Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -2 °C
Sniega pārslas
Sestdiena, 2. decembris
Sniedze, Meta

Citi

Latvijas pāris iekļūst pusfinālā Eiropas čempionātā U21 Standartdejās

Polijā notikušajā Eiropas čempionātā Standartdejās (ST) U21 grupai pusfinālā iekļuva un 11. vietu izcīnīja Latvijas pāris Hardi Vahtra un Karīna Kārkliņa, bet rīdzinieki Ernests Dimants un Marija Paščenko 49 pāru konkurencē uzrādīja līdzīgu rezultātu, ierindojoties tieši aiz pusfināla 13. vietā, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

FOTO: Komandu sporta spēļu halles kapsulas iemūrēšanas svētki

Piektdien, 20. oktobrī, svinīgā pasākumā tika nosvinēti SIA Latvijas Nacionālā sporta centra (LNSC) jaunās sporta ēkas – Komandu sporta spēļu halles – kapsulas iemūrēšanas svētki. Jaunās Komandu sporta spēļu halles atrašanās vietā – Kr. Barona ielā 99C, Rīgā, – tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Jaunā halle nodrošinās mūsdienīgu un kvalitatīvu infrastruktūru ar tehniskiem un funkcionāliem risinājumiem komandu sporta spēļu treniņiem un sacensībām nacionālā un starptautiskā mērogā.

SOK noraida Putina etniskās diskriminācijas apgalvojumus

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) piektdien noraidīja Krievijas prezidenta Vladimira Putina apsūdzības par SOK etnisko diskrimināciju pret Krievijas un Baltkrievijas sportistiem pirms 2024.gada Parīzes olimpiskajām spēlēm.

Latvijas pāris kļūst par Eiropas čempioniem Standartdejās jauniešiem

Nīderlandes pilsētā Roterdamā Eiropas čempionātā Standartdejās (ST) jauniešiem (16-18 gadi) par uzvarētājiem kļuvuši Latvijas dejotāji Ričards Krīviņš un Marija Golubeva, bet Klāvs Kokins un Karolina Keita Dimante bija pavisam tuvu pusfinālam, 51 pāra konkurencē iegūstot dalītu 14.-15. vietu, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Latvijas pārim sudrabs Eiropas čempionātā Latīņamerikas dejās profesionāļu divīzijā

Sestdien, 14. oktobrī, Vācijas pilsētā Leipcigā notikušajā Eiropas čempionātā Latīņamerikas (LA) dejās Pasaules Sporta deju federācijas (WDSF) izveidotajā profesionāļu divīzijā Latvijas sporta deju pāris Marts Smolko un Tīna Bazikina nopelnījuši sudraba medaļu, 19 pāru konkurencē izcīnot otro vietu, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

AlphaLane/Livonia spraigā cīņā bronzas spēlē Baltijas Top līgā regbijā piekāpjas Viļņas klubam

Sestdien, 14. oktobrī, lieliskajā un tai pat laikā pielijušā Upesciema stadionā mājinieki Garkalnes RK “AlphaLane/Livonia” Baltijas Top līgā mazajā finālā jeb spēlē par trešo vietu spraigā cīņā ar 20:27 piekāpās Viļņas “Geležinis Vilkas”, iegūstot ceturto vietu un aiz pašu pērn izcīnītās otrās vietas sasniedzot otro visu laiku labāko Latvijas komandas rezultātu šajā spēcīgajā Baltijas regbija līgā, informē RK “Livonia” pārstāvis Ivars Bācis.

Bijušais regbija izlases treneris Staņa: Mūs gaida ļoti aizraujošas spēles jau Pasaules kausa ceturtdaļfinālā

Šo sestdien Pasaules kausā regbijā, kas norisinās Francijā, astoņas labākās komandas turpinās cīņu par vienu no prestižākajām trofejām pasaulē, un, pateicoties Regbija kluba Livonia atbalstam sadarbībā ar Latvijas Regbija federāciju un Lietuvas Regbija federāciju, ir nodrošinātas translācijas Go3 Sports kanālā. Bijušais Latvijas izlases treneris Kristaps Staņa arī cītīgi seko līdzi notikumiem Pasaules kausā un dalās ar saviem iespaidiem un vērtējumu.

SOK diskvalificē Krievijas Olimpisko komiteju

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) ceturtdien piemēroja Krievijas Olimpiskajai komitejai (ROC) diskvalifikāciju, kas stājusies spēkā līdz ar lēmuma pieņemšanas brīdi.

Vērtē atzinīgi, bet jāveic uzlabojumi

Baltijas čempionātā regbijā-15 septīto vietu ieguvušie Garkalnes Regbija kluba Sporta Punkts/Livonia pārstāvji atzinīgi vērtē šī čempionāta izveidošanu, bet norāda arī uz nepilnībām, kas nākotne būtu jānovērš, informē RK Livonia pārstāvis Ivars Bācis.