Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -1 °C
Apmācies
Trešdiena, 8. februāris
Aldona, Česlavs

Citi

Mākslas vingrotāja Polstjanaja atteikusies pārstāvēt Latviju

Mākslas vingrotāja Jeļizaveta Polstjanaja atteikusies pārstāvēt Latviju, un nav zināms, vai sportiste kādreiz vispār startēs zem sarkanbaltsarkanā karoga, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Vingrošanas federācijas (LVF) ģenerālsekretāre Natālija Prokofjeva.

Sākas cīņa par godalgotām vietām šaha festivālā RTU Open 2022

Ar Lietuvas olimpiskās izlases dalībnieka Tomas Laurušas uzvaru ātrspēles un ātrā šaha turnīrā sācies viens no Ziemeļeiropas lielākajiem šaha notikumiem RTU Open 2022, kas starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā līdz 21. augustam pulcēs šaha lielmeistarus, jaunos talantus un entuziastus.

Neretnieks pasaules čempionātu noslēdz 34.vietā

Latvijas vadošais konkūra duets Kristaps Nerenieks ar zirgu Valūru vēlā piektdienas vakarā pasaules čempionātu noslēdza 34.vietā. Trešajā kvalifikācijā, kas vienlaikus bija arī komandu fināls un komandu kvalifikācija Parīzes olimpiskajām spelēm, uzvaru izcīnīja Zviedrijas komanda.

Neretnieks aizvada pirmo pasaules čempionāta kvalifikāciju

Konkūrists Kristaps Neretnieks ar zirgu Valour Herningā, Dānijā veiksmīgi aizvadījuši pirmo ECCO FEI pasaules čempionāta kvalifikāciju. Latvijas duets pēc pirmās dienas ieguva 4.83 punktus un saglabā labas izredzes cīnīties par augstāku vietu čempionāta turpinājumā. Šobrīd Neretnieks ierindojas 50-tajā pozīcijā.