Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +4 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Krapsis: Traģiskā situācija uz ceļiem neļauj sasniegt bojāgājušo skaita samazinājumu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
sodītkāri mazohisti
s
Sodīsim sodīsim, sodīsim, sodīsim, palielināsim sodus sodīsim... Tāda ir Latvijas ierēdniecības domāšana. Bet tā okupāciju pārlaidušajai, ar iebiedēšanu audzinātajai nācijai sen vairs nav panaceja
Vvilks
V
Celi ir katostrafala stavokli, teiksim trase no Garkalnes un gandriz lidz Siguldai, vienkarsi vaks! Visi brauc par to celu, ka var! Oktobra sakuma biju braucis ar CATA autobusu, nevar sedet, viss kratas! Bedigi...... Bet "Tautas kalpi" nevar vienoties jau gandriz 90 dienas, saprotams neviens negrib but "pedejais", jo 2020 gada jasak atdot naudu ES.
Boris>TrolisJT
B
Rakstisu po latviski: Nu nesaprotu es tadus biedrus, kas lien pie latviesiem ka TrollisJT..Tev kas-zadnicu šiloi tikajet ka te lien? tevi te lama cauras dienas-bet tu ka tarakns lien un lien...kapec?
TrollisJT>BoriSS
T
Es priecājos par katru smilšu graudiņu, ko varu iemest propagandas mašīnas zobratos. Ja spētu - iemestu arī akmens bluķi.
 • 1
 • 0
Boris>TrolisJT
B
Ziniet-ejiet ar saviem pretsvariem un agitacijam labak uz Kremla web.....Tur Jus labak sapratis. te jus pats lienat pie latvijiesiem ...un pats dabonat..pa pakala..un pats tad raudat. Ai, ai...gansi-faksisti..Tak nelienat te ar sava propoganda..un nekas Jums nebus jarada.
 • 1
 • 5
TrollisJT > Boriss
T
Paskaidrošu - es te darbojos tāpēc, ka ļoti labi zinu specdienestu darba metodes un labi zinu, ka visa šī negāciju caureja interneta komentāros tiek radīta speciāli. Nu, lūk, Boris, es vienkārši vēlos tam radīt pretsvaru. Domāju, vēl te daži sakarīgi cilvēki man ir piebiedrojušies un dara to pašu. Vēlu Tev priecīgi sagaidīt Jauno Gadu!
 • 4
 • 2
Crap Siss(y)
C
Es pogains ments ļegāvijs tūdalu mentjara.Es jenelals.Ko es daru-piržu krēslā.A ko vēl?Galvenais ka maksā.Trrrrrrr.Mū.
Crap Siss(y)
C
Esmu esmu biedrs musors ments pagannijs asvabsdītels darmojeds viss esmu ļoti universals.Jūs bidlo man algu labu maksajat un es tā jauki gurki rullēju.Mū
 • 2
 • 5
>Crap
&
esi,esi-biedrs ugolovņiks-musors......osvoboditels....
 • 3
 • 4
Apčidrinskis
A
Patreiz krapša kompānija nenodarbojas ar satiksmes drošības uzlabošanu, bet fotoradaru biznesu. Biznesa interesēs tiek stāstīts, ka visu satiksmes negadījumu cēlonis ir ātruma pārsniegšana, nevis, teiksim, agresīva braukšana, apdzīšana "purnā" utt. Iespējams, ka CP darbinieku aprobežotība pieļauj ķert tikai ātruma pārsniedzējus, iespējams, ka tāds ir viņu darba uzdevums, jo tas ir naudīgs pasākums.
Boris>TrollisJT
B
Rakstisu latviski: Nu nesaprotu es tadus biedrus, kas lien pie latviesiem ka TrollisJT..Tev kas-zadnicu šiloi tikajet ka te lien? tevi te lama cauras dienas-bet tu ka tarakns lien un lien...kapec?
 • 1
 • 4
TrollisJT
T
Atkārtošos - likumus valstī neražo ierēdņi, likumus ražo tautas neprātā iebalsoti 100 gadījuma cilvēki. Kāpēc lai viņi mēģinātu dziļi izprast satiksmes negadījumu cēloņus, ja viņi paši ir viens vienīgs "negadījums"? (Paraugieties uz pašreizējo politisko jandāliņu!)
Crap Siss(y)
C
Ceļi kā Indijā.Un statistika tāpat.
Lietotajs
L
Atkārtošos, bet ātrums nav galvenais iemesls. Ir daudz citu faktoru. Piem. 10 auto brauc kolonnā aiz smagā. Kāda parasti ir distance? 10-20 m tuvāk esošais i nemaz nedomā smago apdzīt, lai gan to noteikti droši varētu izdarī, bet ir pielīmējies tam pakaļā. Kur loģika? Tad parādās džigits un visus 10 parasti apdzen. Bīstami? Jā. Kādā reizē jau arī nesanāk un ir letālas sekas. Bet kas ir cēlonis? Distances neevērošanaa un necieņa pret citiem. Ātrums ir sekundāri. Tad vēl, kas notiek ar auto gaismām? Tagad pilns ar auto, kuriem sakarināti led miglas lukturi. Tas līdzvērtīgi braukšanai bez gaismām. Jo neviens nesaprot, ka LV 90% laika uz ceļa ir nepietiekamas redzamības apstākļi! Un otrs tas, ka Tu redzī ar saviem LEDiem, nenozīmē, aa Tevi redz!
Irlielāmērāticams
I
ka "traģiskā situācija" visuzskatāmāk ir vērojama Krapša prātā, kurš pats laikam arī tic savas misijas realitātei. Vēl traģiskāka situācija ir to cilvēku prātos, kuri radījuši "valsts uzdevumu"... . Varbūt pamēģiniet noteikt "valsts uzdevumu" lietus un sniega snigšanai un varbūt pamēģiniet izstrādāt "saistošos noteikumus" vēja ātrumam!!!
Sānslīde
S
Tā tam būt, kamēr ceļu policijas galvenais uzdevums ir dzērājšoferu tvarstīšana un nepārtraukta viņu skaita publicēšana. Nepietiek ne laika ne resursu ne smadzeņu pareizas un drošas braukšanas publicēšanai, kā argumentam pret masveida nemākulīgo vai debīli atmorozisko braukšanu.
Boris>TrollisJT
B
Rakstisu latviski: Nu nesaprotu es tadus biedrus, kas lien pie latviesiem ka TrollisJT..Tev kas-zadnicu šiloi tikajet ka te lien? tevi te lama cauras dienas-bet tu ka tarakns lien un lien...kapec?
 • 0
 • 7
TrollisJT
T
Esmu neskaitāmas reizes pārliecinājies, ka vecie šoferi, tie, kuri ir "saauguši" ar autiņu... satiksmi neapdraud, jo iedzēruši viņi brauc prātīgāk, nekā skaidrā. Pat ar motociklu! iebrauc mierīgi lauku sētā, apgāžas un guļ! Nekad, nevienas avārijas! Bet jauns, nepieredzējis braucējs, var nosisties tikai tāpēc, ka pie stūres šņauca degunu, vai meklēja kabatā cigarešu paciņu.
 • 16
 • 0
viedais
v
Bojāgājušo skaits nemazinās tāpēc, ka policija un IeM kopumā koncentrējas uz naudas pelnīšanu nevis drošības uzlabošanu. Par cik ir izdevīgi veikt fotoradaru iepirkumus ( vienmēr var dabūt otkatu) un pēc tam ar tiem radariem pelnīt naudu, tad sabiedrībai tiek mēģināts iestāstīt, ka visu avāriju cēlonis ir tikai viens - ātruma pārsniegšana. Tāpēc vajag iepirkumus, vēl, vēl, vēl......... Citi cēloņi nemaz netiek apskatīti, netiek analizēti, netiek domāts, kā tos novērst. Tāpēc nelaimes gadījumi turpināsies, jo avāriju cēloņi nav tikai ātruma pārsniegšana. Šajā rakstā krapsis šos citus cēloņus pieminēja it kā garāmejot, kā nebūtiskus, kuriem nevajadzētu pievērst uzmanību. Piemēram, infrastruktūra, šoferu neuzmanība, attieksme pret noteikumiem. Viņš domā, ka visu atrisinās fotoradari. Pie tam, viņš tā domā, jo tā ir izdevīgi domāt, nevis tāpēc, ka kaut ko nezinātu vai nesaprastu. Es domāju, ka ir jāsāk ar kadru maiņu IeM. Šitie visi ir jau sabojāti un vienmēr stāstīs, ka vajag arvien jaunu
vaaks
v
Un CSDD reklamē miroņus, lai tos nogalinātu kā pienākas rīkoties ar zombijiem! Tikai miroņu vietā nogalināti tiek gājēji...jo grūti mijkrēslī, tumsā vienu no otra atšķirt!
 • 5
 • 2
viedoklis>viedais
v
Protams, ka Jums pievienojos, bet tā tas ir visās ministrijās: Krievijas bolsevisma kultūra savienojumā ar rietumu liberālimus, un rezultāts ir tāds kāds ir.... Tas kas jādara-tas ir zināms, tikai tik pat skaidrs ir tas, ka nav kas to dara...
 • 1
 • 6
Reņģēdājs
R
Virsrakstā izcils kalambūrs, - var lasīt no abiem galiem!
TrollisJT
T
Nav nekādas lielas jēgas uzbrukt vienai personai. Personu var nomainīt stundas laikā. Kas mainīsies? Nekas!
 • 6
 • 0
Policisti vāc punktus
P
Ceļu policisti nevis atrodas bīstamās vietās, kur pārkāpj tikai retais, bet vāc punktus vietās ar ļoti zemu riska pakāpi, kur ir muļķīgi formālie ierobežojumi, jo tur arī normāli cilvēki nereti mēdz pārkāpt. Tur tad arī vieglāk ir izpildīt dienas normu. Bet satiksmes drošībai no tā ne silts, ne auksts.
FG>Policisti...
F
un auto vadītāji to zina, un mēģina pārkāpt CSN kur un kā vien var....jo tāda ir 50 okupācijas gados ieaudzinātā tautas kultūra..
 • 5
 • 11
Jāzeps Banāns
J
LV ir drūma vieta un to apdzīvo drūma sabiedrība, no tās vajag turēties tālāk
citrons>Banāns
c
Protams ka tā. Tāpēc jau tev un citiem osvoboditeliem te jau krietnu laiku iesaka brauc atpakaļ uz Rossiju un būvēt tur kolhozi un zavodi...un ražot tur tanki i puški...Jo Vrag ne dremlet!
 • 6
 • 7
44
4
šodien katrs muļķis var iegūt tiesības , agrāk muļķiem papīrus nedeva , tagad muļķu skolu vairs nav , toreiz muļķu skolu abzolvējušie par tiesībām varēja tikai sapņot. Muļķim pie dīr*as visādi CSN un pagriezienu rādītāji , tāpat daudz pa ģerevņām brauc bez papīriem un apdrošināšanas , tie tad ari pa lielo šo statistiku piekopj
55>44
5
Ja pavērot-te ceļu satiksmē auto vadīšanas kultūra vairāk līdzinās Krievijā esošai kā Eiropā esošai....
 • 9
 • 11

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vieni izsargājas, bet citi...(14)

Jaunā ļaunā vīrusa izplatīšanās cilvēku dzīvi visā pasaulē izmainījusi tik radikāli kā nekas iepriekš miera laikos.

Laiks savā ziņā ir pagriezts atpakaļ(7)

Pastāv iespēja, ka Covid-19 pandēmijai, neraugoties uz tās izraisītajām globāla mēroga negatīvajām sekām, it īpaši tautsaimniecībai, stratēģiski var izrādīties arī nosacīti pozitīvs efekts.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē