Laika ziņas
Šodien
Migla

Policejiskā Latvija...

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
jānis
j
Tāda nu tā valsts ir sanākusi, bauriem priekšroka....
Dzirnavnieks
D
Raksta melus kā kāds pohmeļņiks.
oskars
o
policejiska vina nav , stulba gan ...
TimotijsMakveins
T
Meļņika emocijas var saprast, jo tie kuri to policejisko valsti piedzīvoja ... ir diezgan vīlušies , redzēdami, cik ļoti līdzīga šī valsts ir iepriekšējai valstij. Daži "politiskie"krimināllikuma panti , šķiet, ir pārkopēti no Padomju Kriminālkodeksa.
Ludis Garfinkelis
L
Vai tu domā par Krievijas stegas zaimošanu?
  • 4
  • 5
TimotijsMakveins
T
Viskrāšņāk CCCP tradīcijām seko krimināl-pants par karoga zaimošanu.
  • 4
  • 5
Kuzja Ņilovičs
K
Meļņiks bļaustās tā it kā būtu pārdzīvojis gagānu karus.
Alans karlsons
A
Žēl, ka šis īpatnis Romāns piedzimis tik vēlu, jo viņš būtu pelnījis dzīvot Staļina vai Hitlera pārvaldītā valstī, kuru viņš, no bailēm pietaisīdams bikses, slavinātu uz nebēdu.
Pravietisnejaukais
P
Visiem , kuri ir neapmierināti ar valsti, iesaku izlasīt 1. Samuēla grāmatas 8. nodaļu. Sens teksts , bet ļoti noderīgs mūsdienu parādību izpratnei.
nacistiskā Krievija
n
Pastāsti vairāk par to, Meļņik.
Emma
E
Vai vēlaties atrast meiteni vienai naktij? Laipni lūdzam - www.GetMeets.Com
Romān
R
Tu vēl neesi dzīvojis policejiskā valstī! Nevajag svaidīties ar vārdiem.
Krējums Saldais
K
Viss ļoti vienkārši - no parastas gripas nomirst vairāk nekā no Covid. No sirds un asinsvadu slimībām arī vairāk. Utt.. . . Bet skrūves bez jebkādas sajēgas tika pievilktas tik stingri, ka valsts "aizņēmās" 4 miljardus, lai noturētos virs ūdens un arī tad ar kritumu vismaz uz 7.5% pēc ECB filiāles Latvijā pareģojumiem. Un tagad Kariņam ar Viņķeli atliek tikai saglabāt šajā cenzēts un vēlreiz cenzēts (4 miljardi uz 25 mirušajiem) apgarotu sejas izteiksmi un viedpilnu situācijas vadību, jo godīgi pateikt, ka esam kļūdījušies ticība neļauj. Tauta nesapratīs. Pie šiem 25 būtu vēl jāskaita klāt visus, kuri aizgāja, jo slimnīcas bija tukšas 2 mēnešus, bet ceru, ka par to kādreiz uzrakstīts kāds no žurnālistiem.
ola
o
Nevajadzētu jau tik uzkrītoši neslēpti pildīt savu saimnieku rīkojumus-šūpot valdību,sēt cilvēkos šaubas un neapmierinātību.
Latvju puika
L
Latvija mums ir viena, visdārgākā ! Biedram Meļņikam ( uzvārdiņš ir okupantu), nevajadzētu mētāties ar melīgiem virsrakstiem ...
ta nu gan
t
"vai tiešām viss šis laiks jāpavada ar ieslēgtu telefonu tuvumā" Vai tiešām Meļņikam vislielākās problēmas rada ieslēgtais telefons tuvumā? Un tāpēc valsts būtu jāsauc par policejisku? Tad arī es gribētu uzdot Meļņikam jautājumus: Vai ir zināms cik % no sabiedrības savu ikdienu pavada bez ieslēgta telefona blakus? Vai tieši covid krīzes laikā telefona neizslēgšana rada papildus problēmas? Ko par tiem, kas bez telefona meža vidū atslēdzas no pasaules, domā glābēju dienesti un bezvests meklētāji (vispārīgi nevis tikai covid laikā)?
Dostojevskis>7:33
D
"Policejiskas" pēc būtības ir visas valstis. Ko Tu sacīsi par šī brīža ASV? Valsts ir mazākais ļaunums, tā tas arī jāpieņem. Bez skandaloziem virsrakstiem.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Trešā ceļa variants(17)

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā un vēl virknē valsts lielāko pilsētu turpinās protesti, kas sākās pat vēl pirms tam, pirms prezidents Aleksandrs Lukašenko bija oficiāli pasludināts par 9. augustā...

Latvijas ekonomiskās atgūšanās signāli(1)

Neraugoties uz to, ka Starptautiskā Valūtas fonda prognozes par pasaules ekonomisko sniegumu jūnijā bija krietni sliktākas nekā aprīlī, atsevišķas pašmāju norises vedina domāt, ka vismaz mūsu tautsaim...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē