Sniega pārslas
Otrdiena, 19. marts
Jāzeps, Juzefa

Barcelona Čempionu līgas grupu turnīru sāk ar sagrāvi pret Bayern; Ronaldu vārti United zaudējumā

UEFA Čempionu līgas (ČL) spēlē Barselonā otrdien mājiniece Barcelona piedzīvoja sagrāvi pret citu superklubu Minhenes Bayern. Tikmēr Šveices galvaspilsētā Bernē otrdien Krištianu Ronaldu guva vārtus, taču Mančestras United bija spiesta atstāt laukumu kā zaudētāja.

F grupas spēlē "Bern" pārspēja "United" ar 2:1 (0:1).

Ronaldu 13.minūtē guva spēles pirmos vārtus, kļūdams par pirmo futbolistu, kam izdevies iesist pirmos vārtus grupu turnīrā otro reizi. Viņš guva arī pirmos vārtus 2009./2010.gada sezonas grupu turnīrā, kad Madrides "Real" ar 5:2 Šveicē uzvarēja "Zurich".

Šoreiz uzvarēt neizdevās. Lielā mērā tas notika, pateicoties Ārona Van-Bisakas sarkanajai kartītei 35.minūtē, atstājot viesus mazākumā.

Otrajā puslaikā mājiniekiem vārtus 66.minūtē guva Nikolā Mumi Ngamalo, un uzvaru kompensācijas laika piektajā minūtē izrāva Džordans Sībāčū.

Ronaldu tika sabojāts divu rekordu vakars. Viņš otrdien kļuva arī par spēlēm bagātāko futbolistu Čempionu līgā, panākdams šajā rādītājā spāņu vārtsargu Ikeru Kasiljasu, kuram arī ir 177 spēles šajā turnīrā.

Ronaldu šī ir jau 19.sezona Čempionu līgā.

Otrā agrajā spēlē G grupā "Sevilla" spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar "Salzburg".

Arī šajā spēlē netrūka kaislību. 13.minūtē 11 metru soda sitienu viesiem nerealizēja Karims Adejemi, kura sitiens lidoja gar labo vārtu stabu.

21.minūtē viesi ieguva vēl vienu šādu iespēju, un nekļūdīgs bija Luka Sučičs - 1:0.

37.minūtē viņš vēlreiz devās pie 11 metru atzīmes, taču šoreiz viņš trāpīja pa vārtu labo stabu.

Ceturtais 11 metru sitiens puslaikā tika piespriests jau uz viesu vārtiem, un to 42.minūtē realizēja Ivans Rakitičs - 1:1.

Otrā puslaika 50.minūtē mājinieki turklāt palika mazākumā, otru dzelteno kartīti mačā nopelnot Jusefam en Nesiri, taču spēle beidzās neizšķirti.

E grupas mačā "Barcelona" piekāpās Minhenes "Bayern" ar 0:3 (0:1).

Divus vārtus viesu labā guva Roberts Levandovskis (56. un 85.minūtē), bet uzvaras vārti 34.minūtē Tomasa Millera kontā.

Otrā grupas spēlēs Kijevas "Dinamo" mājās spēlēja 0:0 ar Lisabonas "Benfica".

Kijevā mājinieki mača trešajā kompensācijas minūtē guva vārtus, taču Mikolam Šaparenko video atkārtojumā tika fiksēta aizmugure.

H grupā uzvaru svinēja abi superklubi - Londonas "Chelsea" un Turīnas "Juventus".

"Chelsea" savā laukumā ar 1:0 (0:0) pieveica Sanktpēterburgas "Zeņit", vienīgos vārtus 69.minūtē gūstot Romelu Lukaku.

Savukārt turīnieši viesos ar 3:0 (3:0) sagrāva "Riga" pāridarītāju "Malmo".

Vārtus guva Alekss Sandru 23.minūtē, Paulo Divala ar 11 metru soda sitienu 45.minūtē un Alvaro Morata minūti vēlāk.

G grupā arī otrā dienas spēle beidzās neizšķirti, Vilnēvā d'Askā bez vārtu guvuma spēlējot "Lille" un Vācijas "VfL Wolfsburg".

Jau zinots, ka agrajā spēlē G grupā "Sevilla" spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar "Salzburg".

Visbeidzot F grupā Viljarealā mačā starp "Villarreal" un Bergāmo "Atalanta" tika fiksēts kaujiniecisks neizšķirts - 2:2 (1:1).

Uz Remo Freilera rezultatīvu sitienu sestajā minūtē mājinieki atbildēja ar Manu Trigerosa raidījumu 39.minūtē.

Otrajā puslaikā mājinieki 73.minūtē izvirzījās vadībā ar Arnauta Danjumas sitienu, bet desmit minūtes vēlāk "Atalanta" panāca neizšķirtu pēc Robina Gozensa sitiena.

84.minūtē mājinieki palika mazākumā pēc tam, kad otru dzelteno kartīti spēlē nopelnīja Fransiss Kokelēns, taču rezultātu tas vairs neietekmēja.

Jau ziņots, ka otrā F grupas spēlē "Bern" pārspēja "United" ar 2:1 (0:1).

Agrāk ziņots, ka Latvijas futbola klubs "Riga" Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā divu spēļu summā ar 1:2 piekāpās Zviedrijas čempionei "Malmo".

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas, no kurām daļa ir pārvarējusi četras kvalifikācijas kārtas.

2020./2021.gada sezonā līgas sacensību finālā Portugāles pilsētā Portu Londonas "Chelsea" ar 1:0 pārspēja Mančestras "City".

Merzļikinam un Blue Jackets sagrāve pret Jets

Graujošu zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien piedzīvoja Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins un viņa pārstāvētā Kolumbusas Blue Jackets komanda, kas savā la...