Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Sauka: Latvijā reāls bezdarbs praktiski nepastāv

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Trollis JT
T
Pārtrauciet maksāt par nestrādāšanu - paliks tikai tie, kas ir reāli invalīdi. Bet tad atkal cīņai celsies boļševiku atraugas... .
Trollis JT, debils nacists
T
Kam maksā par nestrādāšanu, nacistu dauni? Varbūt tikai tev, nacistu dauni!
 • 0
 • 0
TāpatVien
T
Latvia - brīnumvalsts - visur vairāk vaimazāk bezdarbs, bet Latvijā nav! Saukas atklājums. Nobeļa prēmija par to! Latviešus Latvijai tik dauz nevajaga, bet vajaga lēto darba spēku vai nu kvalificētu vai nekvalificētu. Uz priekšu. Vēlreiz liegt krustiņu, ka neesmu robots...
tā gadās
t
Laikam jūsu viedoklis nepatika lielcenzoram madžiņam un viņa maizes devējiem, tiem pašiem vergturiem.
 • 1
 • 1
Sauka, daunis
S
Sauka, man ir darbiņš. Vai uztaisīsi man remontu bez algas savā brīvajā laikā, ar saviem darba rīkim un materiāliem? Pēc utes madžiņa domām - aizliegts viedoklis!
Sauka, dienas idiotšovmenis
S
tāpat ir cilvēki, kas nemaz negrib strādāt---No kā viņi pārtiek? Idiotšovmeni Sauka, cilvēki strādā nevis aiz mīlestības uz darbu, kas ir otršķirīgs faktors, bet lai nopelnītu!
Joske
J
Pēc šādas publikācijas zinātnieks ieguva tā saucamā eksperta statusu un strauji palielināja savu iespēju kļūt par bezdarbnieku.
Ilmārs Dzenis
I
Agrāk zinātnieks un pētnieks, Tagad nabagmājas sētnieks...
 • 7
 • 1
Labvēlīgais tips
L
Es, latvju emigrants, es ātri gāju, No darba vietas uz pavisam citu māju. Kā mani sauksiet, tas man vienalga, Jo man ir taisnība, bet jums tās nav. Es tagad svešā zemē priecīgs ostu rozes Un ceļa malā skaitu magones. Mēs katrs pats sev izvelkam tās lozes - Kam sarkanvīns, kam Sauka figņu nes. Man brālis Čikāgā, bet pats es Kanādā, Bet trešais nu jau ticis Sidnejā. Un varu pateikt jums, ka esam laimīgi, Ka neklausāmies Sauku Latvijā!
Labvēlīgais tips
L
Es, latvju profesors, uz māju gāju Un iedams lēnītēm pie sevis pārdomāju - Vai brauks uz elli, kad noliks ķelli, Tie vergturi, kas algas nemaksā? Man pašam mājās aug divi dēli Un zaļa palma lielā puķpodā. Ar pliku dibenu pa zaļu dēli - Tā latvju bizness iebrauc Eiropā. Mans brālis Čikāgā, bet otrs Čikāgā, Bet trešais, maita, arī Čikāgā Un ļoti iespējams, ka ir tie laimīgi, Ka nemaksā tiem algas Latvijā!
Rūdolfa Hesa rēgs
R
Ja par ideālu sabiedrību uzskata to, kur visi strādā, tad ideāla sabiedrība bija Osvencimā. Cilvēkam, kurš neatrodas Osvencimā, bez vienalga kā darīšanas par vienalga cik ir vēl citas prioritātes - strādāt specialitātē un par cilvēka cienīgu algu, nevis sociālo pabalstu. Starp citu, Sauka, tūlīt es tavā stilā pamurgošu, ka Osvencimas ieslodzītie tur gribēja atrasties. Kāpēc nemetās ar tukšām rokām virsū ložmetējiem, ko, Sauka? Ak tu arī nemestos? Un tas nebūtu pierādījums faktam, ka negribi vergot bez algas un badā? Protams, Latvijas strādājošie ir daudz labākā stāvoklī nekā Osvencimas ieslodzītie, bet arī vajadības mūsdienu Latvijā ir daud lielākas nekā koncentrācijas nometnē, kur pietika ar idzīvošanu!
profesoram
p
Ko do reģistrēties kā bezdarbniekam? – NEKO! Tie, kas var, ir sen nobīdīti malā, lai tādiem kā tev Sauka ir ko brīnīties. Straujā ekonomika priekš ES šeit Latvijā ir uz papīra!
ļoti maz
ļ
Ja esi maksājis nodokļus, vari saņemt pabalstu, kamēr atradīsi jaunu darbu. Un viss.
 • 3
 • 1
Zobs Kaulā NEBALSOTĀJS
Z
pat miroņi no kapa augšām ceļas, lai pie mums strādātu. Bet tie kas aizbraukušu uz ārzemēm atpakāl nebrauc.
Zobs Kaulā, rusdebils
Z
tu rusbidla drīksti nebalsot. Es balsošu. Tagad aizver rusblējamo caurumu, debilais nacist.
 • 2
 • 3
utopija
u
sauka bij kadreiz sauks prof tehniska vidusskola un kas taja macijas sauca par saukas lemesiem
kvr
k
Sauka nekad nav spējis uztvert pilnu kopainu. Viņam raksturīga no konteksta izrautu detaļu ilga pētīšana
>:-)
&
pašam gan , ģīmis spīd un laistās :D pārrijies treknais taukumūlis , nu gudri pamācīs, ka vajagot ,par pliku velti strādāt , lai tikai tas treknis neizkāmē ?
krīze beigusies?
k
interesanti cik šie bezdarba dati var tikt sasaistīti ar to cik cilvēki izbrauc uz ārzemēm, jo īpaši nesen publicēti dati par to, ka uz ārzemēm izbrauc cilvēki no Latgales.
bubulis
b
Nevajadzētu gan aizmirst, ka kopš treknajiem gadiem Latgalē ir krietni sarucis iedzīvotāju skaits. Liela daļa strādātspējīgie un strādātgribošie aizbrauca vai nu uz Rīgu, vai ārzemēm. Tajos 16 procentos lielākoties ir palicis reāls kontingents ar atkarību, veselības u.c. problēmām nomāktiem cilvēciņiem. Nav jau tā, ka Latgalē būtu kādi fundamentāli sliktāki apstākļi kā Vidzemē, kur bezdarbs ir uz pusi mazāks. Var tur guldīt miljonus ceļos, ēkās un mest uzņēmumiem pakaļ naudu, bet ar to neizmainīs ilgtermiņa bezdarbnieku domāšanu. Nauda ir jāiegulda jauniešos un sociālajā darbā, lai pēc iespējas mazāk no viņiem uzaugtu bezcerībā, kā arī spētu iegūt kvalitatīvu izglītību/prasmes.
pretrunas
p
Latvija ceļos tieši iegulda ļoti maz, jo tie brūk kopā un tāpēc plāno samazināt apsaimniekojamo ceļu apjomu. Ieguldīt jauniešos var ja vecākiem ir darbs, jauniešiem ir skolas, ir pieejamas slimnīcas un ir autobusu vai pat pietiekošas algas lai uzturētu auto un ja ceļi ir tādā stāvoklī, ka tie nebojā mašīnas.
 • 14
 • 3

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Diena jautā

Vai OIK atcels līdz 31. martam?

Kopā nobalsojuši: 3796

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Piemeklēs savējo?(6)

Saeimas deputāti ar savu šā brīža darbošanos rada iespaidu, ka viņiem trūkst kompetences tiešām svarīgu, akūtu problēmu risināšanai, tāpēc visu savu enerģiju gatavi veltīt putu kulšanai par jautāj...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē