Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Vēsturnieks Toms Ķikuts par izstādi Latvijas gadsimts, latviešu izdzīvošanas noslēpumu un nacionālu valstu modi

Valsts ir kaut kas vairāk

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Edge
E
Kāda valsts, Ķikut kung, ir "kaut kas vairāk" pašreizēja globalizācijas laikā, kad Latvijas pamatiedzīvotāji tiek spiesti pamest dzimteni? Runāsim skaidrā valodā, bez miglainiem "kaut kas" : "Faktiski dzīvojam pilnīgi jaunā valstī, ko sauc par Eiropas Savienību. Līdz ar to mūsu izbraukšana patiesībā ir iekšēja pārvietošanās." J.Peters, dzejnieks ( Kas jauns, 03.01.2011.)
melnais humors
m
>> redz Nespriediet par lietām, par kurām Jums nav absolūti nekādas sajēgas.
  • 0
  • 0
redz>Edge
r
Nebrauc, neizbrauc-tās nav spiesta lieta, bet katra brīvprātīga izvēle.
  • 4
  • 1
Kāda ideja?
K
Vai idejas bija tādas: 1) iznīcināt ražošanu - rūpniecību un nomākt lauksaimniecību, 2) lai acilvekiem nebūtu darba un viņi būtu sspiesti emigrēt, 3) lai latviesu tauta iznīktu un lai Latvijas valstij būtu pielikts punkts? Ja tā nav, tad sakiet man, kapēc p;irmie divi punti tika un tiek īstenoti perfekti? Un vai mūus mmēdiju ideologi - streips, liniņš, tomsons u. c. pilnībā apzinājās, ko dara?
Aļona Pritirkina>Kāda ideja
A
Atbildu skaidri lai vairak nebutu mulkigi jautajumi: Mes šeit ar jums esam no Krievijas iesutiti lai baltiešus likvidetu-tads bija KPCC merkis, un tagad tas tiek istenots, ta ka varam ar tevi priecaties ka mūsu internacionalie merki dzivo un uzvar!
  • 2
  • 4
Edge
E
Valsts bez sava spēcīga mīta (ideoloģijas) - tā ir nīkuļošana vēstures grāvmalē. Pie darba, vēsturnieki, filosofi u.c. radošie! Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas runa Saeimas 2011. gada 4. maija svinīgajā sēdē: ".... viens gan ir skaidrs - tā būs traģēdija, ja vistuvākajā laikā nespēsim definēt jaunu Latvijas ideju, tādu Latviju, kas iederēsies un spēs pastāvēt modernā Eiropā, tādu, kas dos spēku un brīvību tautas garam, tādu, kas garantēs patvērumu un aizsardzību grūtā brīdī. Tādu, kas iedvesmos dzīvei, darbam un mīlestībai."
bet>Edge
b
Biedri Edge! Vai tad Saeimas politiķu runas ir ņemamas nopietni? Tās jau domātās prastai tautai, ne tiem, kāds ko saprot no politikas.
  • 2
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Miera vējos(39)

Raimonds Vējonis būs jau trešais kopumā no pieciem atjaunotās Latvijas prezidentiem, kurš savā amatā bijis tikai četrus gadus. Vējoņa vislielākais sasniegums prezidenta amatā esot miers Latvijā, uzsk...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata