Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Vēlētāju intereses – kā vīģes lapa

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Jacob Lalander
Izcila analize no Kaktina puses, man prieks macities par valsti kur es dzivoju un stradaju. Bet vai ir kaut viena LV-partija kura pastaveja tik loti ilgi pec Eiropas standarta? Es domaju ka latviesi ari turpmak mainis varu biezi, lai ari ka partiju finansejums turpmak tiek organizets. Dazreiz gribetu ari to veletaju rebelisko skatu uz Saeimu ari Zviedrija...
Pārlabošu>Palabošu,ja drīkst:
P
Tāpat,kā pirms trīsdesmit-ievēlam tikai partijas (partiju) izvirzītos.
he-hee>Pārlabošu
h
Tevi kāds spiež tos vēlēt??????
 • 0
 • 0
>Pārlabošu
&
Neraudi un nečiksti netā: Ej, stājies partijas, darbojies, cīnies lai tā nebūtu...
 • 2
 • 3
Precīzi!
P
....un tik pat aizsargātas,kā pati vīģe,kad tā ir pilnībā nogatavojusies!
Anarchists
A
Es nodokļus maksāju +/-apzinīgi,ne jau tāpēc,ka mani baigi interesētu LV kā valsts,bet vnk tāpēc,lai neiekultos problēmās ar izteikti represīvo orgānu-VID.Bet-es nevēlos nevienu centu no tā,ko esmu samaksājis-atdot parazītu grupējumiem-t.s.partijām.Ko nu?Protams,es esmu kategoriski pret jabkādam valsts finansējumam partijām.Pirmkārt loģiski būtu mainīt vēlēšanu likumu-vismaz 50% no deputātiem jābūt ievēlētiem tieši-bez kaut kādiem partiju sarakstiem,bet partijniekiem lai maksā tie,kas viņus uztur.Vnk nelabi paliek,ja kaut kas no maniem samaksātajiem nodokļiem tiek tādiem kretīniem,kā bordāna partija.
Papildinājums
P
Kaktiņš ir bitokrātijā audzināts ēzelis, ka to pierāda ar bzdieniem pārpildītā intervija.
bzdings
b
bet! pats kaktiņš pēta politiķu izdarības? un no kādas siles barojas?
P
P
Kungs Kaktiņ,kāpēc nospēri manu vīģes lapu?
Domas , pārdomas pabeidzot
D
Cilvēkiem atalgojumi svārstās vidēji ap 500 līdz 800 Eiro mēnesī , no kuriem , samaksājot visus nodokļus , pārtikas cenas un visu pārējo , pāri paliek gluži nekas , bet viņi , tā vietā , lai Valsts sāktu pelnīt naudu , uzliks šo slogu saviem vēlētājiem !!! Ja tā būs , tad atliek tikai neiet uz vēlēšanām , jo citas iespējas apturēt šo neprātīgo darbību nez vai atradīsim .
Enģeļa viesis
E
Nekas te nav līdzams jo šie trani ka PSKP kompartija parazitē un par darbu nav dzirdējuši, kaut viņiem tautai būtu jāsniedz serviss!
 • 9
 • 0
Domas , pārdomas
D
Valsts parāds esot jau vairāk , kā 11 Miljardi Eiro ! Ik pa laikam tiek publicēti bagātāko uzņēmēju saraksti , bet cilvēki turpina atstāt Latviju , lai meklētu labak atalgota darba iespējas . Lieluzņēmumi paliek turīgāki , bet atalgojumus nevēlas palielināt un valdība devusi zaļo gaismu lētākam darba spēkam no Citurienes . No tā jau budžetā nauda nepalielināsies . Tagad jau baumo , ka tiks padārdzinātas autolietošanas iespējas . Nez vai kas sanāks no šīs kārtējās ātrās idejas . Cilvēki nepirks degvielu un paši uzņēmēji šo premjeru izsvilps no amata . Degvielas tirgotāji katru centu skaita , bet te pēkšņi vismaz 100 000 , vai 200 000 autobraucēju nebūs spējīgi uzturēt savas pārpirktās automašīnas , kurām jau tā ir dārgi nodokļi un apskates cenas ! Cilvēki nevar nopirkt jaunas automašīnas , bet ģimenē tās ir iespējas būt mobiliem ne tikai pārvietojoties līdz tuvākam lielveikalam ! Cilvēkiem atalgojumi svārstās vidēji ap 500 līdz 800 Eiro mēnesī , no kuriem , samaksājot visus nodokļu
opa
o
Game over. Nav cilvēku, nav bērnu. Nav bērnu nav skolas. Vispār smieklīgas pašvaldības - pašvaldības vadītājs ar svītu un veco ļaužu pansionāts... Latvijā ir n-tās pašvaldibas, kuras ir faktiski izmirušas, praktiski nav neviena darbspējīgā vecumā, par bērniem nerunājot. Cik palicis bāleliņiem? 20 gadi maksimums?
P
P
Man neviens nevar atbildēt?! Vai tagadējais novads jaunajā ieies kā pagastu kopums ,un vēsturiskie pagasti tiks likvidēti?Kas būs jaunie attīstibas centri;tos veidos pagasti vai novadi,vai pilsētu statusā(!) esošās pilsētas,vai visas pilsētas un pilsētciemati,un pārejās pagaidām vēl apdzīvotās vietas?
 • 1
 • 0
Enģeļa viesis
E
Kāda valsts politika, tāds rezultāts!
 • 8
 • 1
viens no
v
Neviens Latvijaa taas skolas neapdraud. Skolas vienkaar'si plaanveidiigi un sistemaatiski tiek izniicinaatas. Taapat kaa mediciinas iestaades.Taapat kaa neskaitaami ra'zojo'si uz'neemumi pa 'siem gadiem. Ja kaads veel nezin, tad varu pastaastiit kas tas ir. Tas ir GENOCIIDS pret latvie'su tautu.'Sis genociids izniicina tautu daudz efektiigaak, kaa kar's. Nekad veel latvie'su tauta nav taa gaajusi mazumaa, kaa tagad. Un visneticamaakais 'sajaa procesaa ir tas, ka vajag tikai raiit genociidam vajadziigo sisteemu un taalaak jau viss nnotiek ar pa'sas tautas rokaam. Pati tauta darbojas lai sevi izniicinaatu. Pati tauta balsojot atbalsta 'so sevis izniicinaa'sanu. Tautie'si pa'si par labu samaksu viens otram staasta un pieraada, cik vajadziiga un pareiza ir 'sii sevis izniicinaa'sana. Un pa'si tautie'si katru gadu samet naudu, lai uztureetu 'so sev naidiigo sisteemu.
???
?
Varat nosaukt kaut vienu "patieso līderi"???
 • 1
 • 0
Enģeļa viesis
E
Protams, ka pati tauta, jo varianti ir vienmēr. Kaut nomirt godīgi cīnoties un darbojoties par labu savējiem. Šobrīd dēļ tā, ka Latvijas tauta nesarunājas , nepieņem produktīvus lēmumus, nesargā savus patiesos līderus - rezultāts ir atbilstošs!
 • 5
 • 0
EA Benjamiņš
E
Tā ka dzīvoju laukos un joprojām skaldu skalus, lai iekurinātu savu krāsniņu, esmu vienis prātis ar savien kaimiņiem, ka Padomijas laiki (ar visām problēmām) bija latviešiem labvēlīgāki, ka mūsdienu Levita-Kariņa mīlestības kombināts Rigā. Latvijas lauki reiz bija latviešu tautas kultūras un bērnu šūpulis, bet šodien vairs bedre Rīgas atkritumiem. Skat Ogre- Sigulda un tām līdzīgas ar talku puderētas šūplādes ārzemju latviešu un sveštautu tūristiem par prieku. Ir grūti salabt ar faktu, ka gandrīz pēc 30 tā sauktiem ‘neatkarības’ gadiem, latviešu pašlepnumam ir jāmeklē atrisinājums alkohola pudelē un ir jāklausās Rīgas seklos morāliskos pamācījumos un jāskatās grandiozos Nato militaros manevros, nevis sarunāt tikšanos meža brāļu pulciņā.
Enģeļa viesis
E
Šobrīd pret Latvijas tautu tiek vērstas ar statistiku pieradāms kvalitatīvs un kvantitatīvs genocīds. Ekonomika Padomju Latvijā bija 10 reizes attīstītāka. Šobrīd Latvija izmirst. Un ir tie kas šo genocīdu veic!
 • 13
 • 9
Enģeļa viesis
E
Piekrītu!
 • 9
 • 7
Vecsčekists>Benjamiņš
V
Vai esi arī sapratis, ka 1947. gada deportācijas bija tikai un vienīgi "meža-brāļu pulciņa" darbības rezultāts? (Josifs "nogrieza" meža apgādi ar pārtiku)... .
 • 2
 • 16
redz>Benjamiņš
r
Tevis rakstītais-skaidrs piemērs okupācijas seku paliekām LV. Ja no tām netikt vaļā-nekad nekas nemainīsies.
 • 7
 • 10
Ha
H
Saeima ir věletăju spogulis. Te dażiem nepatïk paskatïties uz sevi spogulī.
tādi esam
t
Nevajag vainot spoguli un valsti, ja pašiem ģīmis šķībs.
 • 4
 • 3
palabošu ja drīkst:
p
toties pēc tam ļoti patīk nākt te un raudāt par to ko paši izdarījuši...ka visi citi slikti-redz, bet viņi tie labie.....
 • 13
 • 1
palabošu ja drīkst:
p
ne dažiem, bet lielākai daļai nepatīk atbildēt par savu rīcību-par to ko paši ievēl....
 • 11
 • 2
Marius
M
Vēlētājs jau 20 gadus ievēlē mazāko ļaunumu-tad ar mazākais ļaunums valda. ja ieveletu lielako ļaunumu-valditu vel lielāks ļaunums...
Rems
R
Skaidrs ir viens: Bez plašu visdažādāko sabiedrības slāņu iesaistes valsts un pašvaldību politikas veidošanā nekādu būtisku pārmaiņu nebūs ne reģionos-lai kā tos reformētu-ne valstī kopumā. Ir jāiet un jādarbojās politikā:tas ir-jācīnās...ne jāskaitās partija un jāgaida amati un algas....Bez politiskās darbības nekad nekas nemainīsies.
Robis>Rems
R
Es tos cīnītājus te LV varu saskaitīt uz abu roku pirkstiem: Linards Grantiņš, Ziedonis Purvs, sociologs Mežs....cik vēl?????Es vairāk nezinu....Varbūt ka ir vēl...tikai tad klusē...Tad jau tie nav cīnītāji...
 • 9
 • 2
he-hee to Rems
h
Kas tad tur iesaistīsies tajā politikā cīnīties? Te jau netā skaidri redzams-pilns ar muldētājiem..Cīnitāju te nav...Tos visus aizsūtija uz GULAG....
 • 9
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kazāks sargās Rimšēviča paražas(22)

Ilmāra Rimšēviča un viņa drošības naudas iemaksātāja Andra Kreislera copes partnera Mārtiņa Kazāka virzīšana Latvijas Bankas prezidenta amatam parāda, ka skaļā Rimšēviča kukuļņemšanas lieta ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē