Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus
Rīgā +16 °C
Smidzinošs lietus
Sestdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Citi

Siguldas akvatlona noslēgumā notiks muzikālo triatlonistu koncerts

Sestdien, 22. aprīlī sesto reizi risināsies Siguldas akvatlons, kurā apvienota peldēšana Siguldas Sporta centra peldbaseinā un skriešana Siguldas Sporta centra stadionā. Īpašs pārsteigums sagatavots sacensību noslēgumā, kad plkst. 18:00 Siguldas koncertzālē Baltais flīģelis apbalvošanas ceremonijas laikā gaidāms muzikālāko triatlonistu koncerts.

Atgādināt par latviešiem © DIENA

Pavēruši Baltijas līgas finālčetrinieka durvis pēc vairāku gadu pārtraukuma, Dobeles Tenax handbolisti Pelvā negrasās palikt skatītāju lomā.

Vējonis kliedē baumas, ka pretendē vadīt LOK

Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Raimonds Vējonis negrasās pretendēt uz Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta amatu, bet uzskata, ka no tā būtu jāatkāpjas Žoržam Tikmeram.

Aizdomu ēna par Tikmera sievas uzņēmumu un LOK sadarbību; viņš to sauc par nomelnošanas kampaņu

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidentam Žoržam Tikmeram intervijā ar LTV raidījumu Sporta Studija tika uzdots jautājums par viņa sievu – bijušās un tagadējās – daļēji piederošu uzņēmumu sadarbību gan ar LOK, gan ar olimpiskajiem centriem. Tikmers komentēja, ka nekādus pārkāpumus nesaskata, vēsta portāls sportacentrs.com. Vēlāk sestdien gan Tikmers ar LOK sociālo tīklu starpniecību izplatījis paziņojumu, kurā notiekošo nodēvējis par "nomelnošanas kampaņu".

Bahs pauž nožēlu par Eiropas valstu kritiku SOK rekomendācijām

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs ceturtdien pauda nožēlu, ka vairākas Eiropas valstis kritizējušas komitejas rekomendācijas ļaut Krievijas un Baltkrievijas sportistiem atgriezties sacensību apritē kā neitrāliem atlētiem.