Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Mantojums paaudzēm

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
VVZ
V
Oficiāli paziņoju, ka esmu uz krāna un zārkā ar baltām čībiņām redzējis visus alkohola un alkatības rijības māktos LVM un Meža dienesta darboņus, kuri ir iecirtuši savus zobus tautas rīklē! Privātīpašumam ir jābūt reālam, nevis šo iepriekšminēto mūdžu kontrolē!
čips
č
Kad beidzot nāks pie prāta un saskaņos meža likumdošanu ar Somiju, Zviedriju un Igauniju. Cik var klausīties tos demagogus kas sevi sauc par zaļiem?
>čips
&
vai tad Latvija ir Somija, Zviedrija, Igaunija ka vajag visu kā tur?
  • 1
  • 1
fgffgfgfg
f
šitas ir uspirkts interferionts,pat krievi neko neizzāģēja 60 gadus.
VVZ
V
Latvijā mežs nav privātīpašums, jo privātīpašnieks ar to nevar rīkoties pēc saviem ieskatiem. Savulaik man mantojumā nonāca mežs, un tad es sapratu, ka tik badainu mežkungu es nespēju uzturēt, un visas birokrātiskās prasības par apsaimniekošanas plāniem un to izstrādāšanu nevēlos apmaksāt. Ja tas ir mans privātīpašums, tad vēlos to apsaimniekot kā vēlos, nevis kā vēlas korupcijas un alkohola saēsts "mežkungs"! Lai Latvijas Meži apsaimnieko savus mežus, bet lai nelien privātīpašumos!
!!!
!
Precīzi VVZ !!! Ļoti labi un taisnību pateici. Es vispār savu mežu pārdevu tā kā tas stāvēja,nebija spēka un nervu cīnīties ar tiem badmirām. Tagad tur nerādos,lai nesāpinātu sirdi,jo nezinu un negribu zināt,kas tur notiek.
  • 5
  • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Noķert lielo zivi

Jūnija beigās kopš paša rīta saulīte tā karsē, ka šķiet – uzcepies būs pats makšķernieks vēl pirms loma izvilkšanas. Taču no laipiņām, kas no atpūtas namiņa ved tieši LVM Tērvetes ūdenskrātuvē, ...

Vides Diena

Vairāk Vides Diena


Tūrisms

Vairāk Tūrisms


Ceļošana

Vairāk Ceļošana


Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena