Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +23 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 12. jūlijs
Indriķis, Ints, Namejs

Citi

FOTO: Livonia regbistes starptautiskā turnīrā Portugālē sasniedz pusfinālu

Pagājušajā nedēļas nogalē Portugālē sekmīgi nospēlēja un panākumu guva “LSPA/Livonia” sieviešu regbija komanda, kas Algarve’7 starptautiskajā regbija turnīrā sasniedza pusfinālu un ieguva 4. vietu. “Livonia” vīriešu komandai, neskatoties uz kopumā sekmīgu turnīru – četrām uzvarām sešās spēlēs, pavisam nedaudz pietrūka ļoti spēcīgā konkurencē līdz ceturtdaļfinālam, noslēdzot turnīru 10. vietā, informē RK “Livonia” pārstāvis Ivars Bācis.

FOTO: Atklātas Latvijā pirmās Treneru un Parasportistu akadēmijas

Lai uzlabotu Latvijas parasportistu sniegumu, kā arī padziļināti apmācītu esošos un topošos parasporta trenerus, Latvijas Paralimpiskā komiteja ar IKT pakalpojumu sniedzēja “Bite Latvija” atbalstu izveidojusi Latvijā pirmās Treneru un Parasportistu akadēmijas, kas tika atklātas 9. jūnijā, ikgadējā Latvijas čempionāta paravieglatlētikā laikā. Kā norāda Daiga Dadzīte, Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente, šādas akadēmijas ir daudzu Eiropas valstu prakse, sniedzot iespēju sasniegt augstākus rezultātus parasportā, taču līdz šim to izveidei Latvijā pietrūcis finansējums.

Futbola un basketbola federāciju pārstāvjus neievēlē LOK Izpildkomitejā

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālajā asamblejā otrdien tika ievēlēta jaunā LOK Izpildkomiteja, tajā neiekļūstot divu vadošo komandu sporta spēļu organizāciju Latvijas Futbola federācijas (LFF) un Latvijas Basketbola savienības (LBS) pārstāvjiem - attiecīgi Olafam Pulkam (JV) un Raimondam Vējonim.

FOTO: Livonia komandu duelī Latvijas čempionātā regbijā uzvar pirmā komanda

Svētdien Upesciema stadionā Latvijas čempionātā regbijā-15 vīriešiem RK “Livonia” komandu duelī, kā jau to varēja gaidīt, virsroku ņēma pirmā komanda “Baltic XL/Livonia”, kas ar 81:11 pārspēja otro komandu “Garkalne/Livonia”, tiekot pie trešās uzvaras tikpat spēlēs. Līdz ar spēli tika aizvadīts arī RK “Livonia” ģimeņu dienas pasākums, informē RK “Livonia” pārstāvis Ivars Bācis.

Lejnieks neturpinās darbu LOK

Līdzšinējais Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks neturpinās darbu LOK, otrdien organizācijas Ģenerālajā asamblejā paziņoja Lejnieks.

Vai LOK prezidenta amata kandidāti paši nodarbojas ar sportu?

Jau rīt, 4. jūnijā notiks Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas pārskata - vēlēšanu sesija, kurā uz četru gadu termiņu tiks ievēlēts jauns organizācijas prezidents un notiks arī ģenerālsekretāra vēlēšanas. Uz prestižo amatu ir pieci kandidāti - Jānis Reirs, Viesturs Koziols, Arnis Lagzdiņš, Raimonds Lazdiņš un Ansis Dāle.