Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Citi

FOTO: Vaidavas triatlonā 2018 triumfē olimpiete Pastare

Sestdien, 30.jūnijā Vaidavā norisinājās tradicionālais Vaidavas triatlons, kur saulainais un vējainais laiks nodrošināja lieliskus apstākļus sportistiem un skatītājiem. Par uzvarētājiem Vaidavas standarta distancē, kurā bija jāpeld 0,9 km, jābrauc ar riteni 33 km un jāskrien 8 km, vīriešiem kļuva DTC Jaunība pārstāvis Artjoms Gajevskis (1:40.23), bet sieviešu konkurencē uzvara, kas daudziem bija pārsteigums, olimpietei soļotājai Agnesei Pastarei (1:56.48), vēsta rīkotāji.

Reizniece-Ozola atkārtoti kļuvusi par Latvijas čempioni šahā(3)

Tūrisma un atpūtas centrā Mežezers nedēļas nogalē aizvadīta trīs ātro turnīru sēriju, kuras kulminācija svētdien bija Latvijas čempionāts ātrspēlē. 28 dalībnieku konkurencē 13 kārtu turnīrā ar 10,5 punktiem labākais bija Normunds Miezis (2371), savukārt dāmām zelta medaļu saņēma Dana Reizniece-Ozola (2353), vēsta Latvijas Šaha federācija.

Sestdien Jūrmalā norisināsies PK posms ielu vingrošanā

Sestdien, 16. jūnijā, plkst. 14 Majoru pludmalē notiks Pasaules kausa posms ielu vingrošanā. Pasākums pulcēs 20 labākos ielu vingrotājus no 10 valstīm. Sacensības Jūrmalā ir viens no 18 Pasaules kausa posmiem, kas šogad norisināsies visos pasaules kontinentos. Katra posma uzvarētājs kvalificēsies finālsacensībām, kas notiks gada beigās pie Ēģiptes piramīdām.