Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Bukmeikeru ticamākais scenārijs: Briedis ar nokautu iekļūs Supersērijas finālā

Nedēļas nogalē, 15. jūnija vakarā, Mairis Briedis aizvadīs ļoti svarīgu boksa cīņu, Pasaules boksa Supersērijas pusfinālā tiekoties ar poli Kšištofu Glovacki, WBO čempionu. Briedis ir šīs cīņas favorīts, un sporta totalizatora Betsafe prognozes liecina, ka ticamākais cīņas iznākums ir Brieža uzvara ar nokautu, kamēr Briedim pēdējā laikā ierastākā uzvara pēc punktiem novērtēta kā mazāk iespējams notikums.

Jātnieks Neretnieks sper soli tuvāk Olimpiādei

Latvijas vadošais konkūrists Kristaps Neretnieks ar zirgu Moon Ray svētdien Polijā triumfēja Pasaules kausa četru zvaigžņu Grand Prix maršrutā, iegūstot olimpiskās kvalifikācijas punktus, gan pasaules reitinga punktus, ziņo Latvijas Jātnieku federācija (LJF).

Brieža un Glovacka cīņas uzvarētājs tiks arī pie WBC čempiona jostas

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis un polis Kšištofs Glovackis nākamnedēļ gaidāmajā Pasaules boksa supersērijas pusfinālā pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem) aizvadīs cīņu par prestižo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu, paziņojusi organizācija.

Brieža cīņu varēs vērot rekordliels skaits Latvijas iedzīvotāju(7)

Jau 15. jūnijā Mairis Briedis Pasaules boksa supersērijas pusfinālā spēkosies ar poļu cīkstoni Kšištofu Glovacki. Ikvienam interesentam, kam nav iespēju noskatīties cīņu klātienē Arēnā Rīga, oficiālais Pasaules boksa supersērijas TV partneris Baltijā - TVPlay Sports - piedāvā ekskluzīvu iespēju kļūt par daļu no lielā sporta notikuma, dzīvojot tam līdzi, kur, kā un kad skatītāji vēlas – TV ekrānā, datorā, planšetē vai telefonā.