Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda
Neviens nevar paļauties, ka ievēlēšana ir garantēta

Vēlētāji kā darba devēji

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
viesis
v
P.S. Saistībā ar šo tikko lasīju labu teicienu: Kriminoloģija ir zinātne, kas pēta neveiksmīgos noziedzniekus, tos, kuri iekrīt. Bet veiksmīgos, tos, kuri neiekrīt, pēta politoloģija.... :)))))))))))))))
Pravietisnejaukais
P
Vai Kanta morālais likums pārspēj Dieva dotos desmit baušļus?
 • 1
 • 0
bet es lasīju
b
Nekad nemeklē Kanta morālo likumu sevī, meklē tikai citos, bet vēl labāk - nemeklē nemaz. Māra Zālīte ''Kā iznīcināt pašiem savu valsti''
 • 0
 • 1
viesis
v
Tas viss izklausās skaisti, bet ko darīt, ja: Pirmkārt, neviens politiskais spēks pilnībā neatbilst manam redzējumam, un līdz ar to iznāk balsot pēc mazākā ļaunuma principa; Otrkārt, ja līdzšinējās vēlēšanas ir parādījušas, ka darbinieki pēc ievēlēšanas cenšas ieņemt darba devēja vietu, pilnībā ignorējot vēlētāju intereses; Treškārt, ja mani kā vēlētāju interesē nevis Latvijas mākslīga autoritāte, bet reāla attīstība, un tml. Iet balsot tikai balsošanas pēc?
politoloģijas kurss
p
Pirmkārt, teorētisko ideālu pielūdzēji, kas neatzīst mazāko ļaunumu, vienmēr dabū lielāko. Otrkārt, izskatās, ka jūs meklējat atrunas nebalsošanai? Treškārt, ja jūs kā idejiskais nebalsotājs principā nebalsojat, jo visi ir mērkaķi un jūs viens d'Artanjans, tad jūsu idejām politikā nebūs nekāda atbalsta un jūs tā arī nodzīvosiet mūžu, visgudras komentāru pamācības drukādams. Brīnums ar komentāra nepievienošanu - komentāru atkārtoju. BRĪNUMS ''ES VIENALGA PIESIEŠOS PAREIZĀM ATBILDĒM'' - BET ES VIENALGA PIEVIENOŠU KOMENTĀRU!
 • 0
 • 0
Dostojevskis
D
Pagājušo reizi nobalsoju par Sandru Kalnieti, kuru biju dzirdējis runājam PRET KOMUNISTISKO IDEOLOĢIJU KĀ TĀDU. Iešvīkāju Sandrai plusiņu, pārējos izsvītroju vispār. Šajos gados vairs neesmu dzirdējis Sandru Kalnieti cīnāmies pret komunistisko ideoloģiju. Sandra gan cīnās pret Krieviju, bet... šādu uzdevumu es viņai nebiju devis.
Dostojevskis>Absurds
D
Ir absurds nesaprast, ka "1991. gadā aizliegtā"(!!!???) ideoloģija ir tomēr ļoti dzīva un ar katru nākošo aizlieguma gadu kļūst dzīvāka, lai gan gluži atklāti nav saskatāma. Ir absurds , visus, kas nepiekrīt Tavam histēriskajam viedoklim, apsaukāt par Kremļa sulaiņiem... tā Tu parādi savu nožēlojamo domāšanas seklumu.
 • 1
 • 0
Raskoļņikovs
R
Pirmkārt, Kremļa sulaini, Sandra Kalniete ir nevis jūsu, bet sabiedrības pārstāve un pilda nevis jūsu personioskos, bet sabiedrības uzdevumus. Otrkārt, Sandra Kalniete necīnās arī pret vērmahtu, Musolīni melnkrekliem, teitoņu ordeni, Subudaja kavalēriju, vikingiem, saracēņiem un otomanu turkiem. Ir absurds pieprasīt, lai 2019. gada cilvēks cīnītos ar ideoloģiju, kas aizliegta 1991. gadā, vai ne, Kremļa sulaini?
 • 0
 • 0
Kira
K
Nepiedalities un boikotet sis velesanas, lai alkatigie, zagligie, slinkie, korumpetie cukas paliek bez siles.
nacistu cūkai
n
1. Iegaumē, korumpētā, zaglīgā, melīgā un garīgi atpalikusī Kremļa nacistu cūka - cūka esi tikai tu, kandidāti un vēlētēji ir cilvēki. Saprati, histēriski kviecošā Kremļa nacistu cūka? 2. Stulbā Kremļa nacistu cūka, ja tun esi tik stulba un nacistiska, ka nevari balsot, tu arī nebalso. Es balsošu un balsošu tā, kā pats lemšu. Skaidrs, cūka?
 • 2
 • 3
.
.
Nekādi "darba devēji" vēlētāji nav- 8 kakli no 751 neko nenozīmē. Tā nav darba došana, bet atļauja dažus gadus netraucēti parazitēt. Vienkāršs, bezjēdzīgs un truls balasts.
P
P
Es kolhozā par savu vietnieku neņemtu nevienu.
Es par Mārtiņu Barkovski
E
Es šajās vēlēšanās balsošu par Mārtiņu Barkovski, kurš rakstnieka vārdā ir Otto Ozols. Viņš ir kaismīgs publicists un nav pielaizīts blēdis.
Pirms-runā vienu, pēc-dara citu
P
Politikā uzvar blēži, kas Pirms vēlēšanām runā vienu, bet pēc ievēlēšanas - dara citu. Piemēram, pirms vēlēšanām neviens neteica, ka Akcīzes nodoklis saldinātajiem dzērieniem varētu trīskāršoties, bet tagad Attīstībai/Par bīda šādu projektu.
Dž. Orvels
D
Man arī nepatīk populistiska nodokļu trīskāršošana un doma, ka tagad ne tikai alkoholu, bet arī limonādi vajadzēs pirkt no kontrabandista. Ko darīt? Pilsoņi, esiet aktīvi un uzreiz vērsieties pret jebkuru mēģinājumu ierobežot jūsu brīvību. Pilsoņu pasivitātes rezultāts ir tirāni pie varas (c) Platons. Neskatoties uz deklarēto ''demokrātiojas uzplaukumu'', izrādās, ka mūsdienu demokrātija ir ļoti labi savienojama ar hibrīdtotalitārismu (mans termins) un pilnīgi vajprātīgām aizlieguma formām, kā alkohola ierobežojumiem valstī, kur nav šariata, vai ''dalīšanās ekonomistiem'', kas laužas manā garāžā, skaita tur esošās mašīnas un rīko nopratināšanas un kaunināšanas, kāpēc man ir, bet viņiem nav. Brīnums ar komentāra nepievienošanu - komentāru atkārtoju!
 • 5
 • 1
Meždunarodnijs
M
Latvijas valsts starptautiskā reputācija - laika jautājums.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Uzņēmēji kā saprāta balss(3)

Dažādu tautsaimniecības nozaru asociācijas un biedrības, kā arī uzņēmēju kopējās intereses prezentējošās organizācijas – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Darba devēju konfeder...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē