Rīgā +16 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Rudņeva pārstāvētajai HSV komandai fana rīcības dēļ nāksies šķirties no 55 000 eiro

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētajai Vācijas komandai Hamburgas SV (HSV) piespriests 55 000 eiro naudas sods par šī kluba fana uzbrukumu Minhenes Bayern franču pussargam Frankam Riberī.Incidents norisinājās pērnā gada oktobrī aizvadītajā Vācijas kausa izcīņas otrās kārtas spēlē savā laukumā pret Bayern, kam HSV piekāpās ar 1:3.

Otrā puslaika desmitajā minūtē trešos vārtus guva tieši Riberī, taču kompensācijas laikā laukumā izskrēja kāds Hamburgas komandas atbalstītājs, kurš ar šalli francūzim iesita pa seju.HSV klubs pēc notikušā atvainojās Riberī, bet Vācijas Futbola federācija (DFB) nolēmusi Hamburgas komandai piespriest 55 000 eiro naudas sodu par nepietiekamiem drošības pasākumiem.Bayern ir pašreizējā Vācijas kausa glabātāja, bet martā komanda aizvadīs turnīra astotdaļfināla spēli pret otrās bundeslīgas vienību Braunšveigas _Eintracht._Ar 17 spēlēs izcīnītiem 45 punktiem Bayern bundeslīgas kopvērtējumā šobrīd ieņem stabilu pirmo pozīciju, kamēr HSV ar 17 punktiem atrodama vien 14.pozīcijā. Bundeslīgas čempionāta izspēle pēc ziemas pārtraukuma atsāksies nākamnedēļ.