Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

VIDEO: Lambjēls redz Vasiļjevā potenciālu kļūt par labāko daiļslidotāju pasaulē

Olimpiskais reportieris Edgars Buļs ir kopā ar Latvijas izlasei Ziemas Olimpisko spēļu norises vietā Dienvidkorejā, lai ik dienu ziņotu par aktuālākajiem notikumiem un mūsējo panākumiem. LMT Viedtelevīzija piedāvā jaunāko reportāžu no Phjončhanas, kurā Edgars tiekas ar Latvijas izlases debitantiem - šorttrekistu Robertu Zvejnieku un daiļslidotāju Denisa Vasiļjeva un Diānas Ņikitinas treneri Stefanu Lambjēlu.

Piektdien Phjončhanas olimpiskajā stadionā svinīgi tika atklātas XXIII Ziemas olimpiskās spēles. Latvijas delegācijas sastāvā šajā olimpiskajā sezonā startē vairāki debitanti. Viens no jaunākajiem mūsu komandā ir šorttrekists Roberts Zvejnieks, kurš intervijā dalījās ar spēcīgām emocijām, kas sportistu pārņēma, pirmo reizi piedaloties Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā. Roberts arī atklāj, cik aizrautīgi Olimpisko spēļu fani un paši dalībnieki kolekcionē pinus jeb sportistu nozīmītes un kuru valstu delegāciju un atsevišķu sportistu pini ir tik pieprasīti, ka tos iegūt ir praktiski neiespējami.

Edgaram bija iespēja tikties ar vēl vienu mūsu komandas jaunpienācēju un delegācijas superzvaigzni - daiļslidotāja Denisa Vasiļjeva un Diānas Ņikitinas treneri Stefanu Lambjēlu. Lambjēls ir piedalījies trīs Ziemas olimpiskajās spēlēs, un šī gada sacensībās pirmo reizi startē trenera lomā. Intervijā Lambjēls Edgaram atklāj, cik augstu vērtē Denisa Vasiļjeva unikālo daiļslidošanas tehniku un izpildījumu, un cik spēka viņš kā treneris iegulda, lai palīdzētu Denisam kļūt par labāko daiļslidotāju pasaulē.

Seko līdzi Latvijas sportistu sacensību tiešraidēm LMT Mājas viedtelevīzijas LTV7 kanālā un skaties interesantāko notikumu reportāžas no Phjončhanas Ziemas Olimpiskajām spēlēm ik dienu arī lietotnē LMT Straumē un internetā. 

Skatītāji aicināti atbalstīt mūsu sportistus un iesaistīties Twitter diskusijās ar tēmturi #LatvijaKorejā.

 


Ziemas olimpiskajām spēlēm Phjončhanā seko līdzi - Diena.lv/phjonchana2018

Top komentāri

patiess prieks
p
Kas to būtu domājis - reiz redzēt izcilo Lambjēlu ar Latvijas vārdu uz jakas un latvisko cepurīti galvā!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi