Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Rīgas dārzi un parki

Sporta pils teritorijā tiks ierīkoti mazdārziņi un ziedu pļavas

Sporta pils teritorijas īpašnieki SIA Rotermann Latvia atbalstījuši rīdzinieku grupas iniciatīvu teritorijā ierīkot pagaidu pilsētas dārzus un ziedu pļavas, lai pašlaik neizmantoto teritoriju nodotu pilsētnieku lietošanā kā unikālu pilsētvides projektu. Rīdzinieki aicināti uz projekta prezentāciju un tikšanos 19. septembrī un pirmo talku 26. septembrī, portālu Diena.lv informēja iniciatīvas autore Renāte Prancāne.

Simtiem darbaroku stāv dīkā

«Ja mums dotu vēl 100 cilvēku, es nezinātu, ko ar viņiem darīt,» atklāti atzīst pašvaldības aģentūras Rīgas dārzi un parki (RDP) direktors Agnis Kalnkaziņš, kura vadītajai iestādei valsts šoruden «piešķīrusi» teju 200 Eiropas naudas apmaksātus bezdarbniekus pilsētas zaļo teritoriju kopšanai. Kamēr bija lapkritis, papildu strādnieki lieti noderēja, taču tagad viņu slodze samazinās. «Ziemā tīrīs atkritumus. Lēnā garā,» piebilst A.Kalnkaziņš.

Rīgā nākamgad būs mazāk puķu un vairāk zāles

Ierobežotā budžeta dēļ pašvaldības aģentūra "Rīgas dārzi un parki" nākamgad pilsētas parkos un skvēros mazāk stādīs vasaras puķes, bet brīvajās vietās tiks iesēta zāle.

Ušakovs: par sēdēšanu zālienā noteikti lemsim vēlreiz

Rīgas mēra amata kandidāts Nils Ušakovs paziņojis, ka par sēdēšanu zālienā jaunajai domei noteikti būs jālemj vēlreiz un, iespējams, grozīt lēmumu varētu jau šovasar. Saskaņas centra līderis uzskata, ka Rīgas centrā jābūt iespējai sēdēt zālienos. Portālam Diena.lv viņš gan norādīja, ka diskusija ir atvērta par kanālmala nogāzēm, kur nepieciešamas konsultācijas ar speciālistiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide