Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Citi

Grickeviča starptautiskās sacensībās uzstāda jaunu Latvijas rekordu frīdaivingā

Startējot starptautiskās sacensībās frīdaivingā (niršana dziļumā, aizturot elpu un neizmantojot elpošanas palīgierīces), kas norisinājās Ēģiptē, labākā Latvijas frīdaivere Beata Grickeviča uzstādīja jaunu Latvijas rekordu - 73 metri FIM disciplīnā (laižoties dzelmē ar rokām pa trosi), portālu Diena.lv informēja Grickevičas pārstāvētais sporta klubs Fitness ABC.

Brieža nākamais pretinieks Pasaules boksa supersērijā - Mikaeljans(3)

Latvijas vadošais bokseris Mairis Briedis Pasaules boksa supersērijas nākamās sezonas pirmajā cīņā jeb ceturtdaļfinālā tiksies ar Vācijas pārstāvi Noelu Mikaeljanu, kurš pazīstams arī ar uzvārdu Gevors, vēsta turnīra rīkotāji. Pašlaik 27 gadus vecais armēņu izcelsmes bokseris karjeras laikā 24 cīņās izcīnījis 23 uzvaras, desmit no tām gūstot ar nokautu. Tikmēr 33 gadus vecais Briedis 25 cīņās guvis 24 uzvaras, 18 gadījumos virsroku gūstot ar nokautu.

Rumjancevs apmierināts ar piekto vietu, atzinīgi vērtē izlases komandas biedrus © DIENA

Neizdevās atkārtot pērno sasniegumu, bet kopumā ar rezultātu ir apmierināts. Latvijas smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs pirms gada pasaules čempionātā Čehijā izcīnīja otro vietu, kas ir sportista augstvērtīgākais panākums līdzšinējā karjerā. Aizvadītajā nedēļas nogalē 32 gadus vecais Rumjancevs Portugālē palika piektais, izpildot Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) A sastāva prasības. Pirmdien sportists bija ceļā uz mājām, bet tur sanāks pabūt vien īsu brīdi, jo viņš saņēmis uzaicinājumu piedalīties komercmačos Maskavā. Sākotnēji plānotie sezonas starti ir beigušies, bet tomēr vēl vienu reizi būs jāpacīnās ar konkurentiem.

Baltijas Baso pēdu ultramaratonā pārspēts senākais trases rekords

Šā gada 25. augustā jau sesto gadu pēc kārtas Kurzemes jūrmalā notika Baltijas Baso pēdu ultramaratons, un šogad tika labots senākais trases rekords 34 kilometru distancē, portālu Diena.lv informēja Latvijas Baskāju skriešanas biedrība. Kopumā dalībnieki sacentās trīs distancēs – 53 kilometru, 34 kilometru un 11 kilometru –, garākajā no tām mērojot ceļu no Mazirbes līdz Rojai. Sacensību ietvaros basām kājām skrienošie dalībnieki tika vērtētā atsevišķā konkurencē. Savukārt tie, kas vēl nebija gatavi sacensību distances veikt basām pēdām, varēja skrējienā piedalīties sev ērtos apavos.

Latvijas jātniecēm godalgotas vietas sacīkstēs Polijā

Latvijas jātniecēm Kristīnei Eglei un Laurai Penelei veiksmīgas izrādījušās CSI2/CSI1/CSIYH1* sacensības Baltica Equestrian Summer Tour 2018 Polijā, portālu Diena.lv informēja Latvijas Jātnieku federācijas pārstāvji.