Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Valsts prezidentam var būt ietekme uz tautsaimniecību

Prezidents un ekonomika

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Edge
E
"Politiķi paši patiesībā nevar izglābt Latviju. To var tikai tautas izprasta un pieprasīta vēlme pēc modernizācijas, nevis ikdienas mitoloģizēta līdzdalība politisko grupējumu spēlēs." Maija Kūle: Latvija - kas mūs var izglābt? ( delfi)
mašīnists
m
Konkrēti tevi - Maskavas vilciens. Nemokies briesmīgajā Latvijā!
 • 0
 • 0
P
P
Prezidentam ar viņam ierādīto vietu smilšu kastē,ekonomikā neko nav spējīgs izdarīt.Viņš darīs to,ko liks viņa iecēlāji saulītē,ja nē otrs termiņš nespīd,var padēt pat pirmo.
Irlielāmērāticams
I
ka Valsts Prezidents tautsaimniecību vēl vairāk var ietekmēt, nodibinot reālu saiti starp tautu un valdību. Jūs būsiet šokēti, ja tūkstotim cilvēku neuzkrītoši pajautāsiet viņu izpratni par valsti un attieksmi pret valsti. Un šeit var līdzēt Prezidents. Jā, tāds, kuru raksta ar lielo burtu!
Irpilnīgiskaidrs
I
Sāc ar to, kāds esi tu pats un kādu attieksmi esi pelnījis pret sevi. Bet valsts prezidents Eiropā nav ne cars, ne dievs, ne varonis, bet vienkāršs ierēdnis, un tu pats neesi ne bēbītis, kam skolotāju vajag, bet pieaugušais.
 • 0
 • 0
Irlielāmērāticams
I
ka skolotājs skolā ir "cilvēks, saprotoša būtne". Ja viņš ir īsts skolotājs, nevis kāds tirliņš, ko neņēma nevienā citā augstskolā... tad taču viņš māca un iemāca! Nu, labi, ir dumiķi, bet viņu ir mazāk, nekā šķiet... . Prezidents Latvijas apstākļos var kolosāli spēlēt šo skolotāja lomu, jo viņš nav spiests risināt tādas problēmas, kādas jārisina ar lielu izpildvaru apveltītiem prezidentiem. Palasi K.Ulmaņa tekstus... viņš šo labi saprata.
 • 1
 • 2
zvirbulēns
z
Un tomēr, Jūsu ticība Cilvēkam kā saprotošai būtnei, uzskats, ka šeit var līdzēt Prezidents, sakņojas ideālismā.
 • 0
 • 0
Irlielāmērāticams
I
ka nav jābūt ideālistam, lai no sarunām ar cilvēkiem apjaustu viņu saprašanas līmeni, kurš momentā atsaucas uz viņu vēlmi piedalīties valsts darbībā ar saviem nodokļiem. Cilvēki valsti ienīst, līdz ko pašiem kas jādara valsts labā. Tas ir itkā jūs ienīstu paši savu māju. Lai šo stulbumu kliedētu , ir vajadzīgs ilgstošs, autoritatīvs izskaidrošanas darbs. Kārlis Ulmanis šo saprata... .
 • 5
 • 1
zvirbulēns
z
Ko pīpējam? :) Ideālists esi, vai?
 • 1
 • 3
zvirbulēns
z
Viss būs kārtībā, prezidents nodrošinās Latvijas preču plūsmu uz Izraēlu!
evertsojars
e
ja Vairu pamatā tonizēja kūciņas... tad Levits ir iekarojis manu prātu kā Ekspresso kafijmīlis, tādēļ nopietnībā ceru ka mūsu Feinschmecer gaumes sakrīt arī pie nopietnākām uzkodām -"salātiņiem Forshmak ar siļku fileju" - sarunās ar investoriem LV ekonomikai
Normālus nodokļus!
N
Lai Latvija virzītos uz augstākas pievienotās vērtības un ausgtāka atalgojuma ekonomiku, ir nepieciešami attīstības ciklam piemērota nodokļu politika. Pie mums ieviestās augstās un progresīvās darba nodokļu likmes, solidaritātes nodoklis un jo īpaši - digerecētais neapliekamais minimums, veicina aplokšņu algu un lētā darbaspēka ekonomiku.
P
P
Kur rausim tos agst.vērt. virzītājus?Nosauc kaut vienu.Sapņus vaļējām acīm un lozungus dzirduj jau no pirmās klases(1952.g.)
 • 0
 • 0
rūgtā patiesība
r
Nu bet arī pašiem uzņēmējeļiem, kas sataisījuširs eksportēt, vajag drusku ar galvu draudzēties. Ir redzēti censoņi delegācijās, kur viņiem pat ceļu un viesnīci apmaksā, lai amatpersonu vizītes ietvaros dibina sakarus un meklē eksporta tirgu. Pamuļķi sataisījušies eksportēt uz valsti ar zemu iedzīvotāju pirktspēju kaut kādas zāļu tējas un diļļu pulverus un domā, ka tur kāds pirks grāvmalā salasītus lakstus linu maisiņā par cenu, par ko tur cilvēks nedēļā pārtikai var atlicināt.
Serjoznijs
S
Krievu un Krievijas apriešana visur - sākot no Barona ielas bruģa un nemazgātiem autobusiem un trolejbusiem un beidzot ar Maskavu un Kremli - nav pamata mainīt ārpolitikas nostādnes un ārlietu darboņu vadlīnijas, latviešu informatīvo telpu.
valsts nodevējam
v
Krievu nacistu ''argumentācija'' - huligāna loģika. Arī huligāns histēriski kviec, kad pats saņem sitienus, bet principā nav spējīgs atcerēties, par ko. Krievija ir valsts-huligāns, saņem ko pelnījusi un saņems vēl. Un vispār, Krievijas prpagandas retranslator, ko tu mokies šausmīgajā Latvijā, kāpēc mīli savu brīnišķīgo Krieviju no tālienes?
 • 0
 • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē