Piektdiena, 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Kuruca došanās laukumā pret līgas līderi Bucks zem jautājuma zīmes

Latviešu basketbolista Rodiona Kuruca došanās laukumā šīs nakts spēlē pret Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) līderes Milvokī Bucks komandu ir zem jautājuma zīmes, ziņo Bruklinas Nets.

Sestdien Kuruca pārstāvētā Nets mājās ar 110:96 uzvarēja Bostonas Celtics, taču latvietis pirmajā ceturtdaļā sadūrās ar pretinieku un laukumu pameta, spēlē neatgriežoties.

Kurucam pārbaudēs tika konstatēts labā ceļgala sasitums, taču viņa atgriešanās laukumā šodien ir zem lielas jautājumu zīmes. Tikmēr viņa komandas biedrs Alens Krebs šo spēli neaizvadīs gūtā ceļgala savainojuma dēļ.

Latvietis šajā sezonā Nets rindās bija devies laukumā 58 mačos, vidēji spēlē laukumā pavadot 20,5 minūtēs, un gūstot 8,4 punktus un 3,7 atlēkušās bumbās.

Nets ar 39 uzvarām 77 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē, taču tai regulārajā sezonā atlicis visai smags kalendārs. Nākamās spēlēs paredzētas pret Bucks,Toronto Raptors un Indiānas Pacers. Pēdējo cīņu regulārajā sezonā Nets aizvadīs savā laukumā pret tiešo sāncensi Maiami Heat.

Balcers: NHL no tevis rezultātu prasa katru dienu

Nacionālā hokeja līga ir bizness, tur no spēlētājiem rezultātu prasa katru dienu. Ja sanāk garāki tukšie posmi, uzreiz notiek rūpīga analīze, plašā intervijā Sporta Avīzes aprīļa numurā pastāstīja L...