Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Būvniecības tendence var mainīt virzienu

Būvniecības aktivitāšu pieaugumu, ko Latvija piedzīvojusi iepriekšējos gados, kad apjomi kāpa visai strauji, ir nomainījis lēnākas izaugsmes periods. Pastāv iespēja, ka nozares pienesums valsts ekonomikas kopējā izaugsmē šogad varētu samazināties. Turklāt arī paši ekonomiskie procesi var neizrādīties labvēlīgi tam, lai būvniecības apjomi pieaugtu. Proti, lēnāka tautsaimniecības izaugsme nav veicinoša straujam ienākumu pieaugumam, līdz ar to tiks bremzēts arī investīciju apjoms nozarē.

Top komentāri

Scorseze
S
Tev ir mazliet nepareizs priekšstats par "būvniecību" Latvijā. Šobrīd, pamātā gadījumu, tā ir naudas izsūknēšanas shēma no valsts:) Tur nebūt nefigurē lētākie piuedāvājumi:) taču līdz tiešajiem darba veicējiem šī nauda tiešām nenonāk, tā "aizkavējas" "ģenerāluzņēmēju" kabatās un nonāk partiju kasēs, lai uzturētu šo morālo kropļu turēšanos pie varas:) Nevienā objektā nav izmantotas pirmrindas tehnoloģijas vai augstākās kvalifikācijas darbinieki, jo atvēlētā nauda jau startā tiek nozagta (sauksim lietas īstajos vārdos) un par atlikumu (kas paliek pāri atkarībā no zagļu apetītes) tiek paniski domāts kā lai vispār ko uzbūvē, tad tiek meklēti izmisumā esoši darbarūķi, kuri gatavi strādāt pat ar zaudējumiem vai vēl lielāki morāli kropļi, kuri atrod vēl vairāk izmisumā esošus darbarūķus, kuriem gala iznākumā vispār nesamaksā:) tādā veidā ir uz ko uzvelt vainu:) tā darbojas Latvijas būvniecība:):):):)
jānis
j
Tikai ne dzīvojamās mājas, ja Latvijas degradētie būvnieki uzbūvēs, pēc laika sabruks.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Uzņēmumi aizstās skolas?(8)

Darba tirgum mainoties straujāk nekā akadēmiskajai videi, politiskā līmenī norisinās diskusijas par nepieciešamām pārmaiņām izglītības saturā. Pagaidām darba devējiem bieži nākas plātīt rokas, redzo...

Smags, bet interesants laiks(6)

Stingrie pasākumi Covid-19 ierobežošanai ir negatīvi ietekmējuši gandrīz visas Latvijas tautsaimniecības nozares, uzskata Ekonomikas ministrija (EM).

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses