Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Darbaspēka trūkums Latvijā ir aktuāla, bet arī neviennozīmīga problēma. Ja šī problēma tiks ignorēta, uz ekonomikas izaugsmi mūsu valsts nevar cerēt

Šobrīd, paliekot bez papildspēkiem, šaujam paši sev kājā

Lai gan faktiskā bezdarba līmenis Latvijā Covid-19 pandēmijas ietekmē pieaudzis aptuveni par 2,5% un atbilstoši Centrālās statistikas pārvaldes datiem šī gada martā bija 7,3%, bet jūnijā – 9,8%, jau lauksaimniecības sezonas sākumā trauksmi cēla vietējie zemnieki, norādot, ka lauksaimniecībā trūkst darbinieku.

Top komentāri

reptilis
r
Punkts Numur 1 (kā Godmanis teica) - ,kā var audzēt kaut ko nezinot ,kā to novāks! Punkts 2 - algām ..., cenām..., dotācijām par vienādu darbu būtu jābūt daudz maz līdzīgām. Man netālu dzīvo ģimene ,kura audzē zemenes ...un viņi nesūdzās ,ka nav kas novāc...,jo viņi audzē tik daudz ,lai var ar saviem spēkiem novākt!
Varbūt jāsāk maksāt
V
normālas algas Latvijas iedzīvotājiem...
Liene
L
Cik var muldēt nepatiesību? Es pati pieteicos sev salasīt ogas audzētavā, nevarot.... Jo esot nolasītas un jāgaida 2 nedēļas, kad nogatavosies. Tā bija ar zemenēm, tā tagad ir ar mellenēm. Laikam kāds ļoti ieinteresēts viesstrādnieku biznesu attīstīt.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ceļā līdz Ziedonim un ar viņu

Māksliniece Velga Vītola muzejā sākusi strādāt, neko daudz par to nezinot. Tas gan viņai nekad nav bijis šķērslis – darbs dara darītāju.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses