Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +24 °C
Skaidrs
Otrdiena, 27. jūlijs
Marta, Dita, Dite

Rīgas meži

Ko noklusē parka taciņa, koks un celms. Rīgas parkos – ar audiogidu

"Audiogids ir fantastisks medijs. Pašai žēl, ka agrāk nezināju, kas tas tāds. Lai izstaigātu dažādu valstu tūrisma objektus, ielas, pilis, parkus, vajag tik "glaudāmo" telefonu un lejupielādēt bezmaksas aplikāciju izi.Travel," stāsta Rīgas mežu projektu vadītāja Anitra Tooma, kura nu pati veidojusi tekstus, lai ar audiogida palīdzību šajā lietotnē ikviens interesents varētu iepazīt arī Rīgas dārzus un parkus.

Pastaigu plānošanai Rīgas mežos pieejama digitālā karte

Pastaigu maršruta plānošanai Rīgas mežos ir pieejama digitālā karte mdps.rigasmezi.lv, kurā atrodama informācija par meža teritorijām ar stigām un takām, informēja pašvaldības SIA Rīgas meži sabiedrisko attiecību speciāliste Elizabete Ronija Dreimane.

Cenas tīreļa purva laipa un skatu torņi pēc remonta atkal atvērti apmeklētājiem

Noslēdzoties remontdarbiem Cenas tīreļa purva laipā un putnu vērošanas tornī, dabas taka atkal atvērta apmeklētājiem. Takas apsaimniekotājs SIA Rīgas meži joprojām aicina ievērot valstī noteiktos distances ierobežojumus, kā arī neradīt nevēlamu antropogēno slodzi unikālajam dabas liegumam, patvaļīgi pārvietojoties pa purva teritoriju.

Rīgas mežu arboristi un dārznieki vēl pirms pavasara sakopuši teju 400 koku vainagus

Rīgas pašvaldības SIA Rīgas meži daļas Dārzi un parki Rīdzenes iecirkņa arboristi un dārznieki pabeiguši dekoratīvo koku vainagu kopšanu 389 kokiem – ikgadējos liepu vainagu kopšanas darbus Brīvības bulvārī, laukumā ap Brīvības pieminekli, Ziedoņdārzā, Mežaparkā Atpūtas alejā, kā arī gobas Esplanādē, 11.novembra krastmalā un Latvijas Nacionālās operas un baleta skvērā, portālam Diena.lv pavēstīja SIA Rīgas meži pārstāvis Edgars Vaikulis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide