Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Krievija vēlas, lai Vācija un Eiropa gāzes piegāžu jomā arī turpmāk būtu atkarīga no Maskavas, norādīja bijušais NATO ģenerālsekretārs, brīdinot, ka Krievija cenšas izjaukt Eiropas un transatlantisko vienotību

Rasmusens: Nord Stream 2 ir posts visai ES

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
TrollisJT
T
Vācieši ļoti labi saprot, ka visi, kas vēlas samazināt Vācijas ekonomiku , ir Vācijas stratēģiskie pretinieki. Putins pārdod Vācijai lētu gāzi un vācu ekonomiku stimulē. Putins rīkojas pretēji ASV un UK interesēm, kuras vēlas Vāciju padarīt par absolūti karot nespējīgu valsti. Ja godīgi - ir sava loģika... .
Apderss Migla Rasmuss Sens
A
Rrrrrrrrr Pūtinf fuj Kremlis vauvau Krievija pē Amīšu gomoseki labi Vašingtonas gāze smaržīga
TrollisJT
T
ka vācu bizness pieņems racionālu lēmumu un politiskie jampampiņi būs spiesti ar to samierināties.
Ass
A
Šis algu Vašingtonā saņēmušais āksts skaitīt mak?Eiropas un transatlntiska vienošanās ir balstita uz sankcijām kuras jebkura brīdi aizokeāna “partneris” var paplašināt (atcelšana pat netiek apspriesta).Ka biznesa “partnerim” ASV ir izdevīgi ES pārdot dārgu gāzi,jo dārgāka gāze jo dārgāka dzīve un produkcija,attiecīgi dzīves līmenis zemāks,bet konkurētspēja mazāka .Palukojoties uz Latvijas “neatkarības” sasniegumiem ir skaidrs ka domāt paši vairs nemākam ,bet klanīties un pastalas to esam apguvusi perfekti.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ilgstošas sāpes var izrādīties vēzis(1)

Ne visi mediķi ir tik zinoši, lai uzreiz pamanītu ļaundabīgas kaulu slimības, intervijā Baibai Krastiņai atzīst Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas ārsts Lauris Repša.

Muti ciet!(8)

Smīdina un vienlaikus arī skumdina ziņa, ka Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, kas paredzētas 29. augustā, vēlēšanu iecirkņos obligāti būšot jālieto mutes un deguna aizsegs. Tā to iecerējusi Centrālā v...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē