Pļaviņš/Točs izcīna otro uzvaru PK posmā Irānā

Jaunizveidotais Latvijas pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs trešdien izcīnīja otro uzvaru Pasaules kausa triju zvaigžņu posmā Irānā, tādējādi izslēgšanas turnīru sāks no otrās kārtas.

Karatists Kalniņš izcīna bronzas medaļu premjerlīgas posmā

Latvijas karatists Kalvis Kalniņš svētdien izcīnīja bronzas medaļu Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Dubaijā notiekošajā premjerlīgas posmā. Kalniņš, kurš pērn maijā kļuva par Eiropas čempionu, "kumite" grupā līdz 60 kilogramiem, bronzas finālā ar rezultātu 3:0 pārspēja krievu Stepanu Jefimenko.

Briedis: Bija doma - ja uzvarēšu Usiku, beigšu boksu(1)

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis ceturtdienas rītā intervijā LNT raidījumā 900 sekundes atklāja, ka, ja būtu Pasaules boksa supersērijas pusfinālā uzvarējis ukraini Oleksandru Usiku, tad, iespējams, noslēgtu savu boksera karjeru, finālā nemaz necīnoties. Kā zināms, latvietis šajā ārkārtīgi līdzīgajā cīņā piekāpās pēc punktiem.

Jātniekam Neretniekam sudrabs prestižās sacensībās Austrijā

Latvijas vadošais konkūra jātnieks Kristaps Neretnieks ar zirgu Moon Ray šodien izcīnījis otro vietu prestižajās CSI3* Horses and Stars sacensībās Austrijā, Trefenē. Sacensību galvenais maršruts CSI3* Glock Perfection Grand Prix ar šķēršļu augstumu 155cm bija arī pasaules reitinga Longines Ranking ieskaites maršruts, informē sportista pārstāve Ilze Jansone.

Usika pārstāvis: Cīņas liktenis izšķīrās vien pēdējā raundā(12)

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks uzvaru Pasaules Boksa supersērijas pirmā smagā svara kategorijas pusfināla cīņā pret latvieti Mairi Briedi nodrošināja vien noslēdzošajā, 12.raundā, portālam XSport.ua atklājis Usiku pārstāvošās kompānijas K2 ģenerāldirektors Aleksandrs Krasjuks.

Eksperts: Pēc zaudējuma Maira vārds kļuvis vēl spēcīgāks © DIENA(17)

Pēc tam, kad bokseris Mairis Briedis līdzvērtīgā un aizraujošā cīņā punktu vērtējumā tomēr piekāpās ukrainim Oleksandram Usikam, piedzīvojot pirmo zaudējumu profesionāļa karjerā, viņa vārds boksa aprindās kļuvis vēl spēcīgāks, sarunā ar laikrakstu Diena vērtēja cīņas sporta speciālists Jānis Eisaks.