Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Kļūt zaļākiem un turīgākiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
eksis
e
Diemžēl, pēc IEA datiem akmeņogļu patēriņš pasaulē absolūtos skaitļos ir stabils, pat ar nelielu pieaugumu. Vienkārši kopējais enerģijas patēriņš aug daudz straujāk un daļu no šī pieauguma aizpilda atjaunojamie resursi. Lai noteiktu OIK "zaļumu" ir jāparēķina cik no dabasgāzes saražotas enerģijas ir jāsaražo un jāpatērē, lai atlicinātu tos 200 miljonus, kas ikgadus nonāk OIKistu kontā.
VVZ
V
Beidziet nu dzīt zosis! HESa elektroenerģijas pašizmaksa ir zem i centa kWh, tikai mēs šo elektroenerģiju nekur neredzam. Mums "piedāvā" biržā pirkto, kas tiek iepirkta par 3,5 centiem/kWh, bet pārdota septiņas reizes dārgāk, pie tam ar visiem OIK un pieslēguma maksu, it kā pieslēgums tiktu veikts katru mēnesi. Latvenergo ir fantastiska peļņa, kas faktiski ir vēl viens netiešais nodoklis, jo šis koncerns ir valsts monopols. Valsts rijība ir neizmērojama.
reptilis
r
Tieši tā- nodoklis!...,bet visi politiķi kaut ko purpina zem deguna:))...,lai gan lielais vairums teica - mēs likvidēsim....,bet ierēdņi viņiem paskaidroja - tas tak nonāk budžetā ,ko mēs dalīsim ,ja tas tiks atcelts:)))
  • 2
  • 0
reptilis
r
Neviens pat neiedomājas pateikt ,ka ja ir siltāks,tad apkurē izmanto daudz mazāk kurināmā:))))))....,ja ir siltāks un iztvaiko ūdens,tad atmosfērā palielinās ūdens daudz un paliek lietaināks laiks zemeslodes sausākajās vietās.... tagad ,Rīga TV stāsta ,ka tiek atceltas apstāšanās vietas vilcieniem - tā pie mums ""cīnās"",lai cilvēki nelieto auto:)))...visa šī ""cīņa"" ir starptautiskās birokrātijas izdomājums,lai varētu vēl vairāk kontrolēt naudas plūsmas un tās pārdalīt neaizmirstot sevi. Jā,pats galvenais - pazemināt temperatūru uz zemes var viena liela vulkāna izvirdums. Paskatieties gadsimta sākuma fotogrāfijas - ap visām pilsētām ir izcirsti visi koki ...,kā mana vecomāte teica - viņai nav bijis ,kur stibu nogriezt,lai lopus padzītu:)))...un paskatieties mūsdienu fotogrāfijas. Negribīgi ,bet tomēr tiek atzīts - kopš tiek veiktas zemeslodes fotogrāfijas - zemeslode ir kļuvusi par 20% zaļāka.
Silavnieks
S
Saprotama lieta. Nopērkot zaļi krāsotu traktoru, var kļūt turīgāks.
Maksis
M
Sauklis "kļūt zaļākiem un turīgākiem"der tikai OIK saņēmējiem un viņiem pietuvinātajiem.
zaļais bizness
z
Un ko darīt, kad tradicionālais vārds tautsaimniecība ir pazudis no ikdienas leksikona, bet zeļ tikai lobisms, šofera dēlu bizness, naudas apgūšana un kontrabanda uz robežas un tirgū? Vai tā ir zaļā dzīve, jo daži kļūst arvien turīgāki?
EV
E
Kāda var būt runa par turīgumu, ja valsts pārvaldē ir zagļi un noziedznieki. Tauta ir ubaga statusā uz kuras parazitē šie lopi. Neapvainosim lopus
TEC-2 2. kārta
T
Mārtiņ, kā ir ar naudiņām, kas ieliktas TEC-2 2. kārtā un visos pārējos AER kopā? Lūdzu pastāsti, kas tad tomēr ietekmēja OIK un par cik. Nevis dzen te visādu šaļi-ļa-ļa.
Pravietisnejaukais
P
Svētajos Rakstos ir teikts, ka visas lietas ir labas pašas par sevi, tikai cilvēki savā samaitātībā padara tās nešķīstas.
EV
E
Tie paši cilvēki uzražoja tās pasakas nemurgo!
  • 3
  • 1
rekur
r
Nav ko pārspīlēt! Vācijā 40% elekroenerģijas tiek saražots sadedzinot akmeņogles. Polijā 70% elektroenerģijas saražo sadedzinot akmeņogles un brūnogles. Mēs uz šī fona izskatamies kā eņģeli. Mums ir tikai HES un dabasgāze. Vēja stacijas, biogāze un mazie HES mums dod 2% enerģijas. Toties par ārprātīgām cenām...
EV
E
Mirstība pārsniedz dzimstību un nav šaubu ka kapos ir zaļāk nekā apdzīvotā vietā!
ha, ha
h
Zaļā domāšana - pirms izmest mežā sadzīves atkritumus, tie jānopūš ar zaļu alkīda krāsu.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Latvijas IKP pagājušajā gadā pieaudzis par 2,2%(2)

Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) pagājušajā gadā salīdzināmajās cenās, pēc sezonāli un kalendāri neizlīdzinātajiem datiem, pieaudzis par 2,2%, salīdzinot ar 2018.gadu, aģentūrai LETA pavēstīja Ce...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses