Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -3 °C
Sniega pārslas
Otrdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs

Citi

FOTO: Olimpietis Nakoņečnijs ar ģimeni Rīgā atklāj jaunu un modernu peldēšanas apmācību centru

Svētdien, 10. septembrī, pludmales sporta un atpūtas centrā Palms Beach Club, kas atrodas netālu no Starptautiskās lidostas Rīga pie Ulmaņa gatves pārvada (Mūkupurva iela 1c), olimpietis Ruslans Nakoņečnijs ar ģimeni pozitīvā un svinīgā gaisotnē oficiāli atklāja peldēšanas apmācību centru SWIM Baltic, kas būs pieejams gan aktīvā dzīvesveida piekritējiem, gan profesionāļiem. Peldēšanas prasmes tur varēs apgūt arī bērni.

Ar rūgtuma piegaršu © DIENA

Mājās dodos nevis kā uzvarētājs un ne arī kā zaudētājs, bet ar lielu motivāciju un mācību – pēc starta pasaules čempionātā (PČ) Rijādā Latvijas Svarcelšanas federācijas mājaslapā citēts Ritvars Suharevs. Svara kategorijā līdz 73 kilogramiem Suharevs ieguva mazo bronzas medaļu raušanas disciplīnā, bet summā palika bez rezultāta, jo visi trīs mēģinājumi grūšanā bija nesekmīgi.

RK Livonia vadītājs Zuments: Regbijs ir fantastisks, tāpēc cenšamies to popularizēt

Pagājušo piektdien, 8. septembrī, Stade de France arēnā Parīzē sākās Pasaules kausa finālturnīrs regbijā. Pateicoties Regbija kluba Livonia atbalstam sadarbībā ar Latvijas Regbija federāciju un Lietuvas Regbija federāciju, ir nodrošinātas translācijas Go3 Sporta kanālā, lai vienu no prestižākajiem sporta notikumiem pasaulē varētu vērot arī regbija interesenti Latvijā un Lietuvā. RK Livonia vadītājs Zuments uzskata, ka regbijs ir fantastisks sporta veids, kam Latvijā tiek veltīta nepelnīti trūcīga uzmanīga, tāpēc Livonia cenšas vērst par labu situāciju ne tikai ar sportiskiem rezultātiem un atbalstu federācijai, bet arī popularizējot šo sporta veidu masu medijos.

Dobrecovs/Ļevčenko Eiropas kausā Standartdejās iekļūst desmitniekā

Latvijas vicečempioni Romāns Dobrecovs un Violeta Ļevčenko pagājušajā nedēļas nogalē Rumānijas pilsētā Timišoarā notikušajā Eiropas kausā Standartdejās (ST) iekļuva pusfinālā un izcīnīja desmito vietu, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Kaparkalējai uzvara, Švaukstam 2. vieta Pasaules kausa posmā rollerslēpošanas sprintā junioriem Itālijā

Pasaules junioru čempione rollerslēpošanas sprintā Linda Kaparkalēja un finālists Silvestrs Švauksts (abi Madona) ar lielisku startu parūpējās, lai arī otrajā dienā Latvijai būtu uzvara un godalgota vieta Itālijā notiekošajā Pasaules kausa posmā. Kaparkalēja bija ātrāka par visām konkurentēm un svinēja uzvaru 200m sprintā brīvajā stilā, bet Švauksts piekāpās tikai spēcīgajam zviedram un izcīnīja otro vietu šajā specifiskajā rollereslēpošanas sprintā, informē Latvijas Slēpošanas federācijas pārstāvis Ivars Bācis.

Livonia pārspēj Geležinas Vilkas un nodrošina vietu Baltijas Top līgas pusfinālā

Svētdien, 10. septembrī, Upesciema stadionā notikušajā Baltijas Top līgas spēlē regbijā mājinieki AlphaLane/Livonia, parādot ļoti labu sniegumu, ar 35:21 pārspēja vienu no vadošajām šīs līgas komandām Viļņas Geležinis Vilkas, izcīnot piekto uzvaru sešās spēlēs un jau simtprocentīgi nodrošinot vietu pusfinālā, informē RK Livonia pārstāvis Ivars Bācis.

Latvijas daiļslidotājas pošas uz Speciālo olimpiādi. Kā attīstīsies pielāgotais sports?

Divas jaunas Latvijas daiļslidotājas – Ornella Dančenko un Agata Miščenkova – šobrīd pilnveido prasmes, lai kandidētu dalībai pasaules Speciālajā olimpiādē, kas pulcē cilvēkus ar mentālās veselības problēmām. Meitenes atbalsta ģimenes, piesaistīta arī sponsoru palīdzība, bet novecojusī sporta organizācijas sistēma joprojām apvieno visai atšķirīgus sporta virzienus cilvēkiem ar invaliditāti – Speciālo olimpiādi un Paralimpiskās spēles.

Livonieši Baltijas Top līgā pārspēj Ažuolas un sper platu soli pretī pusfinālam

Sestdien Garkalnes RK AlphaLane/ Livonia Kauņā notikušajā Baltijas Top līgas spēlē regbijā izcīnīja svarīgu uzvaru pār pagājušā gada regulārā čempionāta pirmās vietas ieguvējiem Ažuolas 36:16, tiekot jau pie ceturtā panākuma šajā sezonā un sperot platu soli pretī iekļūšanai labāko četriniekā jeb pusfinālā, informē Garkalnes RK Livonia pārstāvis Ivars Bācis.