Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Citi

Aktīvisti mudina SOK nerīkot 2022.gada ziemas olimpiskās spēles Pekinā

Vairāk nekā 160 cilvēktiesību aizsardzības organizāciju kopīgā vēstulē Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) priekšsēdētājam mudinājušas komiteju pārskatīt lēmumu par 2022.gada ziemas olimpisko spēļu rīkošanu Pekinai, ņemot vērā situāciju Ķīnā cilvēktiesību jomā.

PČ florbolā pārcelts uz nākamo gadu

Šī gada decembrī Somijā plānotais pasaules čempionāts florbolā ir pārcelts uz nākamo gadu, pirmdien paziņoja Starptautiskā Florbola federācija (IFF).

Zigurds Lanka pēc 27 gadu pārtraukuma kļūst par Latvijas čempionu šahā © DIENA

Latvijas čempionāts šahā notiek kopš 1924. gada, kad to pirmo un vienīgo reizi uzvarēja Hermanis Matisons. Pagājušajā nedēļā Rīgā noslēdzās 2020. gada čempionāts, kur par uzvarētāju pēc 27 gadu pārtraukuma kļuva lielmeistars Zigurds Lanka no Baldones. Šāds pārtraukums starp čempiona tituliem ir jauns rekords Latvijas šaha vēsturē.

FOTO: Sācies Latvijas šaha čempionāts © DIENA

Pēdējos gados bija ierasts, ka Latvijas spēcīgākais šahists un šahiste tiek noskaidroti pirms vasaras iestāšanās, tomēr šogad Covid-19 ieviesa izmaiņas visā šaha pasaulē, šahistus novirzot no klātienes turnīriem uz internetu.

Florbola turnīrā Latvian Open 2020 triumfē mājinieki

Noslēdzies tradicionālais pirmssezonas pārbaudes turnīrs florbolā Latvian Open 2020, kas jau četrpadsmito reizi augusta nogalē norisinājās Valmierā un Kocēnos. Vīriešu Elites grupas uzvarētāju titulu otro reizi pēc kārtas ieguva mājinieki FBK Valmiera, sieviešu Elites grupas čempionu trofeju pēc trīs gadu pauzes atguva Kocēnu Rubene, bet vīriešu Open kategorijā spēcīgākie izrādījās viesi no Kurzemes - FK Kuldīga, vēsta Latvijas Florbola savienība.

FOTO: Latvijas sportisti izcīna bronzas medaļas Eiropas čempionātā rogainingā

Ar Igaunijas sportistu triumfu Engures novadā noslēdzās 16. Eiropas čempionāts rogainingā, kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts. No 247 komandām 24 stundu sacensībās labāko rezultātu uzrādīja La Sportiva no Igaunijas, bet bronzas medaļa absolūtajā vērtējumā tika latviešiem Zigmundam Bīberam un Albertam Jasānam no komandas Laid mums tur laimē diet, vēsta organizatori.

Kriketa komandas kapteinis: Kriketam Latvijā ir perspektīvas(9)

Krikets Latvijā ir salīdzinoši mazpazīstams , bet demokrātisks sporta veids, kuru nereti pielīdzinām beisbolam, taču realitātē to pie mums spēlē vairāk nekā piecpadsmit gadus. Kādas ir šī sporta veida attīstības iespējas Latvijā, cik populārs tas ir un kas nepieciešams, lai to apgūtu, stāsta Biznesa augstskolas Turība kriketa komandas kapteinis Jašvants Džaisvals