Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

FOTO: Latvijas sportisti izcīna bronzas medaļas Eiropas čempionātā rogainingā

Ar Igaunijas sportistu triumfu Engures novadā noslēdzās 16. Eiropas čempionāts rogainingā, kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts. No 247 komandām 24 stundu sacensībās labāko rezultātu uzrādīja La Sportiva no Igaunijas, bet bronzas medaļa absolūtajā vērtējumā tika latviešiem Zigmundam Bīberam un Albertam Jasānam no komandas Laid mums tur laimē diet, vēsta organizatori.

Kriketa komandas kapteinis: Kriketam Latvijā ir perspektīvas(9)

Krikets Latvijā ir salīdzinoši mazpazīstams , bet demokrātisks sporta veids, kuru nereti pielīdzinām beisbolam, taču realitātē to pie mums spēlē vairāk nekā piecpadsmit gadus. Kādas ir šī sporta veida attīstības iespējas Latvijā, cik populārs tas ir un kas nepieciešams, lai to apgūtu, stāsta Biznesa augstskolas Turība kriketa komandas kapteinis Jašvants Džaisvals

Paraolimpiskā čempione Dadzīte: Nāciet, pievienojieties!

Parasports ir tas pats sports, tikai ar "para", tomēr ilgu laiku sabiedrībā pastāvēja uzskats, ka tas ir kaut kas fiziski vieglāks, relaksētāks un prasa mazāk piepūles. Cilvēku izpratne un attieksme pret parasportu un tā nozīmi pakāpeniski ir mainījusies, te lielākais nopelns, manuprāt, ir pašiem parasportistiem un viņu izcilajiem sasniegumiem pasaulē. Tikai esot šajā vidē saprot, ka tā nav nekāda rehabilitācija – tas ir smags ikdienas darbs, stingrs treniņu grafiks un sīva konkurence. Tajā paša laikā tā ir arī kopā būšana, iedvesmojoši stāsti un gandarījums par rezultātiem. Turklāt tik plašas iespējas kā šobrīd, Latvijas parasportistiem nav bijušas nekad.

Madars Apse aicina atzīmēt Ventspils skeitparka 20 gadus

Sestdien, 1.augustā, pasaulē pazīstamais profesionālais skeiteris Madars Apse, par godu savas dzimtās pilsētas Ventspils skeitparka apaļajai jubilejai organizē sacensības, portālu Diena.lv informēja sportista pārstāvis Elvijs Lazdiņš.

Sportisti negatīva Covid-19 testa gadījumā drīkstēs ieceļot un uzreiz piedalīties sacensībās

Sportistiem ierodoties Latvijā no valstīm, uz kurām attiecināta pašizolācijas prasība, drīkstēs to neievērot, ja būs veikti divi Covid-19 testi un tie būs negatīvi - vienu būs jāveic vismaz trīs dienas pirms ierašanās, bet otru - dienu pēc atbraukšanas, paredz valdībā apstiprinātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Rīgā notiks cīņu turnīrs Ghetto Fight 2020(1)

8. augustā sporta kompleksā Grīziņkalnā notiks cīņu turnīrs Ghetto Fight 2020. Cīņas šoreiz tiks aizvadītas pēc boksa, kikboksa un MMA noteikumiem, Latvijas labākajiem cīņu meistariem samērojot spēkus ar sportistiem no Lietuvas, Igaunijas un Uzbekistānas, portālu Diena.lv informēja turnīra organizatori.