tu arī esi sponsors Krievijas militarmasinai!Ja ta tad esi latviesu tautas ienaidnieks un tevi jāsūta ara no Lv!Dzelzaina loģika.
 • 3
 • 6
uz pukinlandi
u
Uzsēdināsim mūsu Levitēnu uz NATO tanka un sūtīsim uz Krievijas pusi. Putins sapratīs, ka ar žīdiem joki nav
aha
a
kā mācīja senie indieši - netici vilka smaidiem!
Hah
H
Sens indiešu teiciens :" netici tualetēm, nokārtojies uz ielas."
 • 2
 • 2
nunu
n
NATO un ASV ir miera un saticības eņģeļi. Visa pasaule ir sajūsmā!!!
Kaspars
K
Te nu Putins ir pretrunā ar sevi !!! "Vienlaikus Putins uzvēra, ka joprojām paļaujas uz interesēm par kopīgu drošību un mieru pasaulē." Tikai ne Ukraina, Gruzija, Sīrija, un vēl, kur Krievija ir iespēru šī savu kāju svesa zeme!
Ass
A
Sakuma paskaties kur savu demokrātiju ir ieviesusi NATO un kas no "demokrātiskajām" valstīm palicis pari?
 • 2
 • 8
reptilis
r
Redz,kā i caram Putinam beidzot ir uznākusi atklāsme - miers ir tas kas baro,bet nemiers postu nes:)))...,tagad ,kopā ar NATO varēs cīnīties pret patiesu problēmu -Globālo sasilšanu! Krievija veiksmīgi samazina un samazinās savu iedzīvotāju skaitu izmēģinot virs viņu galvām jaunas ieroču sistēmas....un ievedot kodolatkritumus no pūstošās Vācijas....,lai dzīvo Tautu Draudzība urā ,biedri!
Pipars to reptilis
P
Jā trīskameru sirds nēsātāj tev tiešām pirkstu mutē likt nedrīkst -nograuzīsi... Izskatās ka ar tevi ir tā kā tai teicienā par skabargu cita acī...
 • 1
 • 3
Ass
A
Ja runa par tautas samazināšanu tad sakuma paskaties apkārt!Loti iespējams ka Tu esi viens no pēdējiem savas sugas pārstāvjiem!
 • 4
 • 4
interesanti
i
Vai šis nedomā stāties NATO?: D Kā viņš domā sadarboties pret terorismu, jeb pret krieviju?
:)
:
Dumjāks pastaldaunis par šo vēl nav redzēts! :) Tavi saimnieki jeņķi puspasauli sagrāvuši, otrai pusei teroristus sagatavo, bet šamais tikai uz Putinu skatās! :)
 • 2
 • 5
interesanti
i
Glumāks prezidents par šo nav redzēts.
 • 15
 • 2
S ♥ NATO
S
Tikai 1 sadarbības nosacījums un mērķis - pilnīga krievijas kodolatbruņošana !

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits