Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Citi

Jaunais volejbola izlases treneris Avo Kēls gatavs atjaunot latviešu pārsvaru pār igauņiem © DIENA

Latvijas volejbola tradīcijas atjaunot gatavojas igaunis Āvo Kēls, kuram vēl labā atmiņā palicis mūsu volejbolistu pārspēks pār ziemeļu kaimiņiem. Pēc neatkarības gan krietni priekšā aizsteigušies igauņi, kuru valstsvienību deviņus gadus vadīja arī Kēls, aizvedot to līdz diviem Eiropas čempionāta finālturnīriem. Viņš ir apņēmības pilns to panākt arī ar Latvijas komandu.

Betsafe/Ulbroka florbolisti ar uzvaru sāk EuroFloorball turnīru

Latvijas čempione florbolā vīriem Betsafe/Ulbroka otrdien Valmierā EuroFloorball kausa izcīņas pirmajā mačā ar 8:5 (3:1, 1:1, 4:3) pārspēja iepriekšējās sezonas EuroFloorball Challenge turnīra uzvarētāju Budapeštas Phoenix Fireball no Ungārijas.

Koha ar lielisku sniegumu izcīna trešo Eiropas junioru čempiones titulu pēc kārtas

Latvijas vadošā svarcēlāja Rebeka Koha otrdien neatstāja konkurentēm cerības uz panākumu un ļoti pārliecinoši trešo gadu pēc kārtas triumfēja Eiropas junioru čempionātā U-20 vecuma grupā. Startējot svara kategorijā līdz 58 kilogramiem, raušanā Koha pacēla 98 kilogramus, bet grūšanā tika galā ar 115 kilogramiem, kas summā deva 213 kilogramu rezultātu. Kohai rezultatīvi bija pirmie pieci mēģinājumi, bet no sestā viņa atteicās.

Latvijas cīkstonis Skrīvers sper vēl vienu soli tuvāk UFC līgumam

Pagājušajās brīvdienās, 14. oktobrī, Kanādas pilsētā Monreālā, Latvijas labākais jauktās cīņas mākslas (MMA) cīkstonis Edgars Skrīvers (16-4) trīs raundu reitinga cīņā, ar dalītu tiesnešu lēmumu, uzveica mājinieku Ksavjēru Aluī (8-1), tādējādi pagarinot savu uzvaru sēriju un sperot soli tuvāk UFC (Ultimate Fighting Championship - pasaules lielākā jauktās cīņas mākslas pasākumu rīkotājkompānija) līgumam, informē portāls balticevents.info

Svarcēlājs Plēsnieks gatavs pirmajam startam kopš Rio © DIENA(1)

Labā noskaņojumā mērķtiecīgi pasaules čempionātam, kas novembra beigās un decembra sākumā notiks Anaheimā, gatavojas Latvijas vadošais svarcēlājs Artūrs Plēsnieks. Pleca operācijas dēļ viņš nozīmīgās starptautiskās sacensībās nav startējis kopš pērnajām olimpiskajām spēlēm Rio, un nu ir apņēmības pilns atgādināt par sevi. Viņpus Atlantijas okeāna viņš līdz šim sasniedzis labus rezultātus, un uz tādu tieksies arī šoreiz.