Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +13 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 21. oktobris
Severīns, Urzula

4. septembris

SestDienas receptes: Ātrie un sātīgie varianti © DIENA(1)

Dārzeņi un siers – vai nav garšīga kombinācija? Ir, turklāt ļoti dažādās variācijās, jo dārzeņu patlaban ir daudz un tiem ir īstā sezona, bet sieru ir vēl vairāk – lai atceramies kaut vai Emīla nedarbus un dzīres ar 17 dažādiem sieriem…
Abas šīs nedēļas piedāvājumā esošās receptes tapušas cepeškrāsnī, taču nekādas lielas ņemšanās ar sagataves darbiem te nav – jauni dārzeņi ir gatavi ātri, un krāsnī tie vien savienojas ar kūstoša siera brīnišķīgo konsistenci. Labu apetīti!

Skola atdzimst © DIENA

Kundziņsalas skolas ēkā atgriezīsies bērnu balsis un rosība, bet zobārsta ar kājminamo urbi gan te vairs nebūs.

Neapstājies likstu priekšā! © DIENA(3)

Dziedātāja un komponiste Lolita Vambute par to, ko savulaik nozīmēja atteikšanās kļūt par čekas ziņotāju, nepadošanos grūtību priekšā un to, kā nepazaudēt sevi, arī pilnībā mainot dzīvi.

Ātruma cilts video: minirallija Ropaži 2021 trakākie kūleņi

Diena.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko Ātruma cilts sēriju. Šoreiz Pauls Timrots meklē piedzīvojumus Ropažos, kur, spītējot Latvijas vasarai, aizvadīts dubļains un kūleņiem bagāts minirallija posms.

Zinātnieks un pragmatisks patriots © DIENA

Pirms pieciem gadiem Igaunija savu pašreizējo prezidenti Kersti Kaljulaidu spēja ievēlēt tikai ar sesto mēģinājumu, toties šoreiz nākamā prezidenta Alara Karisa ievēlēšanai pietika ar divām dienām un diviem balsojumiem. Kamdēļ tā, un vai jauns prezidents sola mūsu ziemeļu kaimiņiem arī jaunas vēsmas?

Nodiriģēt rudeni un labestību cilvēkos © DIENA

Maziem solīšiem rudens sācis iesoļot augusta nobriedinātajā dabā, atnesdams pāris zeltainu bērzu lapu, kas braucot ik pa brīdim iesitas mašīnas logā un aizlido tālāk sulojošo ābolu un plūmju piesātinātajā gaisā. Bet kā skan rudens tuvošanās? Šodien ceļš ved pie cilvēka, kurš spētu rudeni ne tikai nospēlēt un izdziedāt, bet arī pa īstam nodiriģēt.

Kalendārs

Septembris, 2021
P Ot Tr Ce Pt Se Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10