Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Geitss: Kriptovalūtas veicina nāvi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Kaspars
K
Sabiedrība pirks šo bezvērtīgo ciparu kombināciju, kamēr būs cerība nopelnīt. Darījumi noteikti apsīks, jo vērtība par tukšu gaisu ir kļuvusi pārāk dārga, lai vēl cerētu būtiski nopelnīt. Bitkoina sākotnējā vērtība 0,03 eiro ir krietni loģiskāka par decembra 17000 eiro.
Logičeskijs
L
Bagātam ir vairāk iespēju būt noslepkavotam un aplaupītam, ja bagātība ir publiska, nevis anonīma.
debiļnijam
d
Visvairāk iespēju tikt noslepkavotam ir tādam, kas nedomā, izvēloties kompānijas. Viens pudeles brāļa sitiens ar ķeblīti un tu jau klauvē pie elles vārtiem, bet tavā kabatā esošā summa sitēju vispār neinteresē.
  • 2
  • 2
Vārds
V
Tā Bils Geits ir mēsls, kurš ir "elitē" un vēlas pārvaldīt sabiedrību, tad var pilnīgi droši pateikt, ka kriptovalūta ir labākais izgudrojums pēdējā laikā, jo samazina banku varu, kura kontrolē visu cilvēci.
mēsls Vārds, bidla
m
ir aizmirsis tikai to, ka, bēgot no banku varas, viņš nonāk bandītu varā. Bidla nevar nebūt debils, vai ne? Un nekād visu cilvēci bankas nekontrolē, rusdebilais komunisteli. Pēc bidlas madžiņa domām aizliegts viedoklis, bidla madžiņš piesaka bidlošovu ''Savienojums ir, bet nav.''
  • 4
  • 4
Lat
L
Kriptovalūtas ir tikai maksāšanas līdzeklis, tad jau arī USD veicina nāvi, jo vairums ieroču pasaulē tiek tirgots par USD. Nāvi veicina smēķu ražotāji nevis eiro par kuriem pērk smēķus.
deģnerātam kekso
d
tādi kā tavējie?
kekso
k
šādi teksti veicina degradāciju un smadzeņu maspēju ....

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Diena jautā

Vai veido uzkrājumus pensiju 3. līmenī?

Kopā nobalsojuši: 192

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē