Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgas meži pārņem Rīgas dārzus un parkus

Trešdien, 22. februārī,  likvidējamās pašvaldības aģentūras Rīgas dārzi un parki 132 darbinieki noslēguši darba līgumu ar pašvaldības SIA Rīgas meži, kas pārņem aģentūras funkcijas. Darba līgumos saglabāti visi iepriekšējie nosacījumi, kas saistās ar Rīgas dārzu un parku darbinieku tiesībām un pienākumiem.

Saskaņā ar Rīgas domes 2012. gada 17. janvāra lēmumiem aģentūra Rīgas dārzi un parki tiek likvidēta, un tās funkcijas tiek deleģētas SIA Rīgas meži. Tas tiek darīts, lai Rīgas dārzu un parku apsaimniekošanu padarītu efektīvāku, un plānots, ka šādā veidā varēs ietaupīt apmēram 0,5 miljonus latu.

SIA Rīgas meži apsaimnieko pašvaldībai piederošos mežus vairāk nekā 56,7 tūkstošus hektāru platībā ārpus pilsētas robežām, īsteno vairākus ar kultūru, vēsturi un izglītību saistītus projektus – piemēram, ierīkojot Cenas tīreļa purva takas, izveidojot Ziemassvētku kauju piemiņas vietas, organizējot skolēnu zīmējumu konkursus u.tml.

Kopš 2009. gada SIA Rīgas meži veiksmīgi pārvalda kultūras un atpūtas parku Mežaparks un apsaimnieko pašvaldībai piederošos mežus arī pilsētas administratīvajā teritorijā.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Var rasties sarežģījumi(1)

Pasaules un arī konkrēti Latvijas tautsaimniecības atgūšanās no Covid-19 izraisītās krīzes līdz šim galvenokārt notikusi, pateicoties valstu valdību un centrālo banku finanšu injekcijām. To ...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses