Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Citi

Grigorjeva pēc neveiksmīgas izlozes zaudē jau pirmajā olimpiskajā duelī, bet cīnīsies par bronzu © DIENA

Latvijas labākā brīvā stila cīkstone Anastasija Grigorjeva savā pirmajā Tokijas olimpisko spēļu cīņā svara kategorijā līdz 62 kilogramiem otrdien ar rezultātu 0:8 piekāpās galvenajai favorītei Aislu Tinibekovai no Kirgizstānas. Tomēr vēlāk Tinibekova ļoti pārliecinoši sasniedza sacensību finālu, kas Grigorjevai trešdien ļaus sacensties gandarījuma turnīrā, kurā iespējams iegūt bronzas medaļu.

Gatavojas visgrūtākajam © DIENA

Cita pasaule olimpiskajās spēlēs atklājas, paverot jāšanas sporta sacensību priekškaru. Pirmo reizi kopš neatkarības atjaunošanas šajā tradīcijām bagātajā sporta veidā būs pārstāvēta arī Latvija – Kristaps Neretnieks ar zirgu Valour gatavs cīnīties par vietu konkūra jeb šķēršļu pārvarēšanas sacensību finālā. "Ja tas izdosies, finālā iespējams ir viss. Galvenais, līdz tam tikt,: sarunā ar laikrakstu Diena norādīja Neretnieks. Kvalifikācijas sacensībās otrdien pulksten 13.50 pēc Latvijas laika 75 zirgi kopā ar jātniekiem cīnīsies par 30 vietām dienu vēlāk paredzētajā finālā.

Baltkrievijas sprintere Cimanouska lūgusi politisko patvērumu Polijā

Baltkrievijas olimpiskās izlases dalībniece, sprintere Kristīna Cimanouska, kas svētdien atteicās sēsties lidmašīnā uz Baltkrieviju, iesniegusi dokumentus politiskā patvēruma saņemšanai Polijā, paziņojis Baltkrievjas Sporta solidaritātes fonda pārstāvis Aleksandrs Oļeikins.

Suharevs izcīna sesto vietu olimpiskajās spēlēs © DIENA

Latvijas svarcēlājs Ritvars Suharevs sestdien ar paceltiem 358 kilogramiem izcīnīja sesto vietu Tokijas olimpiskajās spēlēs svara kategorijā līdz 81 kilogramam. Šis ir Latvijas otrais līdz šim augstākais rezultāts šajā Olimpiādē.

Jānovēl izturība! © DIENA

Gara, plaša un prasīga ir olimpiskā riteņbraukšanas krosa (BMX) trase, kurā jau ceturtdien ceļu uz pusfinālu sāks arī divi cēsnieki Vineta Pētersone un Helvijs Babris. Viņiem Tokijā jāiekāpj lielās kurpēs, jo šajā disciplīnā par divkārtēju olimpisko čempionu kļuvis nu jau karjeru beigušais Māris Štrombergs.