Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Citi

FOTO: Izveidota milzīga Maira Brieža roku skulptūra(3)

Lai apsveiktu rīdziniekus un pilsētas viesus Latvijas simtgadē, tirdzniecības centrs Domina Shopping ir izveidojis nebijušu pilsētvides objektu – divas četrus metrus augstas rokas, kas ir lielākā dabā apskatāmā un aptaustāmā roku skulptūra Latvijā. Roku pirksti simboliski rāda Latvijas abreviatūru "LV", un par to modeli kļuva Latvijas lepnums – bokseris Mairis Briedis, vēsta Domina Shopping pārstāvji.

Māsas viena otrai ceļā uz Tokiju © DIENA

Īsu brīdi piespiedu kārtā starptautiskās sacensībās startēja zem Vācijas karoga, bet nu viss sakārtots tā, kā tam būtu jābūt. Tekvondo cīkstones Inese un Jolanta Tarvidas regulāri gūst panākumus starptautiskās sacensībās un ir gatavas pāršķirt jaunu lappusi Latvijas tekvondo vēsturē. Vācijā dzīvojošās meitenes šajā nedēļas nogalē viesosies Latvijā, Jolantai arī piedaloties Riga Open sacensībās. Diena aicināja sportistes uz interviju telefoniski.

Nakts peldējumā Ķīpsalā mēģinās labot Ginesa rekordu 100x100m distancē

Eiropas Sporta nedēļa šajā nedēļas nogalē noslēgsies ar vairākiem nakts pasākumiem un mēģinājumu labot britiem piederošo Ginesa rekordu 100 x 100 metru peldējumā par godu Latvijas simtgadei. Vienlaicīgi astoņās Latvijas pilsētās piektdien, 28. septembrī, notiks Vislatvijas orientēšanās nakts, bet sestdien, 29. septembrī – #BeActive sporta un fitnesa nakts, tradicionālais Nakts brauciens par Brīvības ielu, bet Rīgā (RTU Ķīpsalas peldbaseinā), Daugavpilī, Rēzeknē un Ventspilī notiks Nakts peldējums un mēģinājums labot Ginesa rekordu 100 x 100 m peldējumā, kuram būs iespējams sekot tiešraidē Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Facebook lapas notikumu sadaļā.