Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Egīls Zirnis

Zirnis joko - 18.05.2018.

Dzīvot katru dienu tā, it kā tā būtu pēdējā, nozīmē katru dienu iet pie notāra.

Seks, kas tevi segs?(1)

Imantam Ziedonim ziedonis neesot paticis, viss pārāk ātri augot, burtiski grūstoties, kurš ātrāk izaugs. Godīgi sakot, arī man vecumā pēc trīsdes­mit ilgus gadus bija sajūta, ka visfor­šākais ir tas pavasaris, kad ir tikai silta saulīte gaisā, bet nekas vēl neplaukst, jo tad, kad sāk plaukt, vienmēr uznāca sajūta, ka es kaut ko nokavēju.

Zirnis joko - 17.05.2018.

Sekss mīlestības dēļ ir tad, kad partneri zina viens otra vārdu jau pirms tam.

Zirnis joko - 15.05.2018.

Ja tu no rīta pamosties un tev nesagādā nekādas grūtības tikšana laukā no gultas, tu esi gulējis stāvus.

Zirnis joko - 15.05.2018.

Mēdz teikt: nestrīdies ar muļķi. Bet kur citur lai es paspīdu ar savu erudīciju?

Valsts ir kaut kas vairāk(6)

Apmeklētāju bija vairāk nekā Muzeju naktī – ne bez gandarījuma pirmās dienas interesi par 4. maijā Latvijas Nacionālā vēstures muzeja telpās atklāto Latvijas muzeju kopizstādi Latvijas gadsimts raksturo viens no izstādes veidotājiem, Nacionālā vēstures muzeja Viduslaiku, jauno un jaunāko laiku vēstures nodaļas vadītājs Dr. hist. Toms Ķikuts.

Zirnis joko - 11.05.2018.

Ja vēlēšanās piepildās, tas var nest arī vilšanos – nodomāju, jo ar mani nekas nenotiek un ir baigi garlaicīgi, un nākamajā mirklī man uzkakāja balodis.

Zirnis joko - 10.05.2018.

Pietiek domāt tikai par seksu, padomāšu labāk par Visumu, par citām pasaulēm... Nez, tajās sievietes ir?

Zirnis joko - 09.05.2018.(1)

Vai jūs ietu uz restorānu, kura pavārs demonstratīvi ēd citā restorānā? Un tagad padomājiet par Krievijas veselības aizsardzības un izglītības sistēmu.

Zirnis joko - 08.05.2018.

Darbs tajās reizēs, kad priekšnieka nav darbā, ir kā sekss bez prezervatīva – dari it kā to pašu, bet sajūtas patīkamākas.

Zirnis joko - 02.05.2018.

Atcerieties – ja ledusskapis neiet pie jums, etiķete prasa, lai jūs ietu pie ledusskapja.

Jaunais zelta laikmets(5)

Nacionālā kino centra direktore Dita Rietuma par to, kāpēc nepaģība tramvaja pieturā, kā simtgades filmas vieno ģimenes un kas notiks ar vislabāko latviešu filmu.

Vēsture Dienā: Mafijas karš Jūrmalā(1)

Jūrmala, kā zināms, ir īpaši mīļa vieta Krievijas estrādes figurantiem. 90. gados, pirms legalizācijas, tā bija tuva arī viņu faniem – organizētajai un pusorganizētajai noziedzībai ar kaimiņvalsts saknēm. Tāds īsts deviņdesmito mafijas karš notika tieši Jūrmalā pirms 25 gadiem. Protams, "razborkas" sākās līdz ar kooperatīvu kustības aizsākumu jau 1987. gadā, bet noziedznieku patvaļas kulminācija bija 1993. gada pavasaris.

Zirnis joko - 24.04.2018.

Gribēju aizmigt, sāku skaitīt aitas, aizdomājos, kāpēc aitu tik daudz un no kurienes viņas nāk, un neaizmigu līdz pieciem rītā.

Vēsture Dienā: Mūzika un žokeji

Sākumā tās rādiuss būs neliels, kādi 10 km no raidītāja vietas, – ar šādu tehnisku informāciju pirms 25 gadiem sākās Dienas raksts par jaunas neatkarīgas radiostacijas Radio SWH tapšanu. Turpat tika solīts, ka tad, kad tiks savests kārtībā bijušais TV tornis Āgenskalnā, Radio SWH varēs klausīties jau 90 km rādiusā. "Vienīgais nosacījums – jūsu radiouztvērējam jābūt FM diapazonam. Būtiska atšķirība no radio AA, kas jau ilgāku laiku raida FM diapazonā, būs tāda, ka Radio SWH jūs dzirdēsiet diskžokejus, aktuālu informāciju no notikumu vietas un licencētu, pašu sagādātu mūziku."

Pasaules kara nebūs, bet…(27)

14. aprīļa rīts, kuru dažs labs sliecās salīdzināt gandrīz vai ar 1962. gada Karību krīzes kulminācijas brīdi, tomēr pienāca, dabiskās saules apspīdēts, dodot iespēju analītiķiem vērtēt, kas īsti ir bijusi naktī veiktā ASV, Lielbritānijas un Francijas kopējā operācija – 103 raķešu trieciens pa tiem objektiem, kuri saistīti ar Sīrijas valdības ķīmisko ieroču programmu. Vērtējumi ir bijuši dažādi, sākot ar "nokdauns Krievijai", "Putins atkāpjas", "veca zaporožeca nespēja sacensties ar modernu BMW" un "Asada ķīmisko ieroču laboratoriju precīza iznīcināšana" un beidzot ar to, ka triecienam ir bijusi tikai pīāra vērtība un Krievija pierādījusi, ka rietumvalstis Sīrijā ar to rēķinās. Kurš īsti uzvarēja, kā pēc šiem triecieniem varētu attīstīties situācija Sīrijā un kā tas ietekmē Latviju, SestDiena noskaidroja sarunā ar Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieku Dr. Māri Andžānu.

Zirnis joko - 20.04.2018.

Būt cietsirdīgiem mūs iemācīja tie, ko mēs mīlējām, būt žēlsirdīgiem – tie, kas mīlēja mūs.