Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

Jau astoto gadu norisināsies Rīgas Sporta nakts

Rīgas Sporta nakts šogad norisināsies 1.septembrī no plkst.15 līdz 22 pašā Rīgas centrā, Esplanādē. Rīgas sporta nakts organizatori aicina sporta federācijas, sporta un veselīga dzīvesveida orientētas organizācijas pieteikties, lai pastāstītu, parādītu un uzrunātu gan lielus, gan mazus pasākuma apmeklētājus pievērsties veselīgam dzīvesveidam.

Katram savs vājais punkts © DIENA

Visu trīs sportistu iekļūšana finālsacensībās un izcīnītā bronzas godalga stafetes sacensībās ļauj Latvijas Modernās pieccīņas federācijas (LMPF) vadībai kā veiksmīgu vērtēt Latvijas izlases dalību Eiropas čempionātā, kas nedēļas nogalē norisinājās Ungārijā. Organizācijas vadītājs Jānis Liepiņš sarunā ar laikrakstu Diena atzina, ka individuāli no katra atlēta varēja gaidīt arī vēl labāku sniegumu, tomēr gadu pirms olimpiskās kvalifikācijas sākuma skats ir cerīgs.

Bažas par sportistu drošību Tokijas olimpiskajās spēlēs © DIENA

Karstuma vilnim Japānā pieņemoties spēkā un vietām termometra stabiņam pakāpjoties pat virs 40 grādiem pēc Celsija skalas, izskanējušas bažas par olimpiešu drošību 2020. gadā Tokijā gaidāmajās olimpiskajās spēlēs, jo konkrētajos mēnešos šāds karstums Japānā nav retums, raksta The Guardian.

Usiks kļuvis par absolūto pasaules čempionu(2)

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks sestdien Maskavā pēc punktiem uzvarēja Muratu Gasijevu, kļūstot par Pasaules boksa supersērijas uzvarētāju un arī absolūto pasaules čempionu pirmajā smagajā svara kategorijā līdz 90,7 kilogramiem.

Briedim Maskavā paredz drošu uzvaru, Supersērijas finālā būs cīņa līdz pēdējam(2)

21. jūlija vakarā Mairis Briedis aizvadīs savas profesionālās boksa karjeras 25. cīņu, Maskavā sacenšoties ar francūzi Brendonu Delorjē. Sporta totalizators Betsafe par spīti ziņām par Brieža savainojumu uzskata latvieti par milzīgu šīs cīņas favorītu. Pavisam citāds bukmeikeru noskaņojums ir par tajā pašā vakarā gaidāmo Supersērijas finālu starp Oleksandru Usiku un Muratu Gasijevu – tajā tiek paredzēta līdzvērtīga cīņa.

Jātnieks Neretnieks gūst pasaules reitinga punktus Polijā

Latvijas vadošais konkūra jātnieks Kristaps Neretnieks no 11.-15.jūlijam ar četriem zirgiem La Cross, Cornet’s Spirit, Dynamo un Centrino startēja CSI3* sacensībās Polijā, Jakubovicē. Jātnieks ar visiem zirgiem ierindojās godalgotās vietās kādā no sacensību maršrutiem, vēsta Latvijas Jātnieku federācija.

Pļaviņš/Točs uzvar pasaules ranga līderus un sasniedz Gštādes piecu zvaigžņu turnīra ceturtdaļfinālu

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs piektdien Šveices pilsētā Gštādē notiekošā Pasaules kausa piecu zvaigžņu turnīra astotdaļfinālā uzvarēja pasaules ranga līderus Bartošu Losjaku un Pjotru Kantoru, iekļūst starp turnīra astoņiem labākajiem duetiem, kamēr Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs cieta zaudējumu, sacensības noslēdzot dalītā devītā vietā.