Laika ziņas
Šodien
Migla
Jārēķinās ar lielāku pensionēšanās vecumu un nepieciešamību krāt vairāk

Uzkrājumi pret nabagmāju

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Lāčuks Valdis
L
Es sagādāju Veiksmes Stāstu savai nācijai. Augļi jau ir redzami un būs vēl. Maz Jums neliksies. Augļi- auglīši.
Okupants Vovans
O
Ceru, ka tu, Latviju apmelojošais FSB trolli, paspēsi no šīs briesmīgās Latvijas aizbēgt.
 • 2
 • 1
viesis
v
Dažas pārdomas par tēmu. 1. Politiķiem un dažādiem "ekspertiem" ir modē piesaukt aplokšņu algas gan kā visa ļaunuma sakni gan kā pierādījumu pārticībai un labai dzīvei. Realitātē nav ne viens ne otrs. bet saistībā ar pensijām- legalizējot aplokšņu algas, pensijas būtiski nepalielināsies, toties šodienas ienākumi jūtami samazināsies. 2.Aicinājumi veidot uzkrājumus vairāk izskatās pēc banku biznesa lobēšanas, ņemot vērā to, ka pensiju fondi par uzkrājumu samazināšanos neatbild, bet savu daļu par apkalpošanu paņem jebkurā gadījumā. 3.ja tiek runāts par pensiju, kas ir zemāka par vismaz 40% no atalgojuma, visai pensiju uzkrāšanai un sistēmai zūd jēga, principā (skat. punktu Nr. 2.). 4.Jancīgi izklausās šie uztraukumi par nākotnes pensijām uz tā fona, ka attīstoties tehnoloģijām, cilvēku darbs kļūs arvien mazāk pieprasīts. 5.Varbūt problēma ir netaisnīgs ienākumu sadalījums? Pētījumi rāda, ka ar katru gadu arvien lielākas bagātības koncentrējas arvien mazāka cilvēku skaita rokās...
ekonomikas kurss
e
Fakti sakauj melus. 1. Legalizējot aplokšņu algas, šodienas ienākumi paliks kādi bijuši (tikai nodokļu krāpšana būs nesodāma) bet pensiju sistēma sabruks (jo tikai muļķis maksās nodokļus, ja tos var legāli nemaksāt.) 2. Savukārt paradums nēsāt apavus ir nekaunīgs kurpnieku lobijs, dzīvošana mājokļos - namīpašnieku un atkal banku lobijs utt. 3. Sistēmai na ne vainas, tikai traucē neadekvātās algas, no kurām uzkrāt nav iespējams, jo trūkst iztikai. 4. Komunistu meli - tehnikas progress padara nevajadzīgas vienas profesijas, bet rada vēl vairāk jaunu. Un arī vecās tik viegli neizzūd - šodien lielpilsētu ielās var redzēt ormaņus, bet ieroču meistaru, kas izgatavo bruņinieku ekipējumu, ir vairāk nekā bija viduslaikos - un es nerunāju par tiem, kas nodrošina Vatikāna šveiciešu gvardi. 5. Ja agresīvi bļaujoši lumpeņi pieprasīs atdot visu viņiem, tas būs netaisnīgi pret pārējo sabiedrību.
 • 2
 • 1
Raimonda
R
Ko var Latvija dzivojosie iedzivotaji, vismaz 80% no kopek skate, iekrat, ja pedejos 30 gadus dzivo nabadziba, pusbada...skaita santimus, lai izdzivotu? Kapec Latvijas nodoklu maksataju nauda tiek nesaimnieciski izniekota, piemeram, kapec Latvijas prezidntiem saja nabadzibas un posta parnemtaja Latvija dzivo ka komunisma citadele, sanemdami nepelniti lielas pensijas-3 000 eiro/menesi, privlegijas???
trollienei
t
Ja tu vari atļauties darba laikā vaimanoloģēt par sociālo netaisnību, tad ēdiena tev pietiek.
 • 0
 • 1
Angelam
A
Zārka nauda aizies par pretsāpju līdzekļiem pirms nāves
 • 10
 • 0
angel of hell
a
zārka naudu katrs sevi cienošs latvietis būs sakrājis
 • 3
 • 2
trakomāja
t
No kā un kā var uzkrāt nabagi pret nabagmāju dzīvojot nabagmājā Latvija ?
.
.
Nekādi pasākumi pret nabagmāju nelīdzēs, ja ārzemēs neskolosiet savu bērnus un ārzemēs viņi neatradīs labu darbu. Uzkrājumi ir bezjēdzīgi, jo naudu aprij inflācija, tā saucamie "pensiju fondi" ir ar "negatīvu ienesīgumu", tas ir- ar zaudējumiem, bet valsts tikai štuko, kā pensijas nemaksāt, nemitīgi palielinot pensionēšanās vecumu. Ir jāatceras, ka Latvijas darba tirgū cilvēkiem virs 50 gadiem nav ko darīt. Tie, kas pērk investīciju zeltu, tagad ir iedzīti stūrī, jo no katras zelta pārdošanas valsts pievāc sev 20%- valsts ir allaž badaina. Teorētiski investīciju zeltam vajadzētu aizsargāt pret inflāciju, bet valsts uzvedas kā rīkļurāvēji. Šī valsts ir bezcerīga.
ekonomikas kurss
e
Zelts ir tirgus prece, bet inflācija, meli, pie mums ir zema.
 • 0
 • 1
Latvija nav tava valsts
L
jo Latvija nav tev sirdī.
 • 1
 • 6
.>Latvija nav tava valsts
.
Tas jau tiek darīts. Vēl tikai jāpārdod pāris īpašumi un jābrauc!
 • 6
 • 1
Latvija nav tava valsts
L
Ierosinu tev nemocīties un doties dzīvot uz citu valsti.
 • 3
 • 8
Enģeļa viesis
E
Pienāks diena, kad tautai apniks visas šīs nejēdzības ....17 gada revolūcija arī notika jo nebija ko zaudēt
Enģeļa viesis
E
ļuļa - kas par niekiem.....fantāzijas un iebiedēšanas politika
Es
E
Valsts siles cūkas paaugstina pensijas vecumu tikai tāpēc ka cer ka cilvēks nosprāgs nenodzīvojis līdz tam.Un attiecīgi nebūs jāmaksā nekas.Cūkas pa glumo gib tikt cauri.Bet mantkārīgie lopi-vai jūs neizskatāt šādu variantu-saņemiet nevis 3000€ mēnesī bet teiksim 2000€ un tūkstoti atdodiet pensionāriem.Bet nē jūs piderasi sev neatteiksiet.
nacistu cūkai
n
Kremļa nacistu cūka, tikai tev līdzīgas okupantu cūkas ir cūkas, bet pārējie ir cilvēki.
 • 0
 • 1
Anna
A
Eiropas latviešu apvienība ar Elīnu Pinto priekšgalā iesniegusi priekšlikumu par ārzemēs sapelnītās pensijas nepalikšanu ar nodokļiem. Ja tiks pieņemts, visi mazo algu saņemēji varēs braukt uz ārzemēm pelnīt savas pensijas un atgriezties vecumdienās tērēt. Latvijā varēs palikt Saeimas deputāti, IT speciālisti, priekšnieki, apbedīšanas pakalpojumu piedāvātāji, Ušakova konsultanti un trakie. Finanšu ministrija esot pat gatava priekšlikumu apstiprināt un dot nodokļu atlaidi uz 5 gadiem. Tā kā idejas mazo pensiju problēmas risināšanai ir. Būtu vēl labāk, ja tie, kas virza un pieņem lēmumus, paši nebūtu dzīvojuši ārzemēs un necīnītos par privilēģijām sev, bet cīnītos par vienlīdzīgu attieksmi un labklājību visiem Latvijas iedzīvotājiem un domātu par valsti ilgtermiņā.
Pēteris Stučka
P
Es jau cīnījos par to, lai visi būtu vienādi labklājīgi.
 • 4
 • 4
ļuļa
ļ
nesmīdiniet ar uzkrājumiem pie esošās inflācijas. paskatities kaut vai pārtikas cenas pirms pāris gadiem un tagad. otrkārt - bankā krāt? arī nesmīdiniet. ja bankā, tad tikai kādā šveices, kur ir droši, ka vietējie politiķi vai žuļiki viņu nenolaidīs pa grunti. un nevajag nepārtraukti gvelzt par sabiedrības novecošanu. visu laiku runā, ka jau ap 2030. gadu darbu zaudēs vismaz 50% cilvēces dēļ robotizācijas. ne jau par velti daudzās eiropas valstīs paceļas runas par to, ka katram valsts iedzīvotājam pienāktos garantēts minimāls ienākums, jo strādās roboti un cilvēkiem kā tādiem darba vienkārši NEBŪS!
Jods
J
Paldies Reizniecei, kas vēl uzlika vēl papildus nodokļus. Ciniskā matrona vēl lepojas ar padarīto, uzskata sevi par 'labo darbu čempioni". Latvijas tautai ir pārmēru liels parazītu slogs. Liekēžu skaits dīz pārsniegs strādājošo skaitu.
>:-)
&
Pārrijušies treknie taukumūļi, ļauni ierēc ! Interesanti, cik procentu cilvēku saņem mistisko "vidējo algu" ~ 1200 € ?
kolhoza galvenais grāmatvedis
k
Nemaz nav tālu tas laiks, kad pensionāri Latvijā būs mazāk nekā simtgadnieki. Un tikai tāpēc ka ļoti grūti varas nesējus piespiest strādāt valsts labā.
GoodMan/ParexK&K
G
Nabagmāja ir atbaidošs jēdziens drausmīgi atpalikušās vai izzagtās valstīs, kur pilsoņi ar godīgu darbu nespēj nodrošināt vecumdienas un valsts savas nabadzības un nelietības pēc nespēj viņiem palīdzēt. Attīstītu sabiedrību bagātajās valstīs, ne tikai strādnieki, bet bieži vien arī pabalstnieki- parazīti vecumdienas pavada aprūpes namos ar daudz labāku medicīnisko un sociālo servisu, nekā gribētu vai spētu nodrošināt radinieki. LPSR atrauga Latvija mūžīgi būs nabagmāja, jo piedirsto lauru dumiķi vienmēr balsos par naclopiski&svoličisko varzu.
Enģeļa viesis
E
Latviešu uzņēmējs ir vergturis un tas nav par skaļu teikts. Tas ir fakts, ka izglītotus cilvēkus paverdzina par melnstrādnieka naudu. Un kuces bērni - dzīro kūrortos. Dievs ir un viņš viņiem kaklu lauzīs!
Nuja
N
Tieši tā.Ministre tā melnā ragana Pertaševska vai kā viņu tur-pikns instagrams ar bildēm kur viņa Dubaijā uzdzīvo par cilvēkiem nozagto algu un izkrāptajiem nodokļiem.Lai uz turieni aizbrauktu atpūsties teiksim uz 10 dienām divatā-tur var nepietikt ar 5000€
 • 17
 • 0
Engelsa viesi
E
Dod darbu arī tu!
 • 4
 • 10

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses