Otrdiena, 14. maijs
Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

FK Ventspils nospēlē neizšķirti ar Itālijas klubu Lucchese

Latvijas vicečempioni FK Ventspils futbolisti pārbaudes cīņā nospēlējuši neizšķirti 2:2 ar Itālijas ceturtās līgas klubu Lucchese. Abus vārtus ventspilnieku labā guva Žoao Martinss, informēja klubs.Mājinieki līdz spēles 25.minūtei jau divas reizes raidīja bumbu ventspilnieku vārtos, tomēr otrajā puslaikā Martinss ar diviem skaistiem vārtu guvumiem atjaunoja neizšķirtu.

Spēlē ar Lucchese ventspilnieku pamatsastāvā bija Koļinko, Solovjovs, Dzamperīni, Ndeki, Hodels, Žigajevs, Čirkins, Kosmačovs, Cigirlašs, Višņakovs un Butriks. Otrajā puslaikā laukumā izgāja arī Martinss, Gauračs, Krjučkovs, Baimatovs, Laizāns un Dedovs.FK Ventspils Itālijā aizvada divu nedēļu ilgu treniņnometni, kuras laikā paredzētas vairākas treniņspēles, viena no tām plānota ar Itālijas A sērijas klubu Parma.