Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā 0 °C
Apmācies
Trešdiena, 21. februāris
Eleonora, Ariadne

Citi

Latviešiem medaļu birums un kopvērtējuma tituls pasaules skeitborda čempionātā

Latvijas pārstāvji lieliski nostartējuši ASV notikušajā pasaules čempionātā skeitbordā, izcīnot daudzas medaļas un uzvaras individuālajās disciplīnās, kā arī kopvērtējumā vīriešu konkurencē daudzkārtējam pasaules čempionam Jānim Kuzminam pievienojot vēl vienu titulu, bet Gustavam Gailītim izcīnot sudraba medaļu. Sievietēm kopvērtējumā trešā bija Endija Līga Rūja, informē sportistu pārstāvis Ivars Bācis.

Ar mērķi labot valsts rekordu © DIENA

Pacīnīties par augstu vietu nebūs reāli – pirms svētdien Rīgā paredzētā pirmā pasaules skriešanas čempionāta (PČ) sarunā ar Dienu atzina Latvijas rekordists piecu, 10 kilometru un pusmaratona skrējienā šosejā Dmitrijs Serjogins. PČ viņš startēs pusmaratona distancē.

Pasaules ceturtdaļfināla pāri uzvar pieaugušajiem reitinga turnīrā sporta dejās Zelta rudens

Pagājušā nedēļas nogalē Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, kur martā tika aizvadīts Latvijas čempionāts Latīņamerikas (LA) dejās, divas dienas norisinājās krāšņās starptautiskās sporta deju sacensības “Zelta rudens”, ko augstā kvalitātē sarīkoja Deju centrs “Spektrs” un SDK “Stars” ar Aigaru Svaru un Loretu Vainovsku. Daļa no sacensībām vienlaikus bija arī reitinga sacensības “Lielais Rudens reitings”. Dažādās vecuma grupās Standartdejās (ST) un LA dejās divu dienu garumā sacentās dejotāji no četrām valstīm, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

FOTO: Rīgas Rudens sporta diena 2023

Pagājušo sestdien, 23. septembrī, aktīvās atpūtas parka daļā Lucavsalā norisinājās Rīgas domes Izglītības, Kultūras un sporta departamenta atbalstītais pasākums Rīgas Rudens sporta diena 2023, kur, spītējot lietum, izklaides pasākumu mīļotāji un sportisko nodarbju cienītāji kuplā skaitā dienas garumā bez maksas varēja izbaudīt un iesaistīties daudzās un dažādās sportiskās un aizraujošās aktivitātēs, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

FOTO: Patriotiskais Lāčplēšu kross Mežaparkā

Šo svētdien, 24. septembrī, Mežaparkā devīto gadu pēc kārtas norisinājās biedrības Piedzīvojumu sacensību apvienība sadarbībā ar Rīgas domi un SIA Rīgas meži rīkotais patriotiskais taku un tematisko šķēršļu skrējiens Lāčplēšu kross, kas bija visai kupli apmeklēts, jo visās distancēs kopā startēja nepilns tūkstotis dalībnieku. Labākos rezultātus sasniedza titulēti skrējēji un valsts čempionātu medaļnieki.

Latvijas pāris kļūst par pasaules čempioniem jauniešiem Standartdejās

Lielisku panākumu guvuši Latvijas vicečempioni no Rīgas Ričards Krīviņš un Marija Golubeva, kuri sestdien Ungārijas pilsētā Šombateli uzvarējuši pasaules čempionātā Standartdejās (ST) jauniešiem (16-18 g.), informē Latvijas Sporta deju federācijas (LSDF) preses sekretārs Ivars Bācis.

Vairāk nekā 70 Latvijas sporta un fitnesa klubi sestdien piedāvās bezmaksas treniņus

23. septembrī Eiropas mēroga kampaņas #BEACTIVE DAY ietvaros Latvijas Veselības un Fitnesa asociācija (LVFA) aicina iedzīvotājus pievērsties aktīvākam un veselīgākam dzīvesveidam, tādēļ šajā dienā vairāk nekā 70 Latvijas sporta un fitnesa klubi atver savas durvis un piedāvā bezmaksas nodarbības un sertificēta trenera konsultācijas par pareizu vingrojumu izpildi, veselīgu dzīvesveidu un citiem interesējošiem jautājumiem.