Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Latvija atgriežas ceturtdaļfinālā Eiropas čempionātā Latīņamerikas dejās

Savus labākos rezultātus Eiropas čempionātos uzrādījuši abi vadošie Latvijas pāri Latīņamerikas (LA) dejās. Ungārijas pilsētā Debrecenā Maksims Kravčenko un Paula Kukute ieguva 23.vietu, pēc trīs gadu pārtraukuma Latviju atkal ievedot ceturtdaļfinālā, bet Artūrs Freimanis ar Marinu Tulpu 63 pāru konkurencē ieņēma 32.vietu, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis. Tikmēr trešo reizi par Eiropas čempioniem kļuva Krievijas dejotāji Armēns Caturjans un Svetlana Gudino.

Latvijas sporta deju pārim sudrabs pasaules čempionātā

Pasaules sporta deju federācijas (WDSF) profesionāļu divīzijas pasaules čempionātā Latīņamerikas (LA) dejās, kas norisinājās Ķīnā, 35 pāru konkurencē spraigā cīņā ar mājiniekiem otro vietu izcīnīja Marts Smolko un Tīna Bazikina. Ļoti pārliecinošu uzvaru svinēja nesen uz profesionāļu divīziju pārgājušie Gabriele Gofredo un Anna Matuša no Moldovas, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Ar jaunu elpu jātiek finālturnīrā © DIENA

Divreiz palikuši soļa attālumā no Eiropas čempionāta finālturnīra, Latvijas volejbolisti šogad apņēmušies beidzot pārvarēt šo barjeru. Desmito gadu valstsvienībā spēlējošais Romāns Saušs ir pārliecināts, ka nokļūšana uz lielās skatuves var būt grūdiens pašmāju volejbola attīstībā, tāpēc svarīgi ir kvalitatīvi veikt visus priekšdarbus, lai sasniegtu finālturnīru. Pēc desmit gadu ilgās spēlēšanas Raimonda Vildes vadībā spēlētāji pagājušajā vasarā pieprasīja pārmaiņas komandas vadībā un šomēnes sākuši gatavošanos pazīstamā igauņu speciālista Avo Kēla vadībā. Pagājušā gada komandas modeļa kapteinis Saušs gan nelabprāt iedziļinās iepriekšējo gadu problēmās, bet ar cerīgu skatu veras nākotnē.

FOTO: Zāliens. Skrejceļš. Daugava © DIENA

Sporta karalis futbols un sporta karaliene vieglatlētika – galvenokārt tie saimniekos leģendārajā stadionā Daugava pēc renovācijas. Un Latvijas kultūras fenomens Deju svētki, protams, arī dažādos uzņemto pasākumu programmu. Nodot ekspluatācijā pēc renovācijas stadionu plānots jau 15. maijā. "Nevis plānots, bet tad arī nodosim. Nav variantu! Viss jau saskaņots," labo VSIA Kultūras un sporta centra "Daugavas stadions" valdes loceklis Elmārs Martinsons, kurš laipni izvadāja pa būvlaukumu.

Samoilovs/Šmēdiņš iekļūst Ķīnā notiekošā Pasaules kausa posma astotdaļfinālā

Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš piektdien pa tiešo iekļuva iekļuva Ķīnas pilsētā Sjameņā notiekošā Pasaules kausa četru zvaigžņu posma astotdaļfinālā, kamēr Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs cieta neveiksmi izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, dalību turnīrā noslēdzot dalītā 17.vietā.