Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Gaidām ASV palīdzību pret pārējiem oligarhiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Gaidām to palīdzību gan!
G
Kā krievi to sarkano čigānu mauku tur Ventspilī ielika, tā nu jau vairāk kā 30 gadus tas apzog tautu un degradē valsti, un LIELZAGĻI aiz viņa kā aiz klints.
Vai
V
šis tiešām skaitās analītisks raksts? Ai, āža kāja priekšā/pakaļā!
Nja
N
Cik procenti no Dienas pieder Aivaram Lembergam un kā Diena no šī kadra norobežojas un vai tas vispār ir iespējams?
dūmi bez uguns nemēdz būt
d
Lasu Indriķa Latvieša grāmatu tieši par "Citas dēles" pardošanu/ atdosanu ASV. Šie visi oligarhi ir ielikteņi, lai vietējo tautu pataisītu aukstu.
turpinājums
t
"NAUDA" bailes 3..iesaku palasīt visiem.
 • 5
 • 1
KA
K
Resnā Margēviča tālāk par savie taukiem neredz. Nupat Konservatīvie uzvarēja vēlēšanās, kas nozīmē ka janvārī būs Brexits. Kopā ar biznesa kritumu, ko iespaidos gan Brexits, gan brīvostu zagašana, valstī gaidāma ekonomiskai krahs
kas dārzā
k
Vai problēma nav tiesās, prokuratūrā, Saeimā? Vai nav tā ka armija juristu ir izveidojuši nesodāmu kastu dažādu oligarhu izskatā, kas dzīvo ārpus likuma citā realitātē? Kā iet ar tēvzemiešu kasieriem, kas pieķerti simtiem miljonu mahinācijās? Vai atkal valsts noslēpums? Vai tāpēc ka viņu tieslietu ministrs kādreiz piesedza šo bandītismu? Kā reiz teica kāds drošībnieks - nu kā tas izskatisies, ka kādus 100 sabiedrībā cienijamus cilvēkus iesēdinās cietumā? Vai nav tā ka šī tiesnešu, juristu, advokātu, prokuroru varza ir iznīcinājusi tūkstošiem cilvēku dzīves - vai to amerikāņi negrib redzēt?
tasnīgi ir tikai krievi
t
ne par velti tautas ienaidniekus Sibīrijā noslaktēja
 • 6
 • 1
zīle
z
Vai tiešām amerikāņi Jums skaitās taisnīguma etalons?
 • 6
 • 10
Lembergs rožu dārziņā.
L
Ar nelielu ārskatu uz apkārtējo pasauli, un ar valsts noslēpumu pakaļā.
 • 17
 • 0
Itamars Toledano
Lai no Dienas padzītu šo drausmīgi pretīgo barokli, kas daudzu gadu garumā to vien darījis, ka pūtis Lemberga stabulē, tik tiešām būtu ASV palīdzība VAJADZĪGA? Gatis būtu godavīrs, ja šai pretīgai plēsoņai vienreiz vilka pasi izrakstītu!
Margarēta
M
Traki jau ir Agnesei, Gūtem un NRA "žurnālistiem". Saimniekam konti arestēti, darbiņš zem jautājuma zīmes un nav skaidrs, vai būs kāds, kas nopirks viņu lapeli un maksās viņiem par to, ka publicē Saimnieka ideoloģiju. Pilnīgi vai jāiet pie Saeimas piedāvāties kaut kāduem gobzemiešiem.
Itamars Toledano
Patiesi! Ko nu, kad KRUSTĒVS vairs bleķot nevarēs, darīs NRA Lemberga lielais mauku bars un tā ŪDENSGALVAS Pederis un Točka?
 • 14
 • 4
Nja
N
Oligarhu avīze reklamē lemberga poļitruka madžiņa uzražoto mēslu.
Scorseze
S
Attopieties! Tieši šodien Latvijas likumdošana nosaka, ka ostas zeme ir valsts īpašums un to pārdot nav iespējams, tikai nomāt. Bandīti, kurus tu tik ļoti piesaucat, ir tieši tie, kuri šodien paziņo par "valsts interešu aizstāvēšanu" un pārņem ostas. Paklausies, ko šie "pārņēmēji" jau plāno darīt un būsi pārsteigta, tieši viņu plānos ir šo zemi pārdot "labajiem investoriem" un kā jau varēja gaidīt, šie investori, tavu brīnumu, jau nāk no asv!
mēs gaidām
m
ASV palīdzību kremlistu repatriācijai uz rodinu!
RIX
R
Pareizi gan: Lai tak vienreiz savāc tos NAŠI kā oskars, Ekhards, uc. biedri un sūta uz viņu slavināto laimes zemi rossiju.
 • 7
 • 5
ko?
k
Kad ASV uzliks sankcijas Latvijas veiksmes stāsta autoram?
Ekharts
E
Skaidrs,ka Lembergs ir tikai redzamā aisberga daļa,mērķis ir ostu sagrabsana privatizācijai.Tāda politiku iejauksanas ekonomiskajos procesos ,Latvija vel nav piedzīvota.Ja tauta laikus neatlaidīs Saeimu un šo valdibu,tad sagaidīsim vēl daudzus totalitārus brinumus..
neko
n
Varbūt, ja kāds vainīgs, tad jāatrod pierādījumi un jāliek cietumā, nevis jāaizliedz maksāt bankā komunālo pakalpojumu rēķinus,
neko
n
Domājam gan!
 • 2
 • 0
zīle
z
Gluži manas domas. Ja šādi tiek liktas sankcijas vainīgā ģimenei tad kāda runa var būt par taisnīgu Magņicka likuma piemērojumu konkrētam gadījumam? Domājat, ka asv mums palīdzēs attīrīt valsti no korupcijas tāpat kā Ukrainā???
 • 8
 • 3
reality
r
Mums demokrātiska valsts skaitās uz papīra. Kāda mums ir tautas vara, ja nav nevienas partijas, kura rūpētos par tautas interesēm? Atvainojiet, bet ja latviešu vēlētājam ir tiesības izvēlēties starp nevienotību, paristiem, bordāniešiem, zzs, (ebreju?) nacapvienību un kaimiņa ...būdu, tad ir pilnīgi skaidrs, ka ar vēlēšanām neko izdarīt nevar

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Atkal strīdas par bēgļiem(5)

Pēdējā laikā ir aktualizējies temats par bēgļu (šī jēdziena plašākajā nozīmē) uzņemšanu Latvijā, un diskusijās parādījušās asas viedokļu sadursmes starp radikālajiem ''velkomistiem'' (angļu v...

FID pārmet bankām AML neizpratni un to patieso jēgu(2)

Finanšu izlūkošanas dienests (FID) savā darbā ir konstatējis neizpratni par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas prasībām un to patieso jēgu...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē