Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Nekustamā īpašuma tirgū visstraujāk aug ekonomiskās klases mājokļu cenas un pārdošana

Gaida tālāku cenu kāpumu

Samērā straujais iedzīvotāju darba samaksas kāpums un iepriekš ilgstoši rūkošais komercbanku hipotekāro kredītu portfelis rada labvēlīgus apstākļus, lai pircēju interese par nekustamo īpašumu (NĪ) palielinātos. Tā kā iedzīvotāju ienākumi aug, arī kredītu tirgus var iekustēties, tā veicinot mājokļu cenu kāpumu. Arī NĪ attīstītāji patlaban saredz labvēlīgus apstākļus tam, lai aktivitāte tirgū saglabātos augsta un cenas turpinātu palielināties.

Top komentāri

TrollisJT
T
Vai sagaidāms arī kvalitātes "kāpums"?
Scorseze
S
Kārtējie "eksperti", laikam šīs ziņas raksta paši sev, lai sevi nomierinātu. Gribētu uz šiem ekspertiem paskatīties tieši pēc gada, ja vēl viņi varēs atļauties sēdēt savos bezcerīgajos ofisos, ko viņi teiks tad:):)?
ta nu gan
t
Gaida cenu kāpumu, labvēlīgi apstākļi, lai cena palielinātos.... Bet vai no to viedokļa, kas dala istabiņu pie vecākiem ar brāļiem, māsām, vecmāmiņām, negribat virsrakstu vai vismaz tekstu uzrakstīt? Mums taču ir demokrātija galu galā- vairums gaida cenu kritumu nevis kāpumu!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai uzticies Latvijas tirgū strādājošajām bankām?

Kopā nobalsojuši: 453

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Eksperts: Ekonomika izdomās, ko nedarīt(7)

Sekmīgā ekonomikas attīstība 2018. gadā nodrošināja tālāku darba tirgus rādītāju uzlabošanos. Gan nodarbinātības kāpums, gan bezdarba kritums paātrinājās. Šogad pārmaiņas darba tirgū turpināsies līdz...

Pirmo reizi kopš krīzes bezdarbs Latvijā zem 7%(30)

Spēcīga ekonomikas izaugsme turpina sildīt Latvijas darba tirgu un, kā liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) publicētā informācija, bezdarba līmenis Latvijā pērnā gada pēdējā ceturksnī pirmo r...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses