Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -3 °C
Apmācies
Pirmdiena, 28. novembris
Rita, Olita, Vita

Citi

Pirmais Eiropas čempionāts kroketā sievietēm norisināsies Latvijā

No 30. jūnija līdz 3. jūlijam norisināsies Eiropas vēsturē pirmais Eiropas golfa kroketa (GC) čempionāts sievietēm. Čempionātu rīko Latvijas Kroketa federācija sadarbībā ar Pasaules Kroketa federāciju. Spēles tiks aizvadītas kopumā uz četriem kroketa laukumiem Ikšķiles kroketa klubā (IKK) un SIG-LIG kroketa klubā Siguldā.

Latvijas pāris tuvu Eiropas kausa pusfinālam Latīņamerikas dejās

Rumānijā notikušajā Eiropas kausā Latīņamerikas (LA) dejās Latvijas dejotāji Artūrs Freimanis un Aliaksandra Kotava 25 pāru konkurencē ieguva 14.vietu, pavisam maz pietrūkstot līdz pusfināla divpadsmitniekam, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Abi Latvijas pāri sasniedz ceturtdaļfinālu Eiropas čempionātā Standartdejās

Nedēļas nogalē Bukarestē (Rumānija) notikušajā Eiropas čempionātā Standartdejās (ST) sekmīgi nostartējuši abi Latvijas pāri, sasniedzot ceturtdaļfinālu jeb iekļūstot labāko 24 dalībnieku vidū. Romāns Dobrecovs ar Violetu Ļevčenko 54 pāru konkurencē ieguva 17.vietu, bet rīdzinieks Andrejs Griņēvičs ar Kornēliju Dobrovoļskiti ierindojās 22.vietā, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Metienu izpildījums pieviļ Latvijas kērlingistes PČ junioriem, zaudējot Korejai

Šodien, 18.maijā pirmajā dienas spēlē Latvijas meiteņu izlase pasaules čempionātā kērlingā junioriem A divīzijā Jenšēpingā, Zviedrijā tikās ar Koreju. Pēc nesekmīgā spēles sākuma Latvijas izlasei tā arī neizdevās atgūties, pirmo reizi čempionātā piedzīvojot zaudējumu ar 2:8. Vakarā mūsu meitenēm pretim stāsies Skotija.

Latvijas sporta deju pāriem panākumi un uzvara komandu sacensībās Blekpūlā

Ar panākumiem no The Open starptautiskajām sporta deju sacensībām, kas norisinājās Anglijas pilsētā Blekpūlā, atgriezušies Latvijas dejotāji. Šajās prestižajās sporta deju sacensībās vairāki Latvijas pāri sasniedza finālu, kā arī ieguva godalgotas vietas, tajā skaitā arī uzvaras, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivar Bācis.

Latvijas regbisti spēļu ciklu noslēdz ar zaudējumu Prāgā © DIENA

Intensīvo trīs spēļu ciklu Latvijas regbija valstsvienība sestdien pabeidza ar izbraukuma zaudējumu Čehijā (17:54). Tā komandai bija pēdējā spēle Eiropas čempionāta 1. konferences Ziemeļu divīzijā, jo rudenī pret Ungāriju paredzēto cīņu pārcelt uz pavasari neizdevās. Tā kā latvieši nepretendēja uz pirmo vietu grupā, šis "robs" paliks neaizlāpīts, jo nākamajā ciklā mainīsies izspēles kārtība un divīzijas tiks apvienotas.